Msn Kullanıcılarının Dikkatine!!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1 ...
 Yazar  Mesaj
Xavi
Admin
Admin

Üye No: 2,796

Tarih: 17 Haziran 2006, 15:04 Tek mesaj gösterimi1

Bakın arkadaşlar şu anda hemen hemen hepimiz Msn denilen yazışma aracını kullanıyoruz.
Hayatımızın bir parçası oldu artık Msn
Tabi ki bizim Msn lerimizi istemeyen vatandaşlar war onlardan korunmak için
ve kendimizi rahat hissedebilmemiz için bazı ufak tefek ayrıntıları yapmamız gerekiyor.

1- Msn e tanımadıgınız kişileri eklemeyin.

2- Yanlışlıkla eklediniz diyelim önce ona kim oldugunu falan sorun. ancak karşıdan size kamera daveti veya herhangi dosya gelirse sakın kabul etmeyin

3- Aynı şekilde cok güvenmediginiz kişilerden kamera daveti vede herhangi bir dosya almayın (Kameranızı açtıgınız an 8080 portunuzuda otomatik olarak açarsınız. o port pc nin en sakat arka kapılarından biridir. )

4- Pc nizde anti virus vede anti-personal gibi programları hali hazırda bulundurun

5-Şifrenizi sadece sayılardan veya yazılardan oluşturmayın. sayı-yazı vede karakter kullanın (ör; abc123abc-*-123 )

6-Gizli soru ve ülkenizi bulunamayacak yerlerden seçin (ör; gizli soru: hangi takımlısın? cevap: masai marada sabah oluyor. )

7-Özellikle int. cafelerde şifrenizi vede kullanıcı adınızı normal klavye ile girmeyin cunki pc lere keylogger türü programlar warsa şifreniz karşı tarafa gidebilir. Ekran klavyesini kullanmanızı öneririm

8-Msn listenizdeki kişileri wordlist olarak farklı bi yere kaydedin

9-Birde İnt kafelerde etrafdaki gözlerden sakınırsanız msn eninize hiç bi problem olmaz.

Msn userlist hazırlama aşagıdaki gibidir.

Ekran Klavyeside Burdan Açılır

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
superadam
<?php
TurkBoard Fan

Üye No: 54,571

Tarih: 17 Haziran 2006, 15:11 Tek mesaj gösterimi2

teşekkür ederim çok saol.

SeRKaN

Üye No: 18,944

Tarih: 17 Haziran 2006, 15:24 Tek mesaj gösterimi3

Benim msn we benim msnde bulunan kişilerin hepsinin msnsi dün hacklendi hiç bişe anlıyamadım... :S Artık adamlar aşmışlar bi programla herşeyi yapıyolar...

Hayatta en doğru gönlünden geçen..
Xavi
Admin
Admin

Tarih: 17 Haziran 2006, 15:39 Tek mesaj gösterimi4

önce senin Msn i calmıştır sonra senin Msn vasıtası ile digerlerini calmıştır. yani onlara kendini SEN olarak tanıtmıştır. yoksa haybeden Msn calınamaz. bide arkadaslar hacklendi demeyin onu yapan insanlar LAMER dir. yani hırsızdır. yani başkalarının programlarıyla ortalıkda dolaşan züppelerdir. siz dikkatli olursanız feriştahı gelsin msn inizi calamaz. warsa oyle babayigit buyursun benim msn i çalsın.

oha21

Üye No: 37,975

Tarih: 17 Haziran 2006, 17:08 Tek mesaj gösterimi5

arkadaşlar şöle bişe oldu turkiye hotmailde çalıştığını söyleyen bir kişi beni ekledi ve msn paralı olacağını söledii 2 gün içinde bilgi verilecekmiş ddedi... adamıın adı bilal
size msn adresini vereyim: [email protected]
Xavi
Admin
Admin

Tarih: 17 Haziran 2006, 19:32 Tek mesaj gösterimi6

arkadasım inanma. hotmailinize gelen boyle mailleri okumadan atın. bu insanlar boş işlerin peşinde. akılları sıra milletin saflıgından yararlanıp prim yapacaklar. dediğim gibi boyle mailleri kaale almayın bile. egerki msn le ilgili bi problem olursa www.microsoft.com.tr buraya bakın orda zaten tüm yenilikler vs.vs. haberleri veriliyor.

Ingwe

Üye No: 44,137

Tarih: 17 Haziran 2006, 19:33 Tek mesaj gösterimi7

« oha21 » demiş ki:
arkadaşlar şöle bişe oldu turkiye hotmailde çalıştığını söyleyen bir kişi beni ekledi ve msn paralı olacağını söledii 2 gün içinde bilgi verilecekmiş ddedi... adamıın adı bilal
size msn adresini vereyim: [email protected]

pek inandırıcı deil ama neyyse ama olursa çok kötü olur yaw Sümüklü
Xavi
Admin
Admin

Tarih: 17 Haziran 2006, 19:53 Tek mesaj gösterimi8

yok abi ben hiç bişey demiyorum size yaa daredevil biraz yukarısını okurmusun arkadasım..
sizi ne kadar uyarsak da bildiginizi yaparsınız.

..KâYS..
SeRKaN

Üye No: 18,944

Tarih: 18 Haziran 2006, 13:26 Tek mesaj gösterimi9

Bütün tavsiyelerine uymaya çalışcam...Ayrıca senin bahsettiğin gibi bi adres aldım tşk Hehehehe

Hayatta en doğru gönlünden geçen..
EmRSrL

Üye No: 9,803

Tarih: 18 Haziran 2006, 16:20 Tek mesaj gösterimi10

Öncelikle tşk ederim bu bilgiler için...Acaba Gizli Sorumuzu nasıl değiştirebiliriz mümkünmüdür acaba????
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 76 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1 ...
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz