Kim ne besliyor ?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1 ...
 Yazar  Mesaj
ShaLaLa
Takipte...
Emektar

Üye No: 835

Tarih: 17 Ekim 2005, 19:11 Tek mesaj gösterimi1

Benim fanusta bir tane altınbaş balığım var. Ayrıca bahçede 9 tane kedi besliyorum Gülücük

Üye No: 31,437

Tarih: 17 Ekim 2005, 19:27 Tek mesaj gösterimi2

"evin içinde" Van Kedi'si besliyorum... (mesaj yerine ulaştı ) Çok Mutlu Gülücük

LEVENT

Üye No: 21,946

Tarih: 17 Ekim 2005, 19:32 Tek mesaj gösterimi3

Golden Retriever
7 Yıldır Besliyorum

Karakter Özellikleri
Herkesin dostu olan Golden Retriever'lar adanmış ve uyumlu bir aile dostu olarak bilinirler. Aynı zamanda sportif bir köpek olan bu cins, geniş alanlarda koşacağı bir güne her zaman ihtiyaç duyacaktır. Aktif karakterini ve güçlü fiziğini gözardı etmek problem yaratabilir ve hergün fiziksel ve zihinsel eksersize ihtiyaç duyar. Fazlasıyla heyecanlı ve hareketli olan Golden Retriever'ların merakları eğitimlerini biraz zorlaştırabilse de sahibini memnun etmeye ve öğrenmeye fazlasıyla yatkındırlar. Özellikle kap-gel türü oyunlardan zevk alırlar ve ağızlarında birşey taşımaktan çok hoşlanırlar.
insanlar tarafından sevilmekten çok hoşlanırlar sahibine çok bağımlıdır ve aşırı duygusaldır..

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
greenman
GReEnMaN

Üye No: 1,732

Tarih: 17 Ekim 2005, 23:07 Tek mesaj gösterimi4

« gececivejak @ Pts Ekm 17, 2005 7:32 pm » demiş ki:
Golden Retriever
7 Yıldır Besliyorum

Karakter Özellikleri
Herkesin dostu olan Golden Retriever'lar adanmış ve uyumlu bir aile dostu olarak bilinirler. Aynı zamanda sportif bir köpek olan bu cins, geniş alanlarda koşacağı bir güne her zaman ihtiyaç duyacaktır. Aktif karakterini ve güçlü fiziğini gözardı etmek problem yaratabilir ve hergün fiziksel ve zihinsel eksersize ihtiyaç duyar. Fazlasıyla heyecanlı ve hareketli olan Golden Retriever'ların merakları eğitimlerini biraz zorlaştırabilse de sahibini memnun etmeye ve öğrenmeye fazlasıyla yatkındırlar. Özellikle kap-gel türü oyunlardan zevk alırlar ve ağızlarında birşey taşımaktan çok hoşlanırlar.
insanlar tarafından sevilmekten çok hoşlanırlar sahibine çok bağımlıdır ve aşırı duygusaldır..

walla hasta oldum.Çok tatlı bişeye benziyo.Allah sahibine bağışlasın Gülücük
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et AIM YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ShaLaLa
Takipte...
Emektar

Üye No: 835

Tarih: 17 Ekim 2005, 23:22 Tek mesaj gösterimi5

« Sharabi Düşler @ Pts Ekm 17, 2005 7:27 pm » demiş ki:
"evin içinde" Van Kedi'si besliyorum... (mesaj yerine ulaştı ) Çok Mutlu Gülücük

Hemde nasıl Sümüklü Sümüklü

Üye No: 8,190

Tarih: 18 Ekim 2005, 12:51 Tek mesaj gösterimi6

evimde 60 günlük king doberman besliyorum

Üye No: 27,103

Tarih: 18 Ekim 2005, 15:16 Tek mesaj gösterimi7

Valla biri çok yakışıklı biri de dünyalar güzeli iki tane Alman kurdum var Erkek:Çatçat Dişi ise:Tıfıl aboo ne kadar özledim yazarken ama bizim dükkanın bahçesinde

Emektar

Üye No: 16,455

Tarih: 18 Ekim 2005, 15:34 Tek mesaj gösterimi8

bende mutfakta yaklaşık 80 - 90 tane karınca besliyorum. ne kadar "gidin kardeşim, bıktım artık sizden" desem de gitmemekte inat ediyolar. düşünün artık ne kadar iyi bakıyorum onlara ki ayrılmıyorlar hiç bi yere. Gülücük
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 4,058
Gizli

Tarih: 19 Ekim 2005, 05:14 Tek mesaj gösterimi9

...

Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..

Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
_xander'S_

Üye No: 33,019
Gizli

Tarih: 19 Ekim 2005, 05:18 Tek mesaj gösterimi10

Precious banada bul şöyle bi köpek cok şirinler yaa..

valla ben bişi beslemiyorum şu anda önce bi kaçtane kuş beslemiştim..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 14 sayfa) [Bu başlıkta 134 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1 ...
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle