Msn Kullanıcılarının Dikkatine!!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  4
 Yazar  Mesaj
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 4,058
Gizli

Tarih: 14 Temmuz 2006, 19:52 Tek mesaj gösterimi31

Yaw biri gelipde beni işletse söyle Hehehehe

Bi aralar msn defreeze kullanıpda hesabını caldım acmıycam diyenler oluyodu arada gülüyodum artık o da yok Sümüklü

zbeedy güzel acıklama yapısmıssın baya kişiye yardımcı olur Wink

Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..

Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Xavi
Admin
Admin

Üye No: 2,796

Tarih: 16 Temmuz 2006, 14:59 Tek mesaj gösterimi32

« escabon » demiş ki:
arkadaşlar dikkat edin siz cameranızı acmasanızda birileri sizin cameranızı aktif hale getire bilio
dikkatlı olun !!!

o olayı ben biliyorum. karşıdaki insanın sizin kameranızı aktif hale getirmesi için sizin ip numaranızı bilmesi gerekir. yani msn den dosya falan almazsanız yada karşıya kamera açmazsanız sizin gerçek ip inizi bulamaz. birbiriyle baglantılı bu işler karşıdaki insanın bizim kameramızı aktif hale getirmesi için gene bizim ip no muzu bilmesi gerekir. ayrıca kamera aktif olmuyor sadece ie üzerinden kare kare goruntu alabiliyor. yani o olaydan korkulacak biş yok sadece goruntu alınabiliyor. onuda engellemek isterseniz proxy ip leri kullanmalısınız.

bir dipnot: karşıdaki insanın ip numarasını orenmek için başlat/çalıştır: cmd yazılır açılan pencereye netstat -n yazılır :1863 portu olanlar msn ip sidir.

tşkler Precious. şimdilerde bi nick icad ettik "Başka Bir Bilgisayardan Oturum Açtınız... Yeniden Oturum Açmak İçin Burayı Tıklayın." bunu nick olarak yazınca karşıdaki insanlar 1-2 saniyeligine olsada tedirgin oluyor Çok Mutlu

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
_Crash_
Crash
TurkBoard Fan

Üye No: 2,340

Tarih: 27 Temmuz 2006, 22:25 Tek mesaj gösterimi33

5senedir kullanıyorumbi allahın kuluda hack lemeye kalkmadı valla yada benim adresi beyen miolar Hehehehe

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Xavi
Admin
Admin

Tarih: 28 Temmuz 2006, 10:37 Tek mesaj gösterimi34

senin adresi ne begenecekler adam kafayımı yedide koskoca Captan Jack Sparrow un adrese dadanacak. kanki bana da bulaşmıyorlar lem hehehe benim adreside begenmiyorlar galiba Füüü üüü üü hahahahaha hahahahaha

djsilver34

Üye No: 65,648

Tarih: 10 Ağustos 2006, 12:21 Tek mesaj gösterimi35

« zbeedy » demiş ki:
« escabon » demiş ki:
arkadaşlar dikkat edin siz cameranızı acmasanızda birileri sizin cameranızı aktif hale getire bilio
dikkatlı olun !!!

o olayı ben biliyorum. karşıdaki insanın sizin kameranızı aktif hale getirmesi için sizin ip numaranızı bilmesi gerekir. yani msn den dosya falan almazsanız yada karşıya kamera açmazsanız sizin gerçek ip inizi bulamaz. birbiriyle baglantılı bu işler karşıdaki insanın bizim kameramızı aktif hale getirmesi için gene bizim ip no muzu bilmesi gerekir. ayrıca kamera aktif olmuyor sadece ie üzerinden kare kare goruntu alabiliyor. yani o olaydan korkulacak biş yok sadece goruntu alınabiliyor. onuda engellemek isterseniz proxy ip leri kullanmalısınız.

bir dipnot: karşıdaki insanın ip numarasını orenmek için başlat/çalıştır: cmd yazılır açılan pencereye netstat -n yazılır :1863 portu olanlar msn ip sidir.

tşkler Precious. şimdilerde bi nick icad ettik "Başka Bir Bilgisayardan Oturum Açtınız... Yeniden Oturum Açmak İçin Burayı Tıklayın." bunu nick olarak yazınca karşıdaki insanlar 1-2 saniyeligine olsada tedirgin oluyor Çok Mutlu

İp ni ögrenmek isteyen birisi sana bi mail atar sende ben seni tanımıyorum diye cevap yazarsın mail den ne olacak ki demeyin Çok Mutlu gelen maile cevap yazdığınız anda karşıda ki sizin ip nizi ögrenir atık gerisi karşıdakine bağlı. Aman dikkat tanımadığınız kişilerden gelen maillere dikkat. Cevap vermeyin yada proxy kullanın :p
kolay gelsin

Visions from a dying brain
I hope you don't understand
Punishe[R+]_YlmzR
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 68,110

Uyarı : 1

Tarih: 11 Ağustos 2006, 11:12 Tek mesaj gösterimi36

çok teşekkür ederim sağol
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Fantastic Blue

Üye No: 58,350

Tarih: 18 Ağustos 2006, 21:06 Tek mesaj gösterimi37

Çok teşekküler arkadaşlar.Beni başımada böle bşy gelmişti ama Allah'a şükür kameram yoktu açamadım ama kendi açtı.Yinede iyi sıyrılmışım.
Bide the turk Board'u da kullanabilmeyi öğrensem size biraz katkım olsun istiyorum...
Bi sürü göndereceğim şey var..
Her alanda.............
Xavi
Admin
Admin

Tarih: 04 Eylül 2006, 16:39 Tek mesaj gösterimi38

öğrenirsin arkadasım gayet basit vede kaliteli bi site Gülücük

birde bölüm yetkilisi arkadas bu konuyu ust konu yaparsa sevinirim herkes okusun isterim. msn kullanıcıları bişileri bilsin isterim Wink

anadolurock
O Şimdi Asker
O Şimdi Asker

Üye No: 19,831

Tarih: 04 Eylül 2006, 16:45 Tek mesaj gösterimi39

yaf ben yeni adres aldım 10 dk sonra hacklendi ama geri aldım tekrar Çok MutluÇok Mutlu

diğerini ise 4 senedir falan kullanıyorum..

sende çok iey istiyon zbeedy Çok MutluÇok Mutlu
Xavi
Admin
Admin

Tarih: 04 Eylül 2006, 17:43 Tek mesaj gösterimi40

walla anadol benim için hava hoş Çok Mutlu

ben yazdım zaten bu kadar şeyi yani biliyorum nasıl korunacagımı Çok Mutlu
bilmeyen arkadaslar için diyorum yoksa bana hava hoş Wink

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 76 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  4
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz