Marcelinho'dan Rico paşa ile ilgili inanılmaz sözler!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
Arturo Bandini
hâlâ umarsız
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 16,609
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 03 May 2007, 05:02 Tek mesaj gösterimi1

F.Bahçe, Aurelio'nun cezasının bir maça indirilmesi için onu Ricardinho ile kıyaslayan geniş dosyayla Tahkim'e başvurdu

Mehmetçik raporu

Mehmet Aurelio
Yıllardır Türkiye'de hiçbir olaya karışmadı. Türk vatandaşı olarak ay-yıldızlı formayı giydi. Örnek sporcu, örnek insan oldu. Ricardinho'nun onu tahrik ettiği görgü tanıklarının ifadeleri ve görüntülerle sabittir. Bu nedenle cezasının indirilmesi gerektiğini

düşünüyoruz. Ricardinho'nun "kirli" kariyeri de göz önüne alınarak

cezanın düşürülmesini istiyoruz. Marcelinho'nun, "Ricardinho, soyunma odasında olanları basına ve yönetime anlatır, arkadaşlarını satar" sözleri de karakterini gösteriyor.

Ricardinho
Gittiği her yerde sorun çıkardı. Brezilya'nın Placar dergisi ırkçı sözlerinin kanıtı. Brezilyalı milli oyuncular arasındaki ankette en nefret edilen futbolcu seçildi. Bu ankete Kaka, Roberto Carlos, Emerson gibi ünlü isimler katıldı. Ricardinho, 2001'de Corinthians'ta oynarken eski Trabzonsporlu Marcelinho ile de kavga etti. Arkadaşlarını yönetime "sattığı" iddiasıyla suçlandı, takımdan hemen uzaklaştırıldı. Middlesbrough'ta da benzer sorunlar yaşadı. Sao Paulo'da da hiç rahat durmadı.

superadam
<?php
TurkBoard Fan

Üye No: 54,571

Tarih: 03 May 2007, 11:59 Tek mesaj gösterimi2

Sanki Marcelinho sütten çıkmış ak kaşık.

sen kuşları boşver
Emektar

Üye No: 48,692

Tarih: 03 May 2007, 12:33 Tek mesaj gösterimi3

Bir Türk evladı olarak Pascal Nouma' nın seyircilere yaptığı hareket ile eğer ispatlanırsa Ricardinho' nun Aurelio' ya "Kara Türk Köpeği" demesi arasında hiçbir fark göremiyorum.

Üstüne üstlük bazı gözü dönmüş insanlar hala yapmışsa iyi yapmış diyor!!!

Bravo, tebrik ederim. Herkesin özellikle bu son paragrafı okumasını isterdim. "SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK" 'IN BREZİLYA VERSİYONUNU görmeleri için.

Teşekkürler Kırık Testi.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
''vazgeçtim''
.

Üye No: 51,734

Tarih: 03 May 2007, 12:39 Tek mesaj gösterimi4

hahahahaha hahahahaha hahahahaha

rico oyle bisey soylemedi kendi zaten konusmustu da bu konu uzerinde...

ben diyorum ki oyle bisey olsaydi EGER o zaman gokhan in da gidip tuncay a tekme atip girismesi gerekiyodu... o neden yapmiyoda sizinkilerden yapiyolar...

futbolcular neden otoparktan cikariliyorlar

oyle biseyi hangi ara demis te azizin yanindaki(!) adam kosa kosa gelip saldiriyo tam o sirada kargasada Aurelio arkadan yumruk geciriyo o sozu soylemis olsaydi cikip aninda yapsaydi o zaman

garip....

herkes GORMEK ISTEDIGINI ISINE GELENI GORUR!

Gecenin en koyu oldugu an, sabahin en yaklastigi zamandir...
superadam
<?php
TurkBoard Fan

Tarih: 03 May 2007, 12:42 Tek mesaj gösterimi5

« SUB-ZERO » demiş ki:
Bir Türk evladı olarak Pascal Nouma' nın seyircilere yaptığı hareket ile eğer ispatlanırsa Ricardinho' nun Aurelio' ya "Kara Türk Köpeği" demesi arasında hiçbir fark göremiyorum.

Üstüne üstlük bazı gözü dönmüş insanlar hala yapmışsa iyi yapmış diyor!!!

Bravo, tebrik ederim. Herkesin özellikle bu son paragrafı okumasını isterdim. "SÜTTEN ÇIKMIŞ AK KAŞIK" 'IN BREZİLYA VERSİYONUNU görmeleri için.

Teşekkürler Kırık Testi.

Ricardinho öyle bi laf etmedi.Bu sadece ortada dönüp dalaşan bir laf.Kendiside açıkladı bunu zaten.efersagununda dediği gibi eğer deseydi olay anında derdi sonradan demezdi bunu.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
L£0N
sen kuşları boşver
Emektar

Tarih: 03 May 2007, 12:49 Tek mesaj gösterimi6

Olay yeri anı diyorsunuz. Peki.

Şöyle söyleyim o zaman;

Olay yeri anında söylemiş olsaydı yiyeceği dayak sayısı kaça katlanırdı Ricardinho' nun?

superadam
<?php
TurkBoard Fan

Tarih: 03 May 2007, 12:55 Tek mesaj gösterimi7

« SUB-ZERO » demiş ki:
Olay yeri anı diyorsunuz. Peki.

Şöyle söyleyim o zaman;

Olay yeri anında söylemiş olsaydı yiyeceği dayak sayısı kaça katlanırdı Ricardinho' nun?

Kimden dayak yiyecek.Tavuk mu dövüyorlar? Sahada kaç tane Beşiktaşlı futbolcu vardı.Hadi otoparkta diyeceksin.Oradada korumalar vardı.Hadi attılar dayağı diyelim Fenerbahçe yönetimi çekecekti.Ayrıca gördüğüm kadarıyla Fenerbahçelisin arkadaşım.Bi düşün bu olayı biz Alex'e,Kezman'a yada herhangi bir Fenerbahçeli futbolcuya yapsaydık aynı fikri söylermiydin?
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
''vazgeçtim''
.

Üye No: 51,734

Tarih: 03 May 2007, 12:56 Tek mesaj gösterimi8

anlamiyosun ki soylemisse soyledigi anda gidip vursaydi o zaman...
hadi o tamam diyelim azizin yanindaki adam nie ustune alinmis babasi mi zenciymis Çok Mutlu

+bizim oyuncularimiz korkak degillerdir...!

Gecenin en koyu oldugu an, sabahin en yaklastigi zamandir...
L£0N
sen kuşları boşver
Emektar

Tarih: 03 May 2007, 13:00 Tek mesaj gösterimi9

Bak güzel kardeşim benim anlatmak istediğim ortada çok ağır bir hakaret var.
Benim sinirlerimi geren bu sözün üstüne gidilmemesi.

Hem Ricardinho hem de Aurelio ikisinin de mutlu bir ailesi olduğu biliniyor.

Aurelio çıkıp neden böyle bir şey yapma gereği duyuyor.

Ailesinin yanına gitmesi gerekmiyor mu segili dostum?

Ve ondan sonra aman efendim otoparkta saldırmış Aurelio, az bile ceza almış diyorsunuz.

Aynı olay Fenerbahçenin başına gelmiş olsaydı bizim o futbolcumuzdan soğurdum açıkcası.

superadam
<?php
TurkBoard Fan

Tarih: 03 May 2007, 13:04 Tek mesaj gösterimi10

« SUB-ZERO » demiş ki:
Bak güzel kardeşim benim anlatmak istediğim ortada çok ağır bir hakaret var.
Benim sinirlerimi geren bu sözün üstüne gidilmemesi.

Hem Ricardinho hem de Aurelio ikisinin de mutlu bir ailesi olduğu biliniyor.

Aurelio çıkıp neden böyle bir şey yapma gereği duyuyor.

Ailesinin yanına gitmesi gerekmiyor mu segili dostum?

Ve ondan sonra aman efendim otoparkta saldırmış Aurelio, az bile ceza almış diyorsunuz.

Aynı olay Fenerbahçenin başına gelmiş olsaydı bizim o futbolcumuzdan soğurdum açıkcası.

Ricardinho birşey yapmadıki biz ondan soğuyalım.Hem sen soğusaydın bile kendi takımının futbolcusunu savunurdun.Sence Aurelio yaptığından sonra 2 maç ceza alması uygunmuydu?Birisini yumrukluyo sonuçta.Üstelik mahalle kavgası değil.Ricardinho-Aurelio kavgası.Ama sahadaki kavga.Kavga bile değil tartışma.Ama otoparkta ne oluyor.Ricardinho'ya uçan tekmeler,yumruklar.

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 17 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle