Vizyonda Bu Hafta

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 13.06.2007
Üye No: 82,236
Şehir: Bulut '
Offline
Tarih: 08 Aralık 2012, 00:38 Tek mesaj gösterimi1

5 yeni film vizyondaBu hafta 2'si yerli, 5 yeni film vizyona girdi.
Uçuş (2012)Vizyon tarihi:
07 Aralık 2012

Oyuncular:
Denzel Washington (Whip), James Badge Dale, John Goodman , Don Cheadle, Kelly Reilly (Nicole), Bruce Greenwood , Melissa Leo, Nadine Velazquez, Rhoda Griffis (Amanda), Tamara Tunie (Margaret), Brian...

Ekip:
Robert Zemeckis (Yönetmen), John Gatins (Senaryo), Laurie MacDonald (Yapımcı), Cherylanne Martin (Yapımcı), Walter F. Parkes (Yapımcı), Jack Rapke (Yapımcı), Steve Starkey (Yapımcı), Robert Zemeckis (Yapımcı)Konu:
Başarılı pilot Whip, düşmekte olan bir uçağı bütün pilotluk yeteneklerini kullanarak çok sıra dışı bir biçimde, en az hasarla yere indirmeyi başarır; mürettebatla birlikte uçaktaki pek çok insanın da hayatı kurtulur. Whip hastanede gözünü bir kahraman olarak açar ama kaza soruşturmasında hiç beklemediği bir ithamla karşılaşır. Raporlar kaptan pilotun uçuşa alkol alarak çıktığını göstermektedir. Bir yandan kurtardığı hayatlar, hiç kimsenin o uçağı kendisi gibi indiremeyeceğini söylerken bir yandan da hakkında açılan mahkeme ile uğraşmak durumundadır.
Çalıntı Hayat (2013)Vizyon tarihi:
07 Aralık 2012

Oyuncular:
Bradley Cooper (Rory Jansen), Jeremy Irons (The Old Man), Olivia Wilde (Danielle), Zoe Saldana (Dora Jansen), Dennis Quaid (Clay Hammond), J.K. Simmons (Bay Jansen), Ben Barnes , John Hannah , Nora...

Ekip:
Brian Klugman (Yönetmen), Lee Sternthal (Yönetmen), Brian Klugman (Senaryo), Lee Sternthal (Senaryo), Michael Benaroya (Yapımcı), Cassian Elwes (Yapımcı), Tatiana Kelly (Yapımcı), Laura Rister (Yapımcı), James M. Young (Yapımcı)Konu:
Romantik dram filmi The Words bir sonraki büyük Amerikan romanının yayınlanmasından sonra uzun zamandır beklediği başarıyı kazanan genç yazar Rosy Jansen’ın hikayesini anlatıyor. Tek bir sorun vardır. Kitabı o yazmamıştır. Geçmişi peşini bir türlü bırakmayan Rosy’nin edebi yıldızı yükseldiği sırada, başka birinin eserini çalmasının ve hırsla başarıyı hayattaki en önemli iki kelimenin üstüne koymanın daha bedelini ödemek zorunda kalır.


Benim Annem Bir Dinozor (2010)Vizyon tarihi:
07 Aralık 2012

Oyuncular:
Pamela Adlon ( ), Tara Strong ( ), Yuri Lowenthal ( )

Ekip:
Yoon-suk Choi (Yönetmen), John Kafka (Yönetmen), Adam Beechen (Senaryo), James Greco (Senaryo), Zachary Rosenblatt (Senaryo), Robert Abramoff (Yapımcı), Yoon-suk Choi (Yapımcı), Joonbum Heo (Yapımcı), David Lovegren (Yapımcı), Jae Y. Moh (Yapımcı), Jae Woo Park (Yapımcı)Konu:
Zamanda yolculuk yapan 3 çocuğun macerası. Bu üç afacan bir anda kendilerini 65 milyon yıl öncesinde bir dinazor tarafından büyütülürken bulurlar.

Ernie ve en yakın arkadaşı Max’le birlikte, Dinazor Müzesi’ndeki güvenliği atlatarak çok gizli bir fosilin sergisine girmeyi başarır. Bu sırada Julia güvenlik alarmını çalıştırınca, bir grup beceriksiz güvenlik görevlisi peşlerine takılır. Ernie’nin roketli kaykayı onları paha biçilmez değerdeki dinozor fosillerinin bulunduğu yere götürür ve orada güvenlik görevlilerine yakalanırlar.

Bu olayın üstüne dışarı çıkması yasaklanan Ernie, Max’lerin evine kaçar. Max’in dahi babasının icat ettiği yumurta şeklinde bir mekanizma geliştirmiştir. Bu mekanizma her ne kadar defalarca denenip çalışmasa da, zamanda yolculuk yapmak amacıyla geliştirilmiştir. Julia iki çocuğu yakalamak için aniden içeri daldığı sırada, peşi sıra bir kaos yaşanır ve zaman makinası çalışmaya başlar. Zaman makinasının kapıları bu üç çocuğun üzerine kapanmıştır!

Yolculuk bitip de makinanın kapıları tekrar açıldığında çocuklar kendilerini yemyeşil bir vadide, dinozorların arasında bulurlar.
Çakallarla Dans 2 “Hastasıyız Dede” (2012)Vizyon tarihi:
07 Aralık 2012

Oyuncular:
Şevket Çoruh (Gökhan), İlker Ayrık (Servet), Timur Acar (Necmi), Murat Akkoyunlu (Hikmet)

Ekip:
Murat Şeker (Yönetmen), Murat Şeker (Senaryo)Konu:
Çakallarla Dans''nın devam filmi aynı kadroyla yeni macerasıyla karşımızda.

Del Piero Hikmet, Kayinço Gökhan, Muhasebeci Servet ve Köfte Necmi… Çakallık yaptıkları için hapse giren kahramanlarımız içerde zor günler geçirmektedir. Mahalleden, sevdiklerinden ve futboldan uzak kaldıkları için mutsuzdurlar. Günün birinde suçlular üzerinde yapılacak tıbbi bir deney için kobay arandığını öğrenirler. İşin ucunda şartlı tahliye olduğunu öğrenen kahramanlarımız bu deneyde gönüllü kobay olmayı kabul ederler. Suç önleyici ilaçları kullanmaya başlayan ekip, dışarı çıktıklarında çakallık yapmayacaklarına dair birbirlerine söz verirler. Ama unuttukları bir sey vardır: Mesele çakal olmak değildir, asıl mesele çakallarla dans edebilmektir.


Açlığa Doymak (2012)Vizyon tarihi:
07 Aralık 2012

Oyuncular:
Mete Horozoğlu, Hazar Ergüçlü, Didem Balçın, Ali Sürmeli, Uğur Çınar, Hakan Boyav, Musa Uzunlar, Serkan Ercan

Ekip:
Zübeyr Şaşmaz (Yönetmen), Zübeyr Şaşmaz (Senaryo), Mustafa Çevik (Senaryo), Zübeyr Şaşmaz (Yapımcı)Konu:
Film, birbirlerinden farklı dünyalarda yaşayan üç insanın sıradan hayatlarının, ölümü dileyecek kadar büyük bir azaba dönüşmesini anlatıyor. Açlığa Doymak, “Ruhsal bir azap bedensel bir acıyla yenilebilir mi? İnsan en temel ihtiyacı olan yeme içme arzusunu bir amaç uğruna kesebilir mi” sorusuna cevap arıyor.
Sena başarılı bir tıp fakültesi öğrencisiyken abisinin ani ölümüyle sarsılır ve katıldığı bombalı eylem sonrasında ölüm orucuna başlar... Burcu ise deneyimlediği aşk acısı sonrasında benliğini keşfetmenin ve kendini yeniden yaratmanın peşindedir... Öte yandan çalıştığı gazeteden atılan Eyüp, karısını ve çocuklarını, kısacası hayatını bombalı bir eylemde kaybeden, hayatta hiçbir amacı kalmayan bir adama dönüşür. Birbirlerinden ayrı dünyalarda yaşayıp giden bu üç insanı ortak noktada buluşturan tek nokta ise sıradan yaşamlarının büyük bir işkenceye dönüşmesi olur.


_________________

Cry StaL


Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 08 Aralık 2012, 03:19 Tek mesaj gösterimi2

bu hafta guzel filmler var gibi Dondurma
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
TheSecretKayıt: 20.06.2012
Üye No: 197,722
Offline
Tarih: 08 Aralık 2012, 09:28 Tek mesaj gösterimi3

    Günaydın

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
La vié
eci
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 13.06.2007
Üye No: 82,236
Şehir: Bulut '
Offline
Tarih: 08 Aralık 2012, 10:40 Tek mesaj gösterimi4çalıntı hayat'ı merak ettim, gidersem size sölerim.. Tiryaki

_________________

Cry StaL


Söylenmemiş sözlerle sev beni dedi kadın,
Eskitilmemiş...

La vié
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sadbuttrue
'
Emektar


Kayıt: 19.12.2007
Üye No: 99,287
Şehir: Sepya Boşluğu
Offline
Tarih: 08 Aralık 2012, 12:19 Tek mesaj gösterimi5tam mevsimi... ufaklık Tiryaki
film tavsiyeleri bölümü vardı di mi..


 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle