.:. Rapidshare'de download sorunu yaşayanlar için .:.

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
umitunal
Müzik Canavarı

Üye No: 80

Tarih: 09 Mart 2005, 05:01 Tek mesaj gösterimi1

Rapidshare'de download sorunu yaşayan arkadaşlar için bilgilendirme amaçlı bu resimli dökümanları hazırladım.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
deniz
deniz

Üye No: 222

Tarih: 11 Mart 2005, 09:48 Tek mesaj gösterimi2

sağolasın arkadaşım... rapid... den nefret etmeye başlamıştım
storm

Üye No: 239

Tarih: 11 Mart 2005, 10:30 Tek mesaj gösterimi3

arkadaşım verdiğin bilgiler için saol ama rapidde sorunumuz genelde şu aynı ipden download'a izin vermiyorlar benimle aynı yerden bağlananlar bişiler indirince rapidsharedan biz hiçbişi indiremiyoruz
tansel

Üye No: 1,394

Tarih: 11 Mart 2005, 17:18 Tek mesaj gösterimi4

sunu da unutmamak lazim rapid yoousentit den bin kat daha iyi bilmem kac downloaddan sonra link dusmuyor bu aydinlatici bilgi pek coguunun isine yarayacaktir sagolun
umitunal
Müzik Canavarı

Üye No: 80

Tarih: 12 Mart 2005, 03:44 Tek mesaj gösterimi5

« storm";p="2145 » demiş ki:
arkadaşım verdiğin bilgiler için saol ama rapidde sorunumuz genelde şu aynı ipden download'a izin vermiyorlar benimle aynı yerden bağlananlar bişiler indirince rapidsharedan biz hiçbişi indiremiyoruz

Yapacak en güzel şey indirmek istediğin dosyanın bulunduğu sayfayı sık kullanılanlara ekleyip daha sonra tekrar denemek.

Upload yapan bir çok arkadaşın rapidshare'yi tercih sebebi dosyanın uzun süreli saklanması ve ücretsiz olması bu imkanları bizlere cazip geldiği için rapidshare'yi tercih ediyoruz

Üye No: 1,038

Tarih: 18 Mart 2005, 10:53 Tek mesaj gösterimi6

rapidshare de beklemeyi sona erdirmek için adres bara bir kod vardı yazılan ama artık işlemiyor..eğer bu konuda bilgisi olan varsa paylaşırsa memnun olurum:)
UnknownEX1
herkes bir gün ölecek

Üye No: 623

Tarih: 19 Mart 2005, 15:02 Tek mesaj gösterimi7

bu ne yaa Gülücük

Üye No: 1,383

Tarih: 27 Mart 2005, 19:04 Tek mesaj gösterimi8

ben hala nefret ediyorum... ne o oyle bir saat bekle sonra devamını indir albumun... insnanın hevesi kaçıyo valla. Sümüklü

mugur

Üye No: 442

Tarih: 28 Mart 2005, 16:33 Tek mesaj gösterimi9

ya gerçekten şu bi saat olayı insanı çileden çıkarıyo ben allahtan okuldan indiriyom limitim bittiğinde hooop başka bilgisayara böylelikle tek ip'den takılmamanın zevkini çıkarıyorum
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Patrol

Üye No: 547

Tarih: 30 Mart 2005, 12:14 Tek mesaj gösterimi10

arkadaslar su son gunlerde indirdigim dosyalar hep html document olarak iniyo hangisini denediysem boyle.sizce neden olur
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle