8 yeni film vizyonda...

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 23 Haziran 2012, 18:10 Tek mesaj gösterimi1

Çocuklarıyla bir başına kalan bir babanın hikayesi 'Sert Rüzgarlar', iki paralel hikaye anlatan, C.R.A.Z.Y.'nin yönetmeninin yeni filmi 'Ruh Eşim', bir insanla bir perinin imkansız aşkını konu alan 'Aşk Perisi' ve 4 dil, 4 ırkı buluşturan 'Kırık Midyeler', haftanın öne çıkanları...
Sert Rüzgârlar (2011)
Des vents contraires
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:

Benoît Magimel (Paul Anderen), Audrey Tautou (Sarah Anderen), Antoine Duléry (Alex Anderen), Ramzy Bedia (Le déménageur), Isabelle Carré (Josée Combe), Bouli Lanners (Monsieur Bréhel), Marie-Ange Casta (Justine Leblanc), Daniel Duval (Xavier, l\''éditeur), Lubna Azabal (La mère de Yamine), Aurore Clément (Madame Pierson), Hugo Fernandes (Clément Anderen), Cassiopée Mayance (Manon Anderen), Nicolas Briançon (Commissaire Galland), Mélanie Leray (Laure Anderen), Azzedine Bouabba (Yamine), Jean-Édouard Bodziak (Lieutenant Bardas), Geneviève Robin (Madame Desisle, l\''institutrice), Pascal Orveillon (Ami auto-école), Loïc Baylacq (Le chef déménageur), Claire Chiron (La gardienne école), David Barbas (Le conseiller police), Gilles Dumesnil (L\''interne hôpital ), Caroline Martial (Chanteuse Kap Bambino), Orion Bouvier (Musicien Kap Bambino)

Ekip:
Jalil Lespert (Yönetmen), Olivier Adam (Senaryo), Olivier Adam (Senaryo), Marie-Pierre Huster (Senaryo), Marion Laine (Senaryo), Jalil Lespert (Senaryo), Wassim Béji (Yapımcı), Emilie Châtel (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Paul''ün hayatı karısı Sarah''ın aniden kaybolduğu gün alt üst olur. Bir sene süren ve hiçbir sonuç vermeyen arama sürecinin ardından, Paul kalbi kırık ve kendini suçlayan bir adama dönüşür. Tek umudu hayatına yeniden başlamak, iki çocuğuyla birlikte büyüdüğü Saint-Malo''ya taşınmaktır. Ancak bazı beklenmedik tesadüfler Paul''ü en olanaksız yöne sürükleyecektir.

Film Olivier Adam''ın romanından yine yazarın, Marion Laine''nin ve yönetmen Jalil Lespert''in ortak senaryosuyla beyazperdeye aktarıldı.


Ruh Eşim (2011)
Cafe De Flore
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:
Vanessa Paradis (Jacqueline), Kevin Parent (Antoine Godin), Hélène Florent (Carole), Evelyne Brochu (Rose), Joanny Corbeil-Picher (Juliette), Rosalie Fortier (Angéline), Evelyne de la Chenelière (Amélie), Émile Vallée (Antoine - 14), Chanel Fontaine (Carole - 14), Michel Dumont (Julien Godin), Linda Smith (Louise Godin), Yvon Aucoin (Landscape gardener), Emmanuelle Beaugrand-Champagne (Medium), Lucas Bonin (Down\''s syndrome child), Jonathan De Pinho (Beefeater - young), Annick Desmarais (Air hostess), Antoine Duchesneau (Young cousin), Mathieu Dufresne (Lawyer 2), Pascal Elso (Paul), Juliette G. Even (Karine), Marc Fournier (Lawyer 1), Caroline Gilbert (Mom of Down\''s Syndrome Child), Jean-Pierre Hilaréguy (Beefeater - old), Nicole Huerta (Middle-aged woman 2), Amy Khoury (Fantasy Dancer), Catherine Laferrière-Faubert (Acupuncturist), Nicolas Laliberté (Young cyclist), Michel Laperrière (Shrink), Johanne Loiselle (Postwoman), Nicolas Marié, Yves Perreault (AA), Axel Racette (Disfigured child), Luc Raymond (DJ), Lise Sita (Middle-aged woman 1), Jean-Marc Vallée (Neighbor)

Ekip:
Jean-Marc Vallée (Yönetmen), Jean-Marc Vallée (Senaryo), Nicolas Coppermann (Yapımcı), Pierre Even (Yapımcı), Vanessa Fourgeaud (Yapımcı), Nicole Hilaréguy (Yapımcı), (Yapımcı), (Yapımcı), Marco Stanimirovic (Yapımcı), Jean-Marc Vallée (Yapımcı)

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 6.5 / 10 puan almış. 6.5 / 10

Konu:

Sevgi üzerine gizemli ve olağanüstü bir yolculuk... Bir adamla bir kadın, bir anne ile çocuğu arasında yaşanan destansı bir sevgi hikayesi... Geçmişle, günümüz arasında kuvvetli bir bağ... 1960''lar Paris''inde yaşayan Jacqueline''nin (Vanessa Paradis) hayattaki tek amacı engelli evladı ile ilgilenebilmektir. Günümüz Montreal''inde ise; Antoine Godin (Kevin Parent) isimli genç bir adam dj''lik yaparak geçimini sağlamakta ve sıkıntılı bir aile yaşantısı sürdürmektedir. 2 farklı devirde yaşayan bu iki insan, hayatlarını sarsacak ihtiras dolu anlar yaşamışlardır.

''Ruh Eşim'' 2005 yılında ilk filmi C.R.A.Z.Y. ile dünya çapında büyük ilgi toplayan ve İstanbul Film Festivali''ne de konuk olarak gelen Kanadalı genç yönetmen Jean-Marc Vallée''nin imzasını taşıyor.


Can Yoldaşım (2012)
Darling Companion
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:
Diane Keaton (Beth Winter), Kevin Kline (Dr. Joseph Winter), Dianne Wiest (Penny Alexander), Richard Jenkins (Russell), Sam Shepard (Sheriff Morris), Mark Duplass (Bryan Alexander), Elisabeth Moss (Grace Winter), Ayelet Zurer (Carmen), Jay Ali (Sam Bhoola), Jamey Anthony (Wedding Photographer), Robert Bear (DJ Possum), Charles Halford (Christus Bonheur), Tod Huntington (Deputy Chaz), Jason Jensen (Ponytailed Runner), Kyle Paul (E.M.T.), Dennis Record (Cousin to the bride), Lindsay Sloane (Ellie), D.L. Walker (Burly Cop), Aline Andrade (Waitress), Jan Broberg Felt (Hysterical Wife ), Joshua Cameron (Bar patron), David Cohen (Wedding Guest), Larry Filion (Bar patron), Jon Florence (Pilot), Renny Grames (Bar patron), Elizabeth Hales (Wedding Guest), Lorry Houston (Co-Pilot), Josh Piper (SkyCap Guy ), Christina Thurmond (Edith), Stacey Ann Turner (Medical Receptionist), Jericho Watson (Ethan - Grandson), Lonzo Liggins (Wedding Guest )

Ekip:
Lawrence Kasdan (Yönetmen), Lawrence Kasdan (Senaryo), Meg Kasdan (Senaryo), Stefanie Azpiazu (Yapımcı), Anthony Bregman (Yapımcı), John Hays (Yapımcı), Lawrence Kasdan (Yapımcı), Meg Kasdan (Yapımcı), John J. Kelly (Yapımcı), Andrew Peterson (Yapımcı), (Yapımcı), Mark Steele (Yapımcı), Christine K. Walker (Yapımcı)

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Can Yoldaşım, cerrah olan Joseph, karısı Beth’in öyküsünü anlatıyor. Joseph ve Beth uzun yıllardır evlidir ve Grace ile Ellie adında iki kızları vardır. Bir kış günü, Denver’da otobanda seyahat eden Beth ve Grace yolun kenarında, perişan halde, kayıp bir köpek görür.

Boş bir yuva ile kendi hayatı içinde kaybolan kocasıyla boğuşan Beth ile kurtardığı hayvan arasında özel bir bağ oluşur. Joseph yazlık evlerindeki bir düğünün ardından köpeği kaybedince, çılgınca bir arayış başlar. Deliye dönen Beth, düğünden sonra kalan birkaç misafirden ve gizemli, genç bir kadından yardım ister. Gruplar halinde köpeği aramaya çıkan bu insanlar, kendilerini komik, sinir bozucu, bazen de son derece duygusal olmak üzere umulmadık anlar sunan bu maceradan derinden etkilenir.

Yıldız dolu oyuncu kadrosu, Oscar ödüllü oyuncular Diane Keaton (Beth), Kevin Kline (Joseph) ve Diane Wiest (Penny) ile Oscar adayı Richard Jenkins’i barındırıyor.


Kırık Midyeler (2011)
Broken Mussels
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:
Engin Benli (Cevat), Selma Alispahic (Medina), Ugur Baris Mehmetoglu (Hakim), Seydo Celik (Faysal), Ipek Kizilörs (Elma), Enzo Ikah (Babatunde), Cumhur Sari (Topal Asim), Maria Akgüllü (Oksana), Volga Sorgu (Musa), Feridun Koç (Restaurant sahibi) « gizleEkip:
Seyfettin Tokmak (Yönetmen), Kenan Kavut (Senaryo), Serkan Çakarer (Yapımcı), Lizette Jonjic (Yapımcı)
Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 6.5 / 10 puan almış. 6.5 / 10Konu:

Film Mardin’den İstanbul’a gelip midyecilik yaparak Almanya’ya kapağı atmaya çalışan, onlu yaşlardaki iki çocuğun hikâyesini anlatıyor. Aynı işi yapan hemşerileri aracılığıyla midyeciliğe başlayan Hâkim ve Faysal, Kumkapı’da kaldıkları pansiyonda organ mafyasıyla karşılaşır ve bilmeden onlar hesabına kuryelik yapmaya başlarlar. Bir gün aniden annesi ortadan kaybolan kalp hastası Bosnalı küçük Elma ile de yolları bu pansiyonda kesişir. Zorunlulukların bir araya getirdiği üç çocuk kendilerini çözümsüz bir arayışın içinde bulur.

Aşk Perisi (2011)
The Fairy
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:
Dominique Abel (Dom), Fiona Gordon (Fiona, la fée), Philippe Martz (John, l\''Anglais), Bruno Romy (Le patron de l\''Amour Flou), Vladimir Zongo (Le premier clandestin), Destiné M\''Bikula Mayemba (Le deuxième clandestin), Willson Goma (Le troisième clandestin), Didier Armbruster (L\''homme volant), Anaïs Lemarchand (La chanteuse), Lenny Martz (Jimmy), Emilie Horcholle (La vendeuse de chaussures), Sandrine Morin (L\''infirmière), Christophe \''René\'' Philippe (Bart), Alexandre Xenakis (Dave), Ophélie Anfry (La policière), Olivier Parenty (Le policier), Thérèse Fichet (La patronne de l\''hôtel), Christelle Thibon (La femme de ménage), Dominique Gallay (L\''ouvrier), Sarah Bensoussan (La femme en rouge), Abdou Sagna (Vigile Printemps 1), Marc-Antoine Vaugeois (Vigile Printemps 2), Hervé Goubert (Le boucher), Fouad Bentalha (L\''apprenti-boucher), Chantal Romy (Le médecin), Cyril Colmant (Le pêcheur), Pascal Banizet (Le maton), Alison Ami (Une joueuse des Diéselles), Allison Auzou (Une joueuse des Diéselles), Hélène Blondel (Une joueuse des Diéselles), Fatima Boulakhras (Une joueuse des Diéselles), Mélissa Chary (Une joueuse des Diéselles), Ingrid Colsy (Une joueuse des Diéselles), Carolane Etu (Une joueuse des Diéselles), Clémentine Léger (Une joueuse des Diéselles), Elsa Lelièvre (Une joueuse des Diéselles), Johanna Nodari (Une joueuse des Diéselles), Gwladys Sita (Une joueuse des Diéselles), Solange Vallas (Une joueuse des Diéselles), Laurène Yon (Une joueuse des Diéselles)

Ekip:
Dominique Abel (Yönetmen), Fiona Gordon (Yönetmen), Bruno Romy (Yönetmen), Dominique Abel (Senaryo), Fiona Gordon (Senaryo), Bruno Romy (Senaryo), Elise Bisson (Yapımcı), Marina Festré (Yapımcı), Charles Gillibert (Yapımcı), Marin Karmitz (Yapımcı), Nathanaël Karmitz (Yapımcı), Valérie Rouy (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Mümkün olmayan bir aşkın imkânsız işleyişi: Bir insan ile bir perinin aşkı. Yaşamın gerçekliğini büken bir aşk hikâyesi. Bir motelin gece resepsiyoncusu olan Dom’un sakin gecesi önce İngiliz bir turistin, sonra da peri olduğunu iddia edip ona üç dilek hakkı sunan yalınayak bir kadının gelmesiyle hareketlenir. Bir dizi gülünç olay boyunca Dom ve peri aşkları uğruna bir araya gelmek için çabalar; çatıların tepesinden sualtına kadar uzanan macera böyle başlar.Piranha 3DD (2011)
Piranha 3DD
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012Oyuncular:
Danielle Panabaker (Maddy), Ving Rhames (Deputy Fallon), David Hasselhoff, Katrina Bowden (Shelby), Christopher Lloyd (Mr. Goodman), Chris Zylka (Kyle), Allison Mack (Kara Jones), Gary Busey (Clayton), David Koechner (Chet)


Ekip:
John Gulager (Yönetmen), Marcus Dunstan (Senaryo), Patrick Melton (Senaryo), Mark Canton (Yapımcı)Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 5.3 / 10 puan almış. 5.3 / 10Konu:

Victoria Gölü’nde yaşanan olayların ardından, kana susamış piranalar bu sefer yeni açılan Aquapark’ı gözlerine kestireceklerdir. Yaklaşan yazın en popüler mekânı olmaya aday Aquapark’ın açılışında yaşanacak olan vahşet hafızalardan silinmeyecektir.Skor Sıfır (2011)
The Inbetweeners Movie
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:
Simon Bird (Will McKenzie), James Buckley (Jay Cartwright), Blake Harrison (Neil Sutherland), Joe Thomas (Simon Cooper), Emily Head (Carli D\''Amato), Lydia Rose Bewley (Jane), Laura Haddock (Alison), Tamla Kari (Lucy), Jessica Knappett (Lisa), Theo Barklem-Biggs (Richard), Theo James (James), Anthony Head (Will\''s Dad), Victoria Willing (Mrs. Cartwright), Greg Davies (Mr. Gilbert), Henry Lloyd-Hughes (Mark Donovan), Belinda Stewart-Wilson (Polly MacKenzie), Robin Weaver (Pamela Cooper), Martin Trenaman (Alan Cooper), Alex Macqueen (Kevin Sutherland), David Schaal (Jay\''s Dad), Sophie Colquhoun (Susie), Carolin Stoltz (Woman On Laptop), Etalia Turnball (Jay\''s Sister), Dominic Frisby (Customer), Lauren O\''Rourke (Nicole), Lily Lovett (Rachel), John Seaward (Big John), Cush Jumbo (Check In Woman), Bobby Hirston (Burnley Lad), Tracy Temperton (Holiday Rep), Jimmy Roussounis (Greek Man), Matthew Wilson (Hard Steve), Eloise Joseph (PR Girl), Andrew Spiers (Barman), Catherine Breeze (Neil\''s Northern Bird ), Christopher Miltiadou (Greek Boy), Malcolm Scates (Angry Man), David Mumeni (Hotel Staff Member), Storme Toolis (Wheelchair Girl), Fernando Lopez (Fernando), David Chrysanthou (Nicos), Katarina Gellin (Donna), Christopher Battye (Supporting Artist ), Emma Louise Cargill (Hotel Guest ), Sam Creed (Drunk guy ), James Lee Hunt (James\''s Friend ), Tyrone Jeffers (Night clubber ), Terry Nelson (Hard Bloke ), Callum Weir (Extra )

Ekip:
Ben Palmer (Yönetmen), Damon Beesley (Senaryo), Iain Morris (Senaryo), Damon Beesley (Yapımcı), Iain Morris (Yapımcı), Rosa Romero (Yapımcı), Christopher Young (Yapımcı)

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 6.5 / 10 puan almış. 6.5 / 10


Konu:

İngiltere''de E4 kanalında yayınlanan ve 4 sezondur devam eden BAFTA ödüllü dizi; kafayı kızlarla bozmuş 4 lise öğrencisi kafadarın eğlenceli maceralarını anlatıyor.
Filmde dizinin karakterleri tam kadro buluşmuş; film, Will (Simon Bird), Simon (Joe Thomas), Jay (James Buckley) ve Neil''ın (Blake Harrison okul bittikten sonra Yunanistan''ın Mali adasına tatile çıkmalarıyla başlarına gelen komik olayları anlatacak.
Ruhlar Oteli (2011)
The Innkeepers
Vizyon tarihi:
22 Haziran 2012

Oyuncular:
Sara Paxton (Claire), Pat Healy (Luke), Kelly McGillis (Leanne Rease-Jones), George Riddle (Old Man), Alison Bartlett (Angry Mom), Lena Dunham (Barista), Jake Ryan (Boy ), John Speredakos (Officer Mitchell)

Ekip:
Ti West (Yönetmen), Ti West (Senaryo), Badie Ali (Yapımcı), Hamza Ali (Yapımcı), Malik B. Ali (Yapımcı), Derek Curl (Yapımcı), Larry Fessenden (Yapımcı), Jacob Jaffke (Yapımcı), Greg Newman (Yapımcı), Peter Phok (Yapımcı), Ti West (Yapımcı)

Puan:
Bu film 10 kullanıcıdan ortalama 5.5 / 10 puan almış. 5.5 / 10

Konu:

Hayaletli olduğuna dair nam salmış ve yüz senedir hizmet vermekte olan Yankee Pedlar Inn Oteli kapanmak üzeredir. Otelin son günlerinde iki genç çalışanı Claire ve Luke, otelin sırlarını açığa çıkarmak için doğaüstü olaylara dair kanıt aramaya başlarlar. Ancak asıl soru şudur: Onlar mı aradıkları şeyi önce bulacak, yoksa aradıkları şey mi onları önce bulacak? Başrollerinde Sara Paxton, Pat Healy ve Kelly McGillis''in olduğu filmin yönetmenlik koltuğunda ise bağımsız korku sinemasının en yetenekli yönetmenleri arasında gösterilen ve eski usul korku filmlerine düşkünlüğüyle tanınan Ti West bulunuyor._________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
frosty
..:bilinmezlikte:..
Bölüm Yöneticisi


Kayıt: 22.08.2010
Üye No: 189,484
Şehir: Kirmastorya
Offline
Tarih: 23 Haziran 2012, 21:50 Tek mesaj gösterimi2

İlgimi çekenler var gitmek gerekli
_________________Aşk tesadüfleri sever , kader ayrılıkları...

Murathan Mungan
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz


Kayıt: 14.04.2012
Üye No: 197,512
Offline
Tarih: 26 Haziran 2012, 07:52 Tek mesaj gösterimi3

teşekkürler eva Saygılar
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle