Vizyonda Bu Hafta

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 82,236

Tarih: 02 Kasım 2012, 14:26 Tek mesaj gösterimi1

4 yeni film vizyonda

Bu hafta ikisi yerli 4 yeni film vizyona girdi.

Babamın Sesi (2011)

Vizyon tarihi:
02 Kasım 2012

Oyuncular:
Zeynel Doğan (Zeynel), Asiye Doğan (Base), Gülizar Doğan (Gülizar)

Ekip:
Orhan Eskiköy (Yönetmen), Zeynel Doğan (Yönetmen), Orhan Eskiköy (Senaryo), Özgür Doğan (Yapımcı)

Konu:
Bu kurmaca belgesel filmde, mektup gibi gönderilen ses kayıtlarının izini sürerek Maraş Katliamı’ndan etkilenen bir ailenin hikayesini anlatılıyor. Film Diyarbakır ve Elbistan’da çekildi.

Basê Elbistan''da yalnız başına yaşar. Hayatındaki tek beklentisi büyük oğlu Hasan''ın evine dönüp herkes gibi bir hayat kurmasıdır. Eve gelen sessiz telefonların Hasan''dan geldiğine inanmaktadır. Aynı günlerde Diyarbakır''da yaşayan küçük oğlu Mehmet baba olacağının haberini alır. Yeni bir eve taşınır. Eşyaların arasında babasına gönderilmek üzere kaydedilmiş annesinin ve kendi çocukluk sesinin olduğu bir kaset bulur. Mehmet babasının kaydettiği kasetleri bulmak ve annesini Diyarbakır''da yaşamaya ikna etmek için Elbistan''a gider.

Mehmet annesini Hasan''dan başka bir şey düşünmez halde bulduğunda yavaş yavaş onun dünyasına girmeye başlar. Base''nin yapmayı istediği tamiratları; bahçe işlerini yapar. Bir yandan da babasının gönderdiği kasetleri arar. Ancak Basê, geriye kalan kaset olmadığını söyleyerek Mehmet''i kasetlerin varlığından uzaklaştırmak istese de bunu başaramaz.

Mehmet kasetleri ararken ailesiyle ilgili bilmediklerini öğrenmeye başlayacaktır.

Skyfall (2012)

Vizyon tarihi:
02 Kasım 2012

Oyuncular:
Daniel Craig (James Bond), Ralph Fiennes (Gareth Mallory), Javier Bardem (Raoul Silva), Helen McCrory (Clair Dowar), Ben Whishaw (Q), Judi Dench (M), Naomie Harris (Ajan Eve), Bérénice Marlohe (Severin),

Ekip:
Sam Mendes (Yönetmen), Ian Fleming (Senaryo), John Logan (Senaryo), Neal Purvis (Senaryo), Robert Wade (Senaryo), Barbara Broccoli (Yapımcı), Anthony Waye (Yapımcı), Michael G. Wilson (Yapımcı)

Konu:
Daniel Craig, dünyanın gelmiş geçmiş en uzun soluklu film serisinin 23. macerası olan “SKYFALL” la, 007 James Bond olarak bir kez daha karşımızda. “SKYFALL”da, Bond’un M’e karşı sadakati sınanacaktır, çünkü M geçmişiyle yüzleşmeye başlar. MI6 saldırıya uğrayınca, kişisel bedeli ne olursa olsun 007’nin tehdidi bulup yok etmesi gerekecektir.

MI6 ciddi bir saldırıya uğrar ve kurumun değerleri temelden sarsılır. M’e karşı sadakat testinden geçen ajan James Bond kişisel bedelleri ağır olsa da, tehdidi bulup her ne pahasına olursa olsun yok etmelidir. Zira MI6’yı ciddi riske sürükleyen isim Silva adında gözü kara, gizemli bir adamdır...

Hayalimdeki Aşk (2012)

Vizyon tarihi:
02 Kasım 2012

Oyuncular:
Paul Dano (Calvin), Zoe Kazan (Ruby), Antonio Banderas , Annette Bening (Gertrude), Steve Coogan, Elliott Gould, Chris Messina , Alia Shawkat (Mabel), Deborah Ann Woll, Aasif Mandvi, Wallace Langham...

Ekip:
Jonathan Dayton (Yönetmen), Valerie Faris (Yönetmen), Zoe Kazan (Senaryo), Albert Berger (Yapımcı), Bart Lipton (Yapımcı), Ron Yerxa (Yapımcı)

Konu:
Calvin hızlı yükselen kariyerinde verimsizleşmeye başlamış, ilhamını yitirmiş bir yazardır. Bu durumu ortadan kaldırmak için kendine yeni bir hayal kurar ve seveceğini düşündüğü bir kadın karakter yaratır. Karakterin adını da Ruby koyar. Ruby''i bir hafta sonra kanlı canlı kanepede oturuyorken gören Calvin kelimelerinden doğan ve karşısında nefes alan Ruby''i görünce ne yapacağını şaşırır...

2 dalda Oscar kazanan "Benim Küçük Günışığım" (Little Miss Sunshine) filminin yönetmenleri Jonathan Dayton ve Valerie Faris’in yönettiği filmin senaryosu, aynı zamanda filmin başrollerini üstlenen Paul Dano ile gerçek hayatta da sevgili olan Zoe Kazan’a ait.

Evim Sensin (2012)

Vizyon tarihi:
02 Kasım 2012

Oyuncular:
Özcan Deniz, Fahriye Evcen, Sait Genay, Özay Fecht, Levent Öktem, Teoman Kumbaracıbaşı, Kayhan Yıldızoğlu, Barış Yalçın, Volga Sorgu, Pelin Dinçer, Rafi Emeksiz, Ayşe Melike Çerçi

Ekip:
Özcan Deniz (Yönetmen), Özcan Deniz (Senaryo), Ercan Deniz (Yapımcı), Şükrü Avşar (Yapımcı)

Konu:
Leyla başından geçen bir ayrılık sonrası baba evine dönmüştür. Kalbi kırıktır ve çocukluğundan beri sorunlu bir ilişkileri olan babası Selim ile aralarındaki sorunları çözmeye çalışmaktadırlar.
İskender ise küçük yaşlardan beri şanssız bir hayat yaşamış olan yetimhanede büyümüş ve hayatı boyunca hiç evim diyebileceği bir yere sahip olmamış bir adamdır. Beklenmedik bir şekilde karşılaşan bu ikili onları aradıklarını bulmalarını sağlayacak bir aşkın içine sürüklenir, Leyla yaralarını sararken , İskender''in evi Leyla olur fakat bu güzel hikayenin böyle sürmesine engel olacak olaylar peşlerini bırakmaz...

Cry StaL

Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 82,236

Tarih: 02 Kasım 2012, 14:45 Tek mesaj gösterimi2

Özcan Deniz 'a moment to remember ' filminden esinlenmiş ya da kopyalamış ,her nese..
ne filmdi o .. Of yaa

Cry StaL

Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sadbuttrue
'
Emektar

Üye No: 99,287
Gizli

Tarih: 02 Kasım 2012, 15:17 Tek mesaj gösterimi3

Skyfall'la başlarım indirmguhfyc.. Tiryaki Ama bennn

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 02 Kasım 2012, 18:39 Tek mesaj gösterimi4

Skyfall evde oturup izlesem pek begenmezdim ama buyuk ekranda zevk verdi.
Guzeldi guzel..

rüzgar
kırmızı
TurkBoard Fan

Üye No: 183,645

Tarih: 14 Kasım 2012, 20:57 Tek mesaj gösterimi5

a moment to remember

hep söylerim ben /benim tek ağladığım aşk filmi...

kısmetse ben daha hafta sonu gidebilcem filme Of yaa

Her şeyi geç
gece başını yastığa koyduğunda
gördüğün yüz onun yüzüyse; seviyorsun bitti.

.. .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle