Ankara Güven LisesiYeni adı(Yahya Kemal Beyatlı Lisesi)

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
zorbey65

Üye No: 38,548

Tarih: 02 Mart 2006, 22:32 Tek mesaj gösterimi1

Ben mezun oldum benim gibi mezun olan yada halen okuyan güzel insanların paylaşımlarını bekliyorum.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
zorbey65

Tarih: 19 Mart 2006, 00:33 Tek mesaj gösterimi2

okadar kişi gelmiş ama hiçbir paylaşım yok
spadeseven

Üye No: 35,476

Tarih: 18 Nisan 2006, 00:03 Tek mesaj gösterimi3

Merhabalr bende Y.K.B.L mezunuyum.
wayy bea ne günlerdi ama...
rebel_crow
worc_leber
TurkBoard Fan

Üye No: 21,343
Gizli

Tarih: 18 Nisan 2006, 10:58 Tek mesaj gösterimi4

biraderden gelen not: ilyas ve yücel beyleri sevgiyle anıyorum draculaaa
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
zorbey65

Tarih: 27 Nisan 2006, 19:31 Tek mesaj gösterimi5

slm arkadaşlar ümidi kesmiştim sizi görünce sevindim hoş geldiniz spadeseven sen y.k.b lisesi dönemindemi okudun rebel biraderinede slm söle katılımını bekleriz .O güzel yılları anabileceğim arkadaşların paylaşımını beklerim
spadeseven

Tarih: 03 May 2006, 00:32 Tek mesaj gösterimi6

merhabalar zorbey65
ewt ben ykbl döneminden mezunum.
bizim ykbl liler TurkBoard u tanımıo anlasılan Rolling Eyes

zorbey65

Tarih: 14 May 2006, 22:44 Tek mesaj gösterimi7

arkadaşlar nerdesiniz ya hiç güvenlisesinde okuyan yokmu ???? Liar Sosyal hocasıydı sanırım ders anlatırken konuşan olduğunda tebeşiri fırlatırdı adını hatırlayan varmı?Cvp:Katılım yokki ismini sölesin
arathorn_tr

Üye No: 19,258

Tarih: 31 May 2006, 18:00 Tek mesaj gösterimi8

bende mezunuum..size sevdiğim hocaların özellikeleri söliyimmm

1-zafer hoca:bgn yetkim olsun onun karakterinde onun kişiliğinde olan birini cumhurbaskanı yabarım...insan olarak ondan cok sey örendim..4 4lük bi hocadır.
2-fizikci savaş hoca:basta biraz sert gelebilir ama bu ülkedeki en ii fizik hocasıdır...zekasını tartısmam bile..süperdir süper
3-adını unuttum ama biyoloji hocası:son derece harika bi hocadır..seviyorum ben yaaa..
4-veysi hoca:cookk şeker bi insan..beni ve arkadaslarımı sınıftan atardı ama bunu bile öle tatlı yaparıdı ki asla sinirlenemezdinz hocaya..favorilerim arasndadır
5-resmde bulamadım ama felsefe hocası cevat satılmışş..o benm number one ım..arkadas gibiydik süper bi adam yaaa

ve katkılarından ötürü satı cevirmez saolsun beni cok severdi..matemetiğmin ii olması onun sayesindedir...

ve geldi sevmediklerim...

maviyle işaretlediklerimi sevmiyorum..nedenleri var elbet ama burda sölemek doru olmazz..kişilere leke atmak doru olmaz..

ama süper bi okuldur hem disiplin hem hocaları bakımından..müdür yardmcısı murat hoca bi melektir

e_akdemir

Üye No: 59,302

Tarih: 31 May 2006, 18:40 Tek mesaj gösterimi9

yahya kemallileri gorunce cok mutlu oldum:) 2003 mezunuyum resmi gordugumde cok sevindim......hocalarıma baktım tesekkur ederimmmmmmmmmmmmm
spadeseven

Tarih: 01 Haziran 2006, 13:23 Tek mesaj gösterimi10

ehehehe
eski topraklar gelmiş hoş geldiniz duydunuz mu?

madem sewdiğiniz hocaları söylediniz bende söliim

matematikçi nusrettin hocayı sewerdim.lakin her bayram msj atardım.o da cewap yazmazdı Hıhı
bi kaç sene önce de okula gittim öğretmenler gununde hedaye aldım götürdüm.
nese aradan zaman gecti bayram oldu yine msj cektim cewap yazmadı.

bende irtibatı kopardım. Dondurma
haksızsan haksızsın deyin ykbl i topraklar Hehehehe

ayriyetten cawit e (cavit ayaz) burdan sunu sölüüm "kuşum aydın seni öpsün canııııımmmmm emi" bu kadar ser.. kendisi

ağarmı konuştum ne Füüü üüü üü

ama ser.. dedim sonunu yazmadım Hehehehe

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 27 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz