9 yeni film vizyonda

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 16:32 Tek mesaj gösterimi1

30 yıl erkek rolü yapan Albert'in hikayesi 'Hizmetkar Albert Nobbs', 18. yüzyılda Danimarka Sarayı'nda yaşanan aşk ve skandalı konu alan 'Yasak Aşk', iki arzusu arasında kalan bir kadın 'Barbara' ve 2. Dünya Savaşı sırasında geçen dram 'Özgür Adamlar' haftanın öne çıkanları...


Barbara (2012)
BarbaraVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Nina Hoss (Barbara), Ronald Zehrfeld (André), Rainer Bock (Klaus Schütz), Christina Hecke (Karin), Claudia Geisler (Stationsschwester Schlösser), Peter Weiss (Medizinstudent), Carolin Haupt (Medizinstudentin), Deniz Petzold (Angelo), Rosa Enskat (Hausmeisterin Bungert), Jasna Fritzi Bauer (Stella), Peer-Uwe Teska (Kellner im Ausflugslokal), Elisabeth Lehmann (Junge Kellnerin), Mark Waschke (Jörg), Peter Benedict (Gerhard), Thomas Neumann (Rentner am Auto), Anette Daugardt (Mitarbeiterin Schütz), Thomas Bading (Klavierstimmer), Susanne Bormann (Steffi), Jannik Schümann (Mario), Alicia von Rittberg (Angie), Barbara Petzold (Maria Selin ), Jean Parschel (Mitarbeiter Schütz), Christoph Krix (Andrés Nachbar), Kirsten Block (Friedl Schütz), Irene Rindje (Friedls Schwester)

Ekip:
Christian Petzold (Yönetmen), Christian Petzold (Senaryo), Harun Farocki (Senaryo), Florian Koerner von Gustorf (Yapımcı), Andreas Schreitmüller (Yapımcı), Caroline von Senden (Yapımcı), Michael Weber (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

İki arzusu arasında kalan bir kadının hikayesi olan Barbara, 1980''ler Doğu Almanya''sından bir dram. Doğu blokundan bir daha dönmemek üzere kaçmak isteyen Barbara, bir yandan da çocuk cerrahı Andre''ye aşıktır ve onu bırakamamaktadır. Doktor olarak yaptığı Doğu Berlin''den sürülerek kırsal bölgedeki küçük bir hastaneye sürülen Barbara, ülkeden kaçmayı aklından hiç çıkartmamaktadır. Tam da bu sıralarda Andre''nin Barbara''ya duyduğu sevgi ve saygı kadının kafasını karıştırmaya başlar ve Barbara''nın planları ve hayalleri üzerindeki kontrolü yavaşça kaybolmaya başlar.Özgür Adamlar (2011)
Les hommes libresVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Tahar Rahim (Younes), Michael Lonsdale (Si Kaddour Ben Ghabrit), Mahmoud Shalabi (Salim Halali ), Lubna Azabal (Warba Shlimane alias Leila), Christopher Buchholz (Le Major von Ratibor), Farid Larbi (Ali), Stéphane Rideau (Francis), Bruno Fleury (L\''inspecteur), François Delaive (Le chef de la Gestapo), Jean-Pierre Becker (Le policier moustachu), Marie Berto (Maryvonne), Zakariya Gouram (Omar), Slimane Dazi (Larbi), Aïcha Sokrane (La mère de Larbi), Djemel Barek (Le mari de Maryvonne), Louna Klanit (Sarah Benssoussan), Lunis Sakji (Eli Benssoussan), Fabien Jegoudez (Le militaire SS), Hassan Madiaf (Le mendiant), Ahmed Bourkab (L\''imam), Jamal Latifi (L\''homme au Fez), Ali Hassan (Le secrétaire de Ben Ghabrit), Jean-Pol Brissart (Le ministre), Smaïl Mekki (Le médecin chef ), Mohand Saci (Le vieux à l\''usine désaffectée), Ahmed Elkourachi (L\''ouvrier de l\''Étoile d\''Or ), Philippe Ohrel (L\''officier SS), Blandine Pélissier (La femme qui garde les enfants ), Patrick Bouin (Le policier Gestapo), Karim Leklou (Le tribun du PPA), Noureddine Souli (Résistant 1), Youssef Hajdi (Résistant 2), Abderrahim Oueld El Ajjar (Abdelwahab), Maher Kamoun (Abderrahaman), Omar Zeghoudi (Hadj), Fatima Harrandi (La femme voilée ), Thierry Angelvi (Le policier français ), Salim Halali

Ekip:
Ismaël Ferroukhi (Yönetmen), Alain-Michel Blanc (Senaryo), Ismaël Ferroukhi (Senaryo), Stéphane Parthenay (Yapımcı), Frantz Richard (Yapımcı), Fabienne Vonier (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Nazi işgali altındaki şehirde ufak çaplı kara borsa işleri yapan Cezayir asıllı genç göçmen Younes (Tahar Rahim) tutuklanır ve işkence ile tehdit edilerek; Paris Camii''sinde gizlenen bir cemaat ile Yahudi''lere sahte kimlikler temin ettiğinden şüphenilen Ben Ghabrit (Michael Lonsdale) isimli bir haham hakkında casusluk yapması için zorlanır.
Hizmetkar Albert Nobbs (2011)
The Singular Life of Albert NobbsVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Glenn Close, Mia Wasikowska, Aaron Johnson , Brendan Gleeson, Jonathan Rhys Meyers, Janet McTeer, Bronagh Gallagher, Maria Doyle Kennedy, Pauline Collins, Brenda Fricker, Antonia Campbell-Hughes (Emmy...

Ekip:
Rodrigo García (Yönetmen), Glenn Close (Senaryo), John Banville (Senaryo), Glenn Close (Yapımcı), Bonnie Curtis (Yapımcı), Julie Lynn (Yapımcı), Alan Moloney (Yapımcı), Patrick O''Donoghue...

Puan:
Bu film 16 kullanıcıdan ortalama 6.5 / 10 puan almış. 6.5 / 10

Konu:

Hizmetkar Albert Nobbs, Glenn Close’un dört yıl aradan sonra sinemaya döndüğü ve büyük önem verdiği, yapımcılığını üstlendiği, senaryosuna katkıda bulunduğu ve ağır makyaj altında bir erkeği canlandırdığı bir film.

Gayri meşru bir çocuk olan Albert’in gerçek kimliği, onu para karşılığı yetiştiren kadın tarafından hiçbir zaman açıklanmamıştır. Çocuğun, gerçek ailesini bir gün bulamaması için kadına para verilmiş ve Albert garson kıyafetleri içinde kaybolmuştur. 30 yıl sonrasında ise Albert, kusursuz bir hizmetkâr olmuştur.Yasak Aşk (2012)
A Royal AffairVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Mads Mikkelsen (Johann Friedrich Struensee), Mikkel Boe Følsgaard (Christian VII ), Alicia Vikander (Caroline Mathilde), David Dencik (Ove Høegh-Guldberg), Trine Dyrholm (Juliane Marie), Thomas W. Gabrielsson (Schack Carl Rantzau), William Jøhnk Nielsen (Frederik VI), Cyron Bjørn Melville (Enevold Brandt), Laura Bro (Louise von Plessen), Kenneth M. Christensen ( ), Erika Guntherová (Hofdame), Søren Malling, John Martinus, Bent Mejding (J.H.E. Bernstoff), Rosalinde Mynster, Karin Rørbeck (Lady in Waiting), Klaus Tange (Minister)

Ekip:
Nikolaj Arcel (Yönetmen), Bodil Steensen-Leth (Senaryo), Rasmus Heisterberg (Senaryo), Nikolaj Arcel (Senaryo), Jessica Ask (Yapımcı), Karen Bentzon (Yapımcı), Gillian Berrie (Yapımcı), Anna Duffield (Yapımcı), Meta Louise Foldager (Yapımcı), Peter Garde (Yapımcı), Peter Aalbæk Jensen (Yapımcı), Sisse Graum Jørgensen (Yapımcı), Kristina Kornum (Yapımcı), Maria Köpf (Yapımcı), Pavel Muller (Yapımcı), Pavel Muller (Yapımcı), René Nielsen (Yapımcı), Charlotte Pedersen (Yapımcı), Louise Vesth (Yapımcı), Lars von Trier (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

18’nci yüzyıl İngilteresi. Britanya Krallığı’nın prensesi olan Caroline Mathilde (Alicia Vikander), Danimarka kralı Christian (Mikkel Boe Folsgaard) ile birbirlerini henüz görmedikleri halde görücü usülü evlendirilmişlerdir. Caroline, Danimarka’ya gittiğinde ülkede baskıcı bir rejimin hüküm sürdüğünü ve soylu rahiplerin yönetimi ele geçirdiğini fark eder. Öte yandan hafiften çılgın olan kralla başlarda anlaşamayan Caroline, kralın Avrupa seyahati sırasında tanıştığı ve saraya getirdiği doktor olan Johann Struensee’yle (Mads Mikkelsen) büyük ve yasak bir aşk yaşamaya başlar. Aydınlanma döneminin başladığı o vakitlerde yeni ve özgürlükçü görüşlerden etkilenip bunların savunucusu olan Caroline ve Johann’ın sarayda çeşitli iftiralara maruz kalıp hazin sonlarını hazırladıklarından haberleri yoktur.İsyan (2012)
LockoutVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Guy Pearce (Snow), Maggie Grace (Emilie Warnock), Vincent Regan (Alex ), Joseph Gilgun (Hydell), Lennie James (Harry Shaw), Peter Stormare (Langral ), Jacky Ido (Hock), Tim Plester (Mace), Mark Tankersley (Barnes), Anne-Solenne Hatte (Kathryn), Yan Dron (Hitman N1), Charlie Kranz (ADR ), Mario Macan (Joey), Patrick Cauderlier (Shuttle 1 pilot), Nick Hardin (The Negotiator), Marko Janjic (LOPD pilot), Mark Schrier (ADR ), Gary Hetzler (ADR ), Bojan Peric (LOPD Tech), Milorad Kapor (Scar), Jason Ryan (Crazy Inmate), Evan Moses II (LOPD Tech 2)

Ekip:
James Mather (Yönetmen), Stephen St. Leger (Yönetmen), Luc Besson (Senaryo), James Mather (Senaryo), Stephen St. Leger (Senaryo), Luc Besson (Yapımcı), Marc Libert (Yapımcı), Leila Smith (Yapımcı), Andjelija Vlaisavljevic (Yapımcı)

Puan:
Bu film 10 kullanıcıdan ortalama 6.1 / 10 puan almış. 6.1 / 10

Konu:

Guy Pearce ve Maggie Grace''in başrollerini paylaştığı bir yakın gelecek filmi olan filmde, (hatalı bir yargılanma sonucu mahkum edilen) hapisteki eski bir hükümet ajanının (Pearce) özgürlüğünü geri kazanmak için tek şansı, uzayda yer alan ultra güvenlikli bir hapishanede çıkan isyan sonucu rehin alınan ABD Başkanı''nın kızını kurtarma görevini başarmaktır.

“MS Bir” uzayda bulunan deneysel bir hapishanedir. Burada Dünya gezegeninden getirilmiş en tehlikeli 500 suçlu yapay bir şekilde uyutulmaktadır. A.B.D. Başkanı’nın kızı olan Emilie Warnock’ın (Maggie Grace) insani bir görevi yerine getirmek üzere istasyona adım attığı sıralarda hapishanede eşi benzeri görülmemiş bir isyan çıkar...


205: Korku Odası (2007)
Room 205Vizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Neel Rønholt (Katrine), Mikkel Arendt (Rolf), Julie Ølgaard (Sanne ), (Lena), Jon Lange (Lukas), Rikke Lylloff (Genfærdet), Steen Stig Lommer (Katrines Far), Tania Maria Odgaard (Kvindelig Beboer), Rasmus Kjær Flensborg (Mandlig Beboer), Morten Brovn Jørgensen (Overfaldsmand), Michael Grønnemose (Overfaldsmand), Jos Gylling (Overfaldsmand), Thomas Clausen (Overfaldsmand), Peter Hald (Overfaldsmand), Brian Laursen (Statist )


Ekip:


Martin Barnewitz (Yönetmen), Jannik Tai Mosholt (Senaryo), Thomas Heinesen (Yapımcı), Christel C.D. Karlsen (Yapımcı), Kim Magnusson (Yapımcı), Tobias Hylander (Müzik), Oivind Weingaarde (Müzik)Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10
Konu:

205 numaralı odada ne olduğu Katrin’in umurunda değildir. 19 yaşındaki öğrencinin artık yatakhanede bir odası vardır. Sömestr başlamaktadır ve yeni arkadaşlar edinecektir. Odasında garip şeyler olmaya başladığında neden kimsenin 205 numaralı odaya taşınmak istemediğini anlayacaktır.Sahte Gelin (2011)
Menyasszony csaléteknekVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Danny Bage (Hotel Doorman), Dylan Moran (Charley), Hannah Bourne (Chloe), Michael Urie (Steve Korbitz), Sally Phillips (Emma), Alice Eve (Lara Tyler), David Tennant (James Arber), Federico Castelluccio (Marco Ballani), Kelly Macdonald (Katie NicAoidh), Maureen Beattie (Iseabail NicAoidh), Muriel Barker (Mrs. Grainie), Jeannie Fisher (Aileen), Hamish Clark (Angus), James Fleet (William), Sally Howitt (Muireen), Rony Bridges (Roan), Matthew Chalmers (Callum), Victoria Grove (Anais Anais), Alisha Bailey (Surelle), Patrick Regis (Hollywood Minister), Tina Gray (Elderly Woman), Gil Kolirin (Security guard), Ben Addis (Journalist 1), William Owen (Journalist 2), Calum McNab (Journalist 3), Ross Armstrong (1st Paparazzo), Samuel Roukin (2nd Paparazzo), Robert Fyfe (Ancient Crofter), Maryann Turner (Ancient Crofter\''s Wife), Tony Roper (Reverend McDonough), Alex Childs (TV Host), Achara Kirk (Tourist), Sean Adames, Mike Burnie (Paparazzo ), Vivienne Harvey (Additional voices ), Leo Horsfield (Paparazzi ), Ken Matthews (Islander ), Joseph Andrew Mclean (Journalist ), Keira McMillan (Wedding Guest )

Ekip:
Sheree Folkson (Yönetmen), Neil Jaworski (Senaryo), Sally Phillips (Senaryo), Sally Phillips (Senaryo), Robert Bernstein (Yapımcı), Matt Delargy (Yapımcı), Douglas Rae (Yapımcı), Paul Ritchie (Yapımcı), Louise Seymour (Yapımcı), Mark Woolley (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Ünlü bir Hollywood yıldızı bir İskoç adasında evlenmeye karar verir ve peşine bir magazinciler ordusu takılır. Katie ise İskoçya’da yaşayan sıradan bir kızken, Hollywood yıldızını paparazilerden uzaklaştırma görevi bir anda ona kalır.Ölüm Uykusu (2011)
Mientras DuermesVizyon tarihi:
20 Temmuz 2012

Oyuncular:
Luis Tosar (César), Marta Etura (Clara), Alberto San Juan (Marcos), Petra Martínez (Sra. Verónica), Iris Almeida (Úrsula ), Carlos Lasarte (Vecino 4ºB), Amparo Fernández (Mujer de la limpieza), Roger Morilla (Joven de la limpieza), Pep Tosar (Padre de Úrsula), Margarita Rosed (Madre de César ), Rubén Ametllé (Trabajador Oficina 1), Manel Dueso (Comisario ), Tony Corvillo (Policía 1), Ricard Sadurní (Policía 2), Xavier Pujolràs (Policía 3), Oriol Genís (Administrador), Iker López (Hermano de Úrsula), Dolors Vidal (Madre de Clara ), Patricia Arredondo (Criada), Xavier Calvet (Trabajador Oficina 2), Gemma Nierga (Radio de madrugada )

Ekip:
Jaume Balagueró (Yönetmen), Alberto Marini (Senaryo), Carlos Fernández (Yapımcı), Julio Fernández (Yapımcı), Julio Fernández (Yapımcı), Teresa Gefaell (Yapımcı), Alberto Marini (Yapımcı), Carla Pérez de Albéniz (Yapımcı), Elisa Salinas (Yapımcı), Eckehardt Von Damm (Yapımcı)

Puan:
Bu film 7 kullanıcıdan ortalama 6.7 / 10 puan almış. 6.7 / 10

Konu:

Hepimiz dostlarımızın kim olduklarını biliyoruz peki ya yakınlarımızın kim olduğunu biliyor muyuz? Günlük yaşantımızda küçük rolleri olan bu insanları ne kadar tanıyoruz? Peki ya onlar bizi ne kadar tanıyorlar? İspanyol yönetmen Jaume Balaguero en son çalışması Ölüm Uykusu''nda (Sleep Tight) bu konunun üzerine gidiyor.

Cesar, Barcelona’da bir apartmanda görevli olarak çalışmaktadır. Her gün yaşaması için gerekli olan nedenlerini tekrar gözden geçirmektedir. Binada yaşayanlara gizliden gizliye yakın ilgi göstermektedir. Onların özel hayatlarıyla ilgili her detayı bilmektedir. Özellikle de içlerinden birisine oldukça dikkat etmektedir. Clara kaygısız, herşeye olumlu yönünden bakan bir genç kadındır. Clara’nın neşesi Cesar’ın tüylerini diken diken etmektedir. Clara’nın yüzündeki bu gülümsemeyi kaldırmadan Cesar mutlu olamayacaktır, çünkü başkalarının acı çekmesi Cesar’ın mutluluk kaynağıdır. Clara ise gerçek bir hedeftir, artık onun hayatını perişan etmek için elinden geleni yapacaktır.Miss Bala (2011)Yönetmen: Gerardo Naranjo

Senaryo: Mauricio Katz, Gerardo Naranjo

Oyuncular: Stephanie Sigman, Noe Hernandez, Irene Azuela, Jose Yenque, James Russo, Miguel Couturier, Gabriel Heads


Gösterim Tarihi

20 Temmuz 2012


Yapım : 2011

Ülke : Meksika

Tür : Aksiyon, Dram

Süre : 113 dakika


IMDB Puan : 7.3/10


Konu:


Filmde güzellik kraliçesi olma hayalleri kuran ve kuzey Meksika’ya korku salmış bir çetenin eline düşen Laura’nın hikayesi anlatılıyor. Genç kadın güzellik kraliçesi tacını elde etmeyi başarsa da, Meksika’nın şiddetli savaşına istemeden katılmasıyla kazandığı deneyimler onu sarsıyor ve bambaşka bir insana dönüştürüyor.
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sLev7n
llll ı lı ıl lıll
Emektar


Kayıt: 07.02.2008
Üye No: 108,499
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 16:52 Tek mesaj gösterimi2

205: Korku Odası

merak ettim Füüü üüü üüteşekkürler Saygılar

_________________
Yaşamak : ümitli bir iştir, sevgilim,
yaşamak :
seni sevmek gibi ciddî bir iştir...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
TheSecretKayıt: 20.06.2012
Üye No: 197,722
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 17:55 Tek mesaj gösterimi3

film dediğin kanlı canlı birazda heyecanlı olacak , diziler daha iyi ,,, isyan izlenir gibi emğne sğlk *


 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Just.
Emektar
Emektar


Kayıt: 19.07.2009
Üye No: 167,535
Şehir: Selanik
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 18:13 Tek mesaj gösterimi4

İsyan Müzik dinliyorum
_________________
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 18:19 Tek mesaj gösterimi5

Miss Bala ilgimi cekti benim
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz


Kayıt: 14.04.2012
Üye No: 197,512
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 22:00 Tek mesaj gösterimi6

izleyecek biri lazım Füüü üüü üü
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 22:12 Tek mesaj gösterimi7

biz gelelim Füüü üüü üü
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz


Kayıt: 14.04.2012
Üye No: 197,512
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 22:17 Tek mesaj gösterimi8

gel tabi, yalnız film izleyemem ben
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 20 Temmuz 2012, 22:24 Tek mesaj gösterimi9

(:
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
joey_83Kayıt: 26.06.2012
Üye No: 197,741
Offline
Tarih: 21 Temmuz 2012, 23:41 Tek mesaj gösterimi10

Guzel filmler gelmis gibi gibi
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 10 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz