8 yeni film vizyonda...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 10 Haziran 2012, 08:39 Tek mesaj gösterimi1

80'lerin ünlü televizyon yapımının beyazperde uyarlaması 'Liseli Polisler', Taviani Kardeşler'in son filmi 'Sezar Ölmeli', Madagaskar serisinin üçüncü filmi 'Avrupa'nın En Çok Arananları' ve Fransız aksiyon-gerilim 'Soluksuz Gece' haftanın öne çıkanları...


Bu hafta 8 yeni film vizyona girecek.
Liseli Polisler (2012)
21 Jump StreetVizyon tarihi:
08 Haziran 2012

Oyuncular:
Jonah Hill (Schmidt), Channing Tatum (Jenko), Ice Cube (Kaptan Dickson), Brie Larson (Molly Tracey), Dave Franco (Eric Molson), Rob Riggle (Mr. Walters), DeRay Davis (Domingo), Dax Flame (Zack)

Ekip:
Michael Bacall (Senaryo), Joe Gazzam (Senaryo), Jonah Hill (Senaryo), Neal H. Moritz (Yapımcı)

Puan:
Bu film 10 kullanıcıdan ortalama 7.5 / 10 puan almış. 7.5 / 10

Konu:

Schmidt ve Jenko, Polis Akademisi’nde zoraki arkadaşlık kuran iki gençtir. Devriye polisleri içinde en iyileri değildirler ama gizli birimine katıldıklarında bunu tersine çevirebileceklerdir. Silâhlarını ve rozetlerini bırakıp, birer sırt çantası alırlar ve genç görünümlerini gizli görev için kullanırlar. Sorun şudur ki, günümüz ergenleri birkaç yıl önce onların olduğundan çok farklıdır. Ayrıca, Schmidt ve Jenko, cinsellikten uyuşturucuya, bir ergen hakkında bildikleri her şeyin tamamen yanlış olduğunu keşfederler. İkilinin ergenlik sorunlarıyla yeniden yüzleşmesi gerekecektir...Sezar Ölmeli (2012)
Caesar Must DieVizyon tarihi:
08 Haziran 2012

Oyuncular:
Cosimo Rega (Cassio), Salvatore Striano (Bruto), Giovanni Arcuri (Cesare), Antonio Frasca (Marcantonio), Juan Dario Bonetti (Decio), Vincenzo Gallo (Lucio), Rosario Majorana (Metello), Francesco De Masi (Trebonio), Gennaro Solito (Cinna), Vittorio Parrella (Casca), Pasquale Crapetti (Legionär), Francesco Carusone (Wahrsager), Fabio Rizzuto (Stratone), Fabio Cavalli (Theatre Director), Maurilio Giaffreda (Ottavio)

Ekip:
Paolo Taviani (Yönetmen), Vittorio Taviani (Yönetmen), William Shakespeare (Senaryo), Paolo Taviani (Senaryo), Vittorio Taviani (Senaryo), Agnese Fontana (Yapımcı), Donatella Palermo (Yapımcı), Donatella Palermo (Yapımcı), Laura Andreini Salerno (Yapımcı), Cecilia Valmarana (Yapımcı), Grazia Volpi (Yapımcı)

Puan:
Bu film 4 kullanıcıdan ortalama 8.0 / 10 puan almış. 8.0 / 10

Konu:

Azılı mahkûmların tutulduğu Rebibbia Hapishane’sinde, mahkûmların rehabilitasyonu amacıyla her yıl bir tiyatro oyununun sahneye konması planlanır. Bu yılki oyun Shakespeare’in Jül Sezar uyarlamasıdır. Pek çoğu ömür boyu hapse çarptırılmış mahkûmlar için 6 ay sürecek bu tiyatro çalışması hayatlarındaki en önemli olay haline gelmiştir. Buldukları her fırsatta oyunun provasını yapmaktadırlar. Hayattan beklentileri kalmayan insanlar için hayata tutunma sebebi olmuştur tiyatro ve birçoğu için bu oyundan sonra hapishane artık daha da katlanılmaz bir yer olacaktır.

Madagaskar 3: Avrupa''nın En Çok Arananları (2012)
Madagascar 3: Europe''s Most WantedVizyon tarihi:
08 Haziran 2012

Oyuncular:
Ben Stiller (Alex ), Jada Pinkett Smith (Gloria ), Chris Rock (Marty ), Sacha Baron Cohen (King Julien XIII), Cedric the Entertainer (Maurice), Andy Richter (Mort), David Schwimmer (Melman ), Frances McDormand (Kaptan Chantel DuBois) « gizle

Ekip:
Eric Darnell (Yönetmen), Noah Baumbach (Senaryo), Mireille Soria (Yapımcı), Mark Swift (Yapımcı)

Puan:
Bu film 15 kullanıcıdan ortalama 6.8 / 10 puan almış. 6.8 / 10

Konu:

Çılgın ekip geri dönüyor! Aslan Alex, zebra Marty, zürafa Melma ve su aygırı Gloria yine maceradan maceraya koşacaklar. Film Amerika''da 8 Haziran''da vizyona girdikten bir hafta sonra, 15 Haziran 2012''de 3D olarak ülkemizde de gösterime girecek.

Ekip polise yakalanmadan evleri New York''a geri dönebilmek için çareyi gezici bir sirkin gösteri ekibine katılmakta bulur. Alex''in amacı mümkün mertebe fark edilmeden eve dönmekken, bu ekiple işi oldukça zordur. Avrupa turnesi şüphesiz ki oldukça renkli geçecektir!

Soluksuz Gece (2011)
Sleepless NightVizyon tarihi:
08 Haziran 2012

Oyuncular:
Tomer Sisley (Vincent), Serge Riaboukine (José Marciano), Julien Boisselier (Lacombe), Joey Starr (Feydek), Laurent Stocker (Manuel), Birol Ünel (Yılmaz), Lizzie Brocheré (Vignali), Samy Seghir (Thomas), Dominique Bettenfeld (Alex), Adel Bencherif (Abdel), Catalina Denis (Julia), Pom Klementieff (Lucy), Vincent Bersoulle (Turc 3 ), Olivier Massart (Quinquagénaire), Cécile Boland (Barmaid), Pascal Lavanchy (Conducteur), Hervé Sogne (Jeune flic police secours), Gabriel Boisante (Inspecteur), Anne-Elisabeth Chuffart (Jeune inspecteur), Dean Constantin Gaigani (Policier ), Albert Dray (Témoin), Jean-Michel Correia (Videur), Jérôme Gaspard (Trentenaire), Issam Akel (Barman 1), Thomas Quagliara (Barman 2), Shom Siddiqi (Sri-lankais 1), Laurent Hérion (Cuisinier), Pascal Guégan (Joueur billard), Kevin Conseil (Serveur), Natasha Bintz (Employée vestiaire 1 ), Esther Correira (Employée vestiaire 2), Nikola Kostic (Conducteur voiture came), Laurent Demianoff (Passager voiture came), Sacha Cortez (DJ), Bénédicte Philippon (Jeune fille défoncée), Noha Choukrallah (Chanteuse 1), François Saussus (Chanteur / Sbire 1), Manon (Chanteuse 2), Emman Van Landeghem (Chanteur), Fabrice Giacinto (Sbire 2), Claude Breda ( )

Ekip:
Frédéric Jardin (Yönetmen), Frédéric Jardin (Senaryo), Nicolas Saada (Senaryo), Frédéric Jardin (Senaryo), Olivier Douyère (Senaryo), Marco Cherqui (Yapımcı), David Grumbach (Yapımcı), Jean-Jacques Neira (Yapımcı), Adrian Politowski (Yapımcı), Gilles Waterkeyn (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 6.7 / 10 puan almış. 6.7 / 10

Konu:

Şehrin en iyi polislerinden biri olarak bilinen Vincent (Tomer Sisley), peşinde olduğu uyuşturucu satıcılarından yüklü miktarda kokain çalınca; çete Vincentin oğlunu kaçırır ve çaldığı uyuşturucuyu hemen getirmezse oğlunu öldürmekle tehdit eder. Parisin kenar mahallesinde bulunan bir gece kulübünde çete ile takas için buluşan Vincent, kendini içinden çıkılamaz bir kaosun ortasında bulur. Gece kulübünün uzun, karanlık koridorlarında yaşanan köşe kapmaca sırasında, hiç tanımadığı düşmanları olduğunu anlayacaktır. Bu gece hayatının en uzun ve belki de en son gecesi olacaktır.

Lanetli Kız (2012)
DictadoVizyon tarihi:
08 Haziran 2012

Oyuncular:
Juan Diego Botto (Daniel), Bárbara Lennie (Laura), Mágica Pérez (Julia), Marc Rodríguez (Mario), Àgata Roca (Luisa), Nora Navas (Beatriz), Cristina Azofra (Clara), Adrián Bermúdez (Daniel niño), Monti Castiñeiras (Alfonso), Pedro Muiño (Mario niño), Maria de la Pau Pigem

Ekip:
Antonio Chavarrías (Yönetmen), Sergi Belbel (Senaryo), Antonio Chavarrías (Senaryo), Pancho Casal (Yapımcı), Antonio Chavarrías (Yapımcı), Monica Lozano Serrano (Yapımcı), Àngels Masclans (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 6.7 / 10 puan almış. 6.7 / 10

Konu:

İlkokulda sınıf öğretmenliği yapmakta olan Daniel, aynı okulda öğretmen olan Laura ile birlikte mutlu bir hayat sürmektedir. Ancak uzun süredir çocukları olmayan çiftin kaderleri Daniel’in çocukluk arkadaşı Mario’yu görmesi ile değişir. Mario’nun kızı Julia’yı evlat edinme kararı alan çift başlarına geleceklerden habersizdir. Esrarengiz ve korkutucu davranışlar sergileyen Laura her şeyi değiştirecek ve artık hiçbir sır, sır olarak kalmayacaktır.
Mahşer Günü (2011)
The DivideVizyon tarihi:
08 Haziran 2012

Oyuncular:
Lauren German (Eva), Michael Biehn (Mickey), Milo Ventimiglia (Josh), Michael Eklund (Bobby), Ashton Holmes (Adrien), Rosanna Arquette (Marilyn), Courtney B. Vance (Delvin), Iván González (Sam), Abbey Thickson (Wendy), Jennifer Blanc (Liz)

Ekip:
Xavier Gens (Yönetmen), Karl Mueller (Senaryo), Eron Sheean (Senaryo), Jamie Carmichael (Yapımcı), Ross M. Dinerstein (Yapımcı), Rodolphe Guglielmi (Yapımcı), Juliette Hagopian (Yapımcı), Michael Horn (Yapımcı), Kevin Iwashina (Yapımcı), Kyle Dean Jackson (Yapımcı), Rick Lashbrook (Yapımcı), Jenny Napier (Yapımcı), Chris Ouwinga (Yapımcı), Nathaniel Rollo (Yapımcı), Benjamin Schwartz (Yapımcı), Bobby Schwartz (Yapımcı), Shail Shah (Yapımcı), Eron Sheean (Yapımcı), Loreen Siemes (Yapımcı), Darryn Welch (Yapımcı)

Puan:
Bu film 12 kullanıcıdan ortalama 5.9 / 10 puan almış. 5.9 / 10

Konu:

Film, New York’ta nasıl olduğu bilinmeyen çok büyük ve gizemli bir patlama ile başlar, şehir büyük bir nükleer tehdit altındadır. Bu yapımda kıyamet sonrası hayatta kalmayı başaran 8 kişilik bir grubun mahsur kaldıkları sığınakta kurtarılmayı beklerken aralarındaki gerilim yükselir. Kapalı yerde kalmanın vermiş olduğu bunalıma, su ve yiyecek kıtlığına yenik düşerler. Tansiyon yükseldikçe barındıkları sığınak bir cehenneme dönüşür. Eva, bu cehennemden kurtulabilmek için kendi iç güdülerine güvenmesi gerektiğini bilmektedir...

Yönetmenliğini Fransız sinemacı Xavier Gens''in yaptığı film Bilim-kurgu ile gerilimi harmanlıyor.

Hayatın Seçimi
The Ledge (2011)Yönetmen: Matthew Chapman


Tür: Drama,Thriller

Ülke: USA, GermanyKonu: Shana, aynı iş yerinde çalışmaya başladığı komşusu Gavin ile aşk yaşamaya başlar. Ancak Shana’nın kocası Joe’nun bu sadakatsizliği öğrenmesi üçünü birden fırtınalı bir sona doğru sürükleyecektir. Filmde, karmaşık bir aşk üçgeni ve birbiriyle karşıt düşüncelere sahip iki adamın ölümcül çatışması merak uyandıracak bir şekilde perdeye yansıyor.
Puan: 6.4/10 (7,101 oy)

Süre: 101 Dk.

Oyuncular (ilk 10): Charlie Hunnam, Terrence Howard, Liv Tyler, Patrick Wilson, Jaqueline Fleming, Christopher Gorham, Maxine Greco, Geraldine Singer, Dean J. West, Jillian Batherson

Anahtar (2011)
AnahtarVizyon tarihi:
08 Haziran 2012Oyuncular:
Hatice Tezcan (Ümran), Cihan Tarıman (Selim), Hüseyin Ağlamaz (Yavuz), Barış Refikoğlu (Ümran\''in Kocasi), Barış Burcu (Münir), Fevzi Tanpınar (Necati), Rıza Şen (Tefeci Tayfun), Dj Bora ( ), Melek Gözükeleş, Hasan Gümüş, Erhan Özbeser, Ümman Toprak Gancali, Dize Sidal, Ipek AmberEkip:
Cemal Yıldırım (Yönetmen), Ferhat Atik (Senaryo), Ferhat Atik (Yapımcı), Rasih Resat Kurudereli (Yapımcı), Gökmen Yildirim (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Tamamen Kıbrıs yapımı olan filmin çalışanları, Kıbrıs’ta sinema üretiminin hayat bulması adına çıktıkları bu zor yolda çalışmalarına devam etmekte kararlı olduklarını belirtiyorlar. Ülkenin yakın tarihi ve günümüzle ilgili, her bireyin anlatacak ve filmlere konu olacak bir hayat hikâyesinin olduğu bu coğrafya parçasında yapacak çok işleri olduğuna inanıyorlar.

_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz