Model araba hastalığı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 31 Ekim 2009, 01:52 Tek mesaj gösterimi1

Kitaplığın dağınık olması nedeniyle şimdilik arabaların temsili resimlerini sergileyeceğim ama çok yakında odama nasıl bir hava kattıklarını burada paylaşacağım. İşte elimdeki 7 adet seçme model:

1/18 BMW 745i WELLY

FERRARİ 550 MARANELLO 1:18

LAMBORGHINI DIABLO 1990 1:18 MADE IN ITALY

ALFA ROMEO 2300 SPIDER 1:18 MADE IN ITALY

PLYMOUTH BARRACUDA KIRMIZI

SHELBY COBRA DAYTONA COUPE KIRMIZI

1960 CHEVROLET IMPALA

Hepsini açık arttırmayla GG üzerinden aldım. Yeni evimize taşınana kadar şimdilik bunlarla yetinirim ama yeni odamın duvarlarına yerleştireceğim stabil standlar nedeniyle daha fazlasını almayı düşünüyorum.

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FAÇALI - 2
Her Gün Yeni Bir Aşk
Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 31 Ekim 2009, 02:01 Tek mesaj gösterimi2

Bir ara ben de düşündüm böyle bir koleksiyon yapmayı ama hiç başlayamadım nedense.

Orjinalin bire bir kopyası olunca insan dayanamıyor, almak istiyor. Sanki gerçekmiş gibi. yakaladım

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
bamya
Absinthe Power

Üye No: 30,698

Tarih: 31 Ekim 2009, 07:48 Tek mesaj gösterimi3

Hmm... çok güzel bir hobi dir modelcilik Gülücük kendi modelcilik dükkanım bulunuyor KKTC'de. Yarışlarını düzenliyoruz sürekli olarak . Resimlerinden gördüğüm kadarıyla seninkisi daha çok maket ciliğe giriyor. Gülücük Biz daha çok bunların giden cinsleriyle uğraşıyoruz Gülücük Gerçek arabalarla yapılmasını istemediğimim süratleri 1/10 model arabamla yapıyorum yada diğer bi arabamla da drift yapabiliyorum (ki gerçek arabada bunu da becermiyorum)..

TurkBoard Fan

Tarih: 31 Ekim 2009, 14:27 Tek mesaj gösterimi4

Hım, evet haklısın aslında. Benimki maketçiliğe giriyor.Ama maketçilik de bir anlamda 'Kendi arabanı kendin inşa et' tarzı olduğundan ben bunun yerine model dedim. Ben hazır alıyorum, çünkü bu arabaların parçalara ayrılmış bir yapısı bulunmuyor. Sitene baktım, güzel ürünler var ama ben gidenlerle pek ilgilenmiyorum. Benimki daha çok sergileme şeklinde. (Kendime)

11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Tarih: 30 Kasım 2009, 02:08 Tek mesaj gösterimi5

Eh artık bayram dönüşü odamı topladım. Sergileyebilirim. (:

Normalde her birinin duvarda kaidesi var ama toplu görünsün diye bir araya topladım.

11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle