Türkiye'nin para kazandıran fotoğraf sitesi

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
Blackio
HerDaimHalineŞükret
TurkBoard Fan


Kayıt: 13.01.2008
Üye No: 103,747
Şehir: Sehr - istanbuL
Offline
Tarih: 15 Kasım 2008, 16:22 Tek mesaj gösterimi1

Fotoğraflarınızı internet ortamında hem arşivleyip hem de onlardan para kazanmak ister misiniz? Yeni kurulan bir internet sitesi bu imkanı size sunuyor. Nasıl mı?

Türkiye'nin para kazandıran ilk uluslararası fotoğraf sitesi yayına başladı. Siteye daha ilk haftada yüzlerce kişi üye oldu. İmagestockTR adlı site çocuğunuzla eğlenirken, tatilde, kırda bayırda gezerken çektiğiniz fotoğraflardan size para kazandırıyor.

www.imagestockTR.com sitesine gönderdiğiniz fotoğraflarınızı hem internet ortamında arşivleyebilme hem de onlardan para kazanabilme imkânı sağlıyor.

GÖRSEL TÜKETİCİLERE FIRSAT

Türkiye'deki görsel (fotoğraf, grafik ve animasyon) ürünlerin arz ve talebinin buluşacağı internet tabanlı en kapsamlı web platformu olan www.imagestockTR.com, profesyonel ve amatör fotoğrafçılar ile grafikerlerin dijital ortamdaki görsel ürünlerini bir araya toplayarak, görsel tüketicilerine lisanslı olarak satmalarına imkân sağlayan Türkiye merkezli ilk web uygulaması.

Platform, Türkiye'nin farklı bölgelerindeki görsel potansiyellerini ortaya çıkararak bunları dünyadaki tüketicileriyle buluşturup, hem fotoğrafçıların ve grafikerlerin gelir elde etmelerini sağlamayı hem de görsel kaynaklarımızın etkin kullanılmasına olanak sağlayarak ülkemizin tanıtımına katkıda bulunmayı amaçlıyor.

ESER GÖNDERİM SÖZLEŞMESİ

imagestockTR, sisteme Eser Gönderim Sözleşmesi ile eser yükleyen sanatçıların eserlerini dünyanın dört bir yanındaki kullanıcılara sunuyor. Kolay ve anlaşılır site yapısıyla www.imagestockTR.com, eser sahiplerini teknik detaylara boğmadan eserlerini siteye kolayca yükleme olanağı veriyor.

TIMETURK
_________________
hoscakaliniz

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
PhiLLamon
'PapiLLon'
Geyik Takımı


Kayıt: 01.01.2006
Üye No: 43,078
Şehir: Rodosto !
Offline
Tarih: 18 Kasım 2008, 09:54 Tek mesaj gösterimi2

Teşekkürler.
_________________
lɐuıƃıɹo ǝɥʇ
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle