'Muro'yu 6 günde 1 milyonu aşkın kişi izledi

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 12 Aralık 2008, 09:49 Tek mesaj gösterimi1

“Muro-Nalet Olsun İçimdeki İnsan Sevgisine” filmini izleyenlerin sayısı 6 günde 1 milyonu aştı.

Pana Film’den yapılan açıklamaya göre, “Kurtlar Vadisi” dizisinin “devrimci jargonu” ve “Nalet olsun içimdeki insan sevgisine” repliğiyle tanınan “Muro” karakterini sinema perdesine taşıyan yapım, 5 Aralıkta 235 kopyayla 350 salonda gösterime girdi.

İlk 3 günde 390 bin 573, ikinci 3 günde de yaklaşık 620 bin izleyiciye ulaşan film, birinci haftasını tamamlamadan 1 milyonu aşkın sinemaseverle buluştu.

Senaryosunu Raci Şaşmaz, Bahadır Özdener ve Cüneyt Aysan’ın yazdığı filmin yönetmenliğini Zübeyr Şaşmaz yaptı. Mustafa Üstündağ, Selim Erdoğan, Bülent Şakrak ve Evrim Alasya’nın performanslarını sergilediği filmin konusu kısaca şöyle:
“Cezaevinden çıkan Muro ile Çeto, ‘devrim’i köyden başlatmak üzere memleketlerine dönerler. İlk planları evlenip yuva kurmak, örnek birer devrimci olmaktır. Oysa köyde onları bir sürpriz beklemektedir. Muhtar, Muro ile Çeto’yu hapisteyken iki Rus kadınla evlendirmiştir. Muro ile Çeto’nun devrim ütopyasını gerçekleştirmeleri için kadınları bulup boşanmaları gerekmektedir. Bunun için İstanbul’a dönen Muro ile Çeto’nun başına gelmeyen kalmaz, çözümlemesini asla yapamayacakları bir örgütle karşı karşıya kalırlar.”

http://ntvmsnbc.com/news/468770.asp

SeALoRd
! SevapsıZ !
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 74,893

Yasaklandım

Tarih: 12 Aralık 2008, 12:43 Tek mesaj gösterimi2

Kurtlar Vadisi hayranlığına birde Muro hayranlığı eklenince gişenin hali böye oluyor (:

Üye No: 92,117

Tarih: 12 Aralık 2008, 12:54 Tek mesaj gösterimi3

o kadar guzel espiriler yoktu gunluk hayatta hepimizin kullandıgı espiriler işte... ben begenmedim..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
viento

Üye No: 112,623

Tarih: 12 Aralık 2008, 15:02 Tek mesaj gösterimi4

kurtlar vadisi dizisini izleyenler filmi izlemiş sayılır çünkü espiriler reklam arasında verilen görüntülerden ibaret izleyen 1 milyon kişide benim gibi kimbilir daha ne espiriler var demiştir ama film tam bir fiyasko nolamaz nayır

TurkBoard Fan

Üye No: 19,142

Tarih: 12 Aralık 2008, 21:44 Tek mesaj gösterimi5

film tam bir fiyasko olabilir henüz izlemedim ancak ben arogla bir kıyas yapacağım.
muro benim daha çok ilgimi çekiyor çünkü muroda anlatılanlar ülkemizde yaşanabilen türden vakalar.yani daha gerçeğe yakın.
arog se absürt espri tarzında ki bencede o da olduça eğlenceli.

yapmamız gereken Türk sinemasına destek adına vakit buldukça sinemada izleyebilmek.

Üye No: 78,507

Tarih: 13 Aralık 2008, 20:45 Tek mesaj gösterimi6

ben de izledim ama elle tutulur bi esprisi yok açıkçasııı umduğum gibi değill beğenmedimmm

..firarda..
TurkBoard Fan

Üye No: 90,621

Tarih: 13 Aralık 2008, 20:57 Tek mesaj gösterimi7

belki kitlelere komik qelmiş olabilir ki muro wadide sewilen bi karakter.. gel gelelim filme sinema kalitesinin olmadığını düşünüorum komik olsada olmasada butür filmlerin(recep iwedik dahil) sanata hiç bişey katmadığı kanaatindeim..

Kürsî-i liyakat ********, puşt olanındır!
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
victory
|| no me ames ||
Emektar

Üye No: 31,805

Tarih: 13 Aralık 2008, 21:15 Tek mesaj gösterimi8

"muro"nun aslında "terör örgütü" rolünde birisi olduğunun unutulmuş bir karakter filmi..
ya da sempatikleştirilmiş "terörist"..

gitmedim, izlemem.

thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 14 Aralık 2008, 18:55 Tek mesaj gösterimi9

Kurtlar Vadisi sayesinde bukadar izleyiciye ulasti yoksa hic bir yere varamazdi kesinlikle Hıhı

Xavi
Game Over
Admin

Üye No: 2,796

Tarih: 14 Aralık 2008, 23:13 Tek mesaj gösterimi10

Gerek yok izlemeye. Pana film zaten her KV de reklamlarını fazlasıyla yaptı.
İlk başlarda kulağa güzel geliyordu espriler ama temcit pilavı gibi zırt pırt kullanılınca itici geliyor artık o esprilerde o karakterde.

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 11 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle