veee otomobil modamız yeniden yazılıyor.

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
ravenkhan
Bir acayip adam

Üye No: 60,098

Tarih: 14 Nisan 2012, 23:10 Tek mesaj gösterimi1

Arkadaşlar merhaba..

bugün otomobil dünyasının ve hatta ülkemizde internette dahil son dönemin modası ve popüle hyundai i30...2008 model 110 hp peugeot comfort aracımla takas ederek i30 1.6 crdi style manuel araç aldım..

araştırdım..inceledim tarttım ve dış görünüm, donanım ve tüketim değerlerine bakarak tabi ki fiyatıda göz önüne alarak i30 aldım..aracım bugün plazaya gelmiştir.Kırmızı kerkenezimi plazada ziyaret ettik eşimle hoş geldin dedik..bugün temizlik ve sistem tanıtım işlemleri yapılacak ve akabinde pazartesi veya salı günü plaka işlemlerinin akabinde teslim alacağım kısmetse..Aracı 2011 6. ayında fotoğraflarında gördüğümde çok ama ççok beğenmiştim..kanlı canlı gördüm aşık oldum.Aldım...hyundai markasına karşı çok antipatik bakan biriydim..Ama son elantra ile çığır açtığını gördüğüm hyundaiden elantrayı almak üzereydim ki i30 u görünce beklemek istedim.İyiki bekklemişim...Umarım bi pişmanlığım olmaz.Sormak istediğiniz bilgi almak istediğiniz bişiler olursa yardımcı olmaya gayret ederim.

Saygılar sevgiler.

And nothing else matters
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle