Tek mesaj gösterimi  Başlık: Alan hakkında 
Yazar Mesaj
Primeval-35MesajTarih: 01 Mart 2009, 21:04    Mesaj konusu: Alan hakkında Alıntıyla Cevap Gönder

Arkadaşlar size sormak istediğim konu şu.Ben Lise 2'ye gidiyorum.Sene başında TM bölümünü seçtim ama matematikle aram acayip kötüdür, hiç sevmem.Yaptık bir hata ve TM seçtim işte çalışırım yaparım falan diye bir de bizim okulda sözel sınıfı açılmadığı için.

Şimdi ise çok pişmanım.Matematik görmek istemiyorum, bu yüzden sözele geçmek istiyorum.İleride siyasetçi olmak istiyorum bu yüzden Kamu Yönetimi-Uluslararası İlişkiler tarzı birşey istiyorum, geçen gün araştırma yaparken uluslararası ilişkiler bölümünün sözel ile ortak alan olduğunu ve sözelden seçilebildiğini öğrendim.Malesef Kamu Yönetimi yok Sümüklü

Yalnız Uluslararası İlişkiler bölümünün aldığı puan türünde hep EA-2 yazıyor.Yani ortak alan ama ben sözele geçip sözel öğrencisi olarak ÖSS'ye girsem dahi EA-2 puan türüne dahil soruları mı çözmek zorunda kalacağım yoksa sözel sorularını çözsem de Uluslararası İlişkiler'e girebilir miyim? Bu konuda cahilliğime verin lütfen yardım edin.

Sözele geçip birdaha matematik görmek istemiyorum ama EA-2'yse hiç gerek yok geçmeme, matematiğe devam ama sözel çözerek girilebiliyorsa yaşadım.
Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder