6 yeni film vizyonda

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 06 Temmuz 2012, 16:03 Tek mesaj gösterimi1

3 boyutlu çizgi roman uyarlaması 'İnanılmaz Örümcek Adam', Sarah Polley'in yeni filmi 'Bu Dans Senin', Nadine Labaki'nin yazıp yönettiği 'Peki Şimdi Nereye?', 3 farklı hikayenin iç içe geçtiği Güney Kore filmi 'Kıyamet Kitabı' haftanın öne çıkanları...


İnanılmaz Örümcek-Adam (2011)
The Amazing Spider-Man
Vizyon tarihi:
06 Temmuz 2012

Oyuncular:
Andrew Garfield (Peter Parker / Örümcek Adam), Emma Stone (Gwen Stacy), Rhys Ifans (Dr. Curt Connors / The Lizard), Denis Leary (George Stacy), Campbell Scott (Richard Parker), Martin Sheen (Ben Parker), Sally Field (May Parker), Bruce Campbell , J.K. Simmons (J. Jonah Jameson ), C. Thomas Howell (Ray Cooper), Chris Zylka (Flash Thompson), Annie Parisse (Mrs. Van Adder), Miles Elliot, Charlie DePew (Philip Stacy), Leif Gantvoort, Alan Pietruszewski

Ekip:
Marc Webb (Yönetmen), Steve Kloves (Senaryo), Alvin Sargent (Senaryo), Steve Ditko (Senaryo), Stan Lee (Senaryo), David Lindsay-Abaire (Senaryo), Gary Ross (Senaryo), James Vanderbilt (Senaryo), Avi Arad (Yapımcı), Todd Black (Yapımcı), Grant Curtis (Yapımcı), Joshua Donen (Yapımcı), Stan Lee (Yapımcı), Laura Ziskin (Yapımcı)

Puan:
Bu film 24 kullanıcıdan ortalama 7.9 / 10 puan almış. 7.9 / 10

Konu:

Dünyanın en popülar kahramanlarından biri olan Örümcek-Adam, hikayesinde yeni bir sayfa açarak İnanılmaz Örümcek-Adam ile tekrar beyazperdede. Peter Parker’ın farklı ve bilinmeyen yönüne odaklanan filmde Andrew Garfield, Emma Stone, Rhys Ifans, Denis Leary, Campbell Scott, Irrfan Khan, ile Martin Sheen ve Sally Field rol alıyorlar. Filmin yönetmeni Marc Webb, Stan Lee ve Steve Ditko’ya ait Marvel Çizgi Romanlarından uyarlanan senaryo James Vanderbilt tarafından yazıldı. Laura Ziskin, Avi Arad, ve Matt Tolmach, Marvel Entertainment-Columbia Pictures işbirliği ile filmin yapımcılığını üstleniyorlar. Film 3 Temmuz 2012 tarihinden itibaren tüm dünyada 3D olarak gösterime girecek.

İnanılmaz Örümcek-Adam, lisede dişlanmış, annesi babası tarafından terk edilmiş ve dayısı Ben (Sheen) ve Yengesi May (Field) tarafından büyütülen Peter Parker’ın (Garfield) hikayesini anlatıyor. Bir çok ergen gibi, Peter da kim olduğunu ve bugünlere nasıl geldiğini çözmeye çalışıyor. Aynı zamanda Peter ilk aşkı olan Gwen Stacy ile (Stone) aşk, bağlılık ve sırlarla iligili mücadelesini de veriyor. Peter babasına ait bir evrak çantası bulduğunda, anne ve babasının kayboluş nedenini anlamak için araştırmalarına başlıyor. Bu onu Oscorp’a ve babasının eski ortağı olan Dr. Curt Connor’un (Ifans) laboratuvarına yönlendirir. Örümcek-Adam Connor’un ikinci kişiliği ile karşı karşıya gelir. Peter, güçlerini kullanarak hayatını değiştirecek bir karar alır ve kahraman olmak için kaderine yön verir.
Peki Şimdi Nereye? (2011)
Ou Halla La Weyn?
Vizyon tarihi:
06 Temmuz 2012

Oyuncular:
Kevin Abboud (Çocuk), Claude Baz Moussawbaa (Anne), Julian Farhat (Rabih), Ali Haidar, Leyla Hakim (Afaf), Nadine Labaki (Amale), Yvonne Maalouf, Claude Moussawbaa (Takla)


Ekip:
Nadine Labaki (Yönetmen), Rodney Al Haddid (Senaryo), Jihad Hojeily (Senaryo), Nadine Labaki (Senaryo), Abla Khoury (Yapımcı), Nadine Labaki (Yapımcı), Anne-Dominique Toussaint (Yapımcı)Puan:
Bu film 5 kullanıcıdan ortalama 5.8 / 10 puan almış. 5.8 / 10Konu:

İstanbul Film Festivali’nde açılış filmi olarak gösterilen ve büyük beğeni toplayan Karamel filminin yönetmeni Nadine Labaki senaryosunu yazdığı, yapımcılığını ve yönetmenliğini üstlenip başrolünde de oynadığı filmi ''Peki Şimdi Nereye?'' ile dinsel çatışmaları ve savaşın anlamsızlığını kadınların kıvrak zekâsı üzerinden eleştiriyor. Cannes’daki dünya prömiyerinde dakikalarca ayakta alkışlanan Labaki’nin mizah ve içtenlikle dolu son filmi, memleketi Lübnan’da hiçliğin ortasında güneşten kavrulmuş, savaşın ardından yaralarını sarmaya çabalayan küçük bir köyde geçiyor.

Bu Dans Senin (2011)
Take This Waltz
Vizyon tarihi:
06 Temmuz 2012

Oyuncular:

Seth Rogen (Lou Rubin), Michelle Williams (Margot), Sarah Silverman (Geraldine), Aaron Abrams (Aaron Rubin), Luke Kirby (Daniel), Jennifer Podemski (Karen), Raoul Bhaneja, Vanessa Coelho (Tony), Diane D''Aquila, Matt Baram, Danielle Miller , Avi Phillips, Albert Howell, Diane Flacks, Jean-Michel Le Gal, Dustin Peters « gizleEkip:
Sarah Polley (Yönetmen), Sarah Polley (Senaryo), Susan Cavan (Yapımcı), Sarah Polley (Yapımcı)Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 5.0 / 10 puan almış. 5.0 / 10

Konu:

Meşhur yemek kitabı yazarı Lou (Seth Rogen) ile mutlu bir evliliği olan 28 yaşındaki Margot (Michelle Williams) bir gün Daniel (Luke Kirby) isimli bir adamla karşılaşır ve aralarında etkileşim olur. Daniel''ın evlerinin karşısındaki caddede yaşadığını öğrenmesiyle Margot''un evcimen hayatı zamanla altüst olur ve bir karar vermek zorunda kalır.


Kıyamet Kitabı (2012)
Doomsday Book
Vizyon tarihi:
06 Temmuz 2012Oyuncular:
Kang-woo Kim, Ma Dong-seok, Jin Ji-hee, Go Joon-hee, Lee Seung-jun, Oh Seung-soo
Ekip:
Kim Ji-woon (Yönetmen), Pil-Sung Yim (Yönetmen)
Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 3.5 / 10 puan almış. 3.5 / 10


Konu:

Fütürist, modern ve yüksek teknoloji sahibi bir dünyada, kendi kendini yok etmeye meyilli bir insan ırkı. İnsan zekasıyla robotların yapay zekasının yer yer karşı karşıya geldiği, yer yer içi içe geçtiği 3 farklı hikaye. Bir aşk hikayesinin ortasına düşen ve insanları zombiye çeviren bir virus; insan beyninin kapasitesinde düşünüp davranabilen bir robot ve dünyaya hızla yaklaşan bir meteor. Dünyanın sonu yeni bir başlangıç olabilir mi?


Dedektif Dee: Gizemli Alev (2010)
Detective Dee and the Mystery of the Phantom Flame
Vizyon tarihi:
06 Temmuz 2012
Oyuncular:
Andy Lau (Dedektif Dee), Tony Leung Ka Fai (Shatuo Zhong), Chao Deng (Pei Donglai), Carina Lau (Empress Wu Zetian), Bingbing Li (Shangguan Jing\''er ), Jean-Michel Casanova (General Aspar ), Sos Haroyan, Jialin Zhao, Yan Qin (Jia Yi), Jinshan Liu (Xue Yong), Deshun Wang (Xiazi Ling), Shenming He, Lu Yao (Li Xiao), Yanming Jiang, Huang Yonggang (Zhang Xun), Richard Ng, Teddy Robin Kwan, Xiao Chen (Lu Li), Liz Veronica Foo, Nan Xu, Jin Chai (Qiu Shenji), Yingxin Shen, Qian Jiang, Jialu Zhang, Hongjun Cheng, Xuehai Jiao, Ming Lu, Jinhu Jia, Zhengbing Yuan « gizleEkip:
Hark Tsui (Yönetmen), Kuo-fu Chen (Senaryo), Lin Qianyu (Senaryo), Jialu Zhang (Senaryo), Felice Bee (Yapımcı), Peggy Lee (Yapımcı), Nansun Shi (Yapımcı), Hark Tsui (Yapımcı)Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 3.5 / 10 puan almış. 3.5 / 10Konu:

M. S. 90 yılında Luoyang’ta dev bir Budist anıtı inşa edilmektedir. Yapımın bittiği gün, Çin’in ilk kadın İmparatoru Wu tahta oturacaktır. Ancak bazı olaylar Wu’nun tahta çıkmasını tehdit etmektedir. Sekiz yıl boyunca Wu’nun adamlarından bazıları halka açık yerlerde yanmaya başlar. Son kurban anıt sorumlusudur. Katil, otoriteye meydan okumaktadır.

Aşk Sanatı (2011)
The Art of Love
Vizyon tarihi:
06 Temmuz 2012

Oyuncular:
Emmanuel Mouret (Louis), Pascale Arbillot (Zoé), Ariane Ascaride (Emmanuelle), Frédérique Bel (La voisine d\''Achille), François Cluzet (Achille), Julie Depardieu (Isabelle), Judith Godrèche (Amélie), Louis-Do de Lencquesaing (Ludovic), Philippe Magnan (Paul), Stanislas Merhar (Laurent), Élodie Navarre (Vanessa), Laurent Stocker (Boris ), Gaspard Ulliel (William), Michaël Cohen (Le mari de Zoé), Mélanie Chaney (Annabelle), Camille Bardery (Elisabeth), Paule Pagliano (Femme couple concert Laurent), Jean-Pierre Pagliano (Homme couple concert Laurent), Emilie Bourlès (Femme au dos nu), Jean-Michel Dagory (Le mendiant), Jade Nguyen (La femme de ménage d\''Achille), Olivier Brochart (Le facteur), Guillaume Ferrandez (Le serveur café Emmanuelle), Grégory Le Fourn (Serveur café Vanessa et William), Aurélie Bouix (Amie Ludovic & Amélie), Jean-Louis Levasseur (Ami Ludovic & Amélie), Jean-Louis Padis (Ami Ludovic & Amélie), Marie Coulonjou (Femme couple clients Amélie), David Tissot (Homme couple clients Amélie), Aurélia Alcaïs (La femme de ménage de l\''hôtel), Philippe Torreton (Le narrateur ) « gizle

Ekip:
Emmanuel Mouret (Yönetmen), Emmanuel Mouret (Senaryo), Georges Bermann (Yapımcı), Frédéric Niedermayer (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

"Aşk sanatı"nı yönetmen Emmanuel Mouret''den öğrenmeye hazır mısınız?
Baş rollerini Fransızların gözde oyuncuları arasında yer alan Gaspard Ulliel, Judith Godrèche, François Cluzet, Julie Depardieu''nun paylaştığı filmde ilişkilerin çıkmaz sokakları ve bolca aşk üçgeni mevcut!
Günümüz modern ve karmaşık kadın-erkek ilişkilerinin masaya yatırıldığı romantik komedinin senaryosu da oyuncu Emmanuel Mouret''in kaleminden çıkmış...

_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
joey_83Kayıt: 26.06.2012
Üye No: 197,741
Offline
Tarih: 06 Temmuz 2012, 18:27 Tek mesaj gösterimi2

Tanitim icin tesekkürler
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sLev7n
llll ı lı ıl lıll
Emektar


Kayıt: 07.02.2008
Üye No: 108,499
Offline
Tarih: 06 Temmuz 2012, 20:47 Tek mesaj gösterimi3

Örümcek Adam Punky

teşekkürler Melek ama..

_________________
Yaşamak : ümitli bir iştir, sevgilim,
yaşamak :
seni sevmek gibi ciddî bir iştir...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mobin
GıRaL (.
TurkBoard Fan


Kayıt: 04.06.2010
Üye No: 185,436
Şehir: 61
Offline
Tarih: 06 Temmuz 2012, 21:25 Tek mesaj gösterimi4

önceki örümcek adamlar inanılır gibi miydi?
anlamadım ki
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle