Vizyonda Bu Hafta

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 82,236

Tarih: 10 Ocak 2015, 13:27 Tek mesaj gösterimi1

Bana Masal Anlatma,Takip 3 , Çalsın Sazlar, Beyaz Tanrı, Yıldız Haritası

bu hafta vizyonda...

Bana Masal Anlatma

Vizyon tarihi:
09 Ocak 2015

Oyuncular:
Hande Doğandemir , Fatih Artman , Devrim Yakut , Cengiz Bozkurt , Erdal Tosun

Yönetmen:
Burak Aksak

Tür:
Komedi , Romantik

Konu:
Leyla ile Mecnun'daki katkısıyla büyük sevgi ve saygı kazanan Burak Aksak'ın yazıp yönettiği Bana Masal Anlatma, kaliteli oyuncu kadrosuyla gişeye iddialı geliyor.
Filmde dolmuş şoförlüğü yapan Rıza'nın (Fatih Artman) günün birinde hem güzel hem de çok iyi kalpli bir kız olan Ayperi (Hande Doğandemir) ile tanışmasından sonra yaşadığı olaylar anlatılıyor. Filmde Cengiz Bozkurt, Devrim Yakut, Sadi Celil Cengiz gibi isimlerin yanında Yılmaz Erdoğan, Gökçe Bahadır ve Gürkan Uygun gibi kaliteli oyuncular da konuk olarak görev yapıyor.

Fragman için...

Takip 3

Gösterim Tarihi: 09 Ocak 2015

Tür: Aksiyon , Gerilim , Suç

Yönetmen: Olivier Megaton

Oyuncular: Liam Neeson , Maggie Grace , Famke Janssen , Forest Whitaker , Dougray Scott

Filmin konusu:

Devletteki görevinden ayrılan Bryan Mills (Liam Neeson) evine yakın bir yerde gerçekleşen bir cinayetin suçsuz yere zanlısı olarak gösterilir. Bu konuda oldukça inatçı bir dedektif de onun peşine düşer. Mills, bütün tecrübesini ve yeteneklerini kullanarak gerçek suçluyu bulmak ve kendi adaletini sağlamak durumunda kalacaktır.

Fragman İçin...

Yıldız Haritası

Vizyon Tarihi: 09 Ocak 2015

Yönetmen: David Cronenberg

Oyuncular: Julianne Moore , Mia Wasikowska , John Cusack , Robert Pattinson , Olivia Williams

Tür: Dram , Gerilim

Filmin Konusu:

Maps to the Stars, Hollywood hayat stilini ve genel anlamda batı kültürünü yakın merceğe alıyor.

Fragman İçin...

Çalsın Sazlar

Tür: Dram , Komedi , Romantik

Yönetmen: Nesli Çölgeçen

Oyuncular: Belçim Bilgin Erdoğan , Engin Hepileri , Serhat Özcan , Caner Cindoruk , Deniz Özerman

Konusu:
Nesli Çölgeçen'in uzun bir aradan sonra kamera arkasına geçtiği Çalsın Sazlar filmi, yeni yılın ilk ayında gösterime girecek. Filmde hayatı hafife alan uçarı iki arkadaşın, aynı kadına aşık olduktan sonra yaşadıkları acı tatlı olaylar, 1960'lı yıllardan günümüze dek uzanan bir öyküde aktarılacak.

Fragman İçin...

Beyaz Tanrı

Tür: Dram

Yönetmen: Kornél Mundruczó

Oyuncular: Sándor Zsótér , Lili Horváth , Szabolcs Thuróczy , Lili Monori , Gergely Bánki

Konusu:
13 yaşındaki Lili'nin çok sevdiği kırma köpeği Hagen, babası tarafından Lili'nin tüm karşı çıkmalarına rağmen sokağa salınır. Köpeğini geri getirebilmek için sokak sokak gezmeye başlayan Lili, bir anda patlak veren köpek isyanının ortasında bulur kendini.

Fragman İçin...

Cry StaL

Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Üye No: 14,299

Tarih: 10 Ocak 2015, 13:41 Tek mesaj gösterimi2

Festivallerde genelde Batı yapımlarını sık elemek durumunda kalıyorum, Uzakdoğu filmlerini(n tümünü) seyretmeyi âdeta görev addettiğimden. "Beyaz Tanrı"yı da -epey merak uyandırmasına rağmen- bu sebepten (ve zaman vs.) pas geçmiştim Filmekimi'nde. Tabiî artık "Nasılsa Başka Sinema kapsamında gösterilir yea." rahatlığı da var. Tişikkirler Bışkı Sinımı! (Öğk! Hep yapmak istemiştim bunu, ama beklediğim etkiyi verdiği söylenemez.) Hazır Rexx'te de varmış, görmek lâzım artık.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
silENce
Admin
Admin

Üye No: 252

Tarih: 11 Ocak 2015, 12:07 Tek mesaj gösterimi3

"Bana Masal Anlatma" merak ettiğim filmlerden. Fragmanı o kadar iyi yapılmış ki, filmi ister istemez merak ettiriyor.

TurkBoard Fan

Üye No: 59,368
Gizli

Tarih: 11 Ocak 2015, 14:20 Tek mesaj gösterimi4

Takip 3 izlemek isterim..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle