Fen Liseliler Buraya!!!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2 ...
 Yazar  Mesaj
bay_gizemli
Mr. Mysterious sends respects.

Üye No: 5,057

Tarih: 23 Ekim 2005, 22:04 Tek mesaj gösterimi11

yaw... inek dediğin kişilik kimdir? çok çalışan değil.. asosyal olan kişiliktir.. fen liselilerin %80 inden fazlası asosyal...

bunun insanın nasıl birisi olduğuyla pek alakası yok... bu okulun yapısı bu... e asosyallik de iğrenç bir şey... kendimden biliyorum... o denli asosyalleştim ki, kızlarla ilgili... hayatla ilgili çok fazla tecrübem yok anasını satiyim...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
the_alorak

Üye No: 4,056

Tarih: 24 Ekim 2005, 16:02 Tek mesaj gösterimi12

Kesinlikle katılıyorum.Her ne kadar asosyal değilim dese de birisi diğer okullara nazaran asosyal olduğunu anlar.Tabi küçük bir istisna var geçen yıl ben kendime sosyal açıdan birşey katmadım ama şimdiden bu yılki yeni sınıfımda farklı sosyal etkinlikler yaptık.Yani sınıftan sınıfa da değişiyor oran...

Tarih: 24 Ekim 2005, 21:15 Tek mesaj gösterimi13

sınıftan sınıfa değiştiği konusunda haklısın ama... benim hayatımdaki en kötü kararım: fen lisesine gitmek oldu... iğrenç bir yerdi..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
leo_khan

Üye No: 24,331

Tarih: 30 Ekim 2005, 07:09 Tek mesaj gösterimi14

ben de RKCFL \'den....selam samuelcim sınıf arkadaşım...ben de fen liselilerin inek olmyan hayatı yaşayan kımındanı...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bay_gizemli

Tarih: 30 Ekim 2005, 10:49 Tek mesaj gösterimi15

« leo_khan » demiş ki:
ben de RKCFL \'den....selam samuelcim sınıf arkadaşım...ben de fen liselilerin inek olmyan hayatı yaşayan kımındanı...
way be.... bak bu konuda kesinlikle haklısın... fen lisesinde inek olmayan bir birey varsa... o da sendin.. Çok Mutlu
tifozy
Ocean_Defender

Üye No: 28,672

Tarih: 01 Kasım 2005, 00:10 Tek mesaj gösterimi16

bende 2001 yılında thkf-l de idim.... sonra bıraktım... ben gelemiom ole calısmaya...

Tarih: 01 Kasım 2005, 06:38 Tek mesaj gösterimi17

thkfl ne yaw? bi de helal olsun walla sana.. ben ordan ayrılmak için o kadar çabaladım ama boş çıktı hepsi...

sonrasında bi de hiç olmadığımız bi damga vuruldu üstümüze inek diye... sonra tam kaydık...
JAxx

Üye No: 34,762

Tarih: 01 Kasım 2005, 16:31 Tek mesaj gösterimi18

insanları yarış atı gibi kullandıkları tek adrestir sosyal yönden zayıf bireylerin %90ı fen liselerineden.

Tarih: 01 Kasım 2005, 16:33 Tek mesaj gösterimi19

way be... bu kadar kısa ve bu kadar öz ancak bu şekilde anlatılabilirdi..
tifozy
Ocean_Defender

Üye No: 28,672

Tarih: 03 Kasım 2005, 20:21 Tek mesaj gösterimi20

« bay_gizemli @ Sal Ksm 01, 2005 6:38 am » demiş ki:
thkfl ne yaw? bi de helal olsun walla sana.. ben ordan ayrılmak için o kadar çabaladım ama boş çıktı hepsi...

sonrasında bi de hiç olmadığımız bi damga vuruldu üstümüze inek diye... sonra tam kaydık...

thkf-l = Manisa Turgutlu Halil Kale Fen Lisesi

ya baktım asosyallige dogru adım adım gidioz... dedim ben yoqum...
baktım bırakmaya niyetleri yoq... idareyle arayı bozdum...
sonra bizim yasar hoca wardı mudur yardımcısı beni cagırdı...
okuldan ayrılmakta serbestsin dedi...
ben cok utandım ama.... Utandı Utandı cokda mutlu oldum Süperrrrrr Süperrrrrr Süperrrrrr

Sayfa::  2 ...
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz