4 yeni film vizyonda

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 01 Haziran 2012, 19:17 Tek mesaj gösterimi1

Uzun yıllar sonra bilimkurguya geri dönen Ridley Scott'ın son filmi 'Prometheus', Kristen Stewart ve Charlize Theron'un rol aldığı 'Pamuk Prenses ve Avcı', aşk, bağlılık, annelik üstüne 'Aramızda Bebek Var' ve iki arkadaşın aşkla başlayıp karabasana dönüşen hikayesi 'Arıza Aşk' vizyonda.

Bu hafta 4 yeni film sinema salonlarında izleyicilerle buluşacak.
Prometheus (2012)


Vizyon tarihi:
01 Haziran 2012

Oyuncular:
Noomi Rapace (Elizabeth Shaw), Michael Fassbender (David), Charlize Theron (Vickers), Idris Elba ( Janek), Guy Pearce (Peter Weyland), Logan Marshall-Green (Holloway), Sean Harris (Fifield), Rafe Spall (Millburn), Emun Elliott (Chance), Benedict Wong (Ravel), Kate Dickie (Ford), Patrick Wilson (Elizabeth Shaw''ın babası), Lucy Hutchinson (Elizabeth Shaw''ın gençliği)

Ekip:
Ridley Scott (Yönetmen), Damon Lindelof (Senaryo), Jon Spaihts (Senaryo), David Giler (Yapımcı), Walter Hill (Yapımcı), Mark Huffam (Yapımcı), Nikolas Korda (Yapımcı), Ridley Scott (Yapımcı), Tony Scott (Yapımcı)
Puan:
Bu film 5 kullanıcıdan ortalama 8.4 / 10 puan almış. 8.4 / 10

Konu:

Alien" ve "Blade Runner"ın yönetmeni Ridley Scott tanımlanmasına katkı sağladığı türe geri dönüyor. PROMETHEUS ile, Scott ezber bozan bir mitoloji yaratıyor. Bu mitolojik dünyanın içinde bir grup kaşif, Dünya üzerindeki insanoğlunun kökenine dair bir ipucu keşfediyor. Bu ipucu gruptakileri evrenin en karanlık köşelerine heyecanlı bir yolculuk yapmaya zorluyor. Ancak yolculuğun sonunda insan ırkının geleceğini kurtarmak için korkunç bir savaşa katılmaları gerekiyor.

Bir grup bilim adamı ve kaşif, fiziksel ve ruhsal limitlerini zorlayacakları, hayatlarının pamuk ipliğine bağlı olduğu bir yolculuğa çıkar. Uzak diyarlara yaptıkları bu heyecan verici yolculukta; yaşamın nihai gizemlerini ve insanoğlunu en derin düşüncelere sevk eden soruların cevaplarını bulacaklardır.
Pamuk Prenses ve Avcı (2012)

Snow White and the Huntsman


Vizyon tarihi:
01 Haziran 2012

Oyuncular:

Kristen Stewart (Pamuk Prenses), Charlize Theron (Kötü Kraliçe), Chris Hemsworth (Avcı), Sam Claflin (William), Sam Claflin (William), Bob Hoskins (Muir ), Ian McShane (Beith ), Ray Winstone (Gort), Nick Frost (Nion ), Eddie Marsan (Duir), Toby Jones (Coll ), Brian Gleeson (Gus), Sam Spruell (Finn), Vincent Regan (Dük Hammond), Liberty Ross (Pamuk Prensesin annesi), Noah Huntley (Pamuk Prensesin babası), Lily Cole (Greta ), Jamie Blackley (Iain ), Dave Legeno (Broch ), Matt Berry (Percy ), Joey Ansah (Aldan )

Ekip:
Rupert Sanders (Yönetmen), Evan Daugherty (Senaryo), Sam Mercer (Yapımcı), Palak Patel (Yapımcı), Joe Roth (Yapımcı)
Puan:
Bu film 36 kullanıcıdan ortalama 8.3 / 10 puan almış. 8.3 / 10

Konu:

''Alis Harikalar Diyarında''nın izinde devam eden, Grim Kardeşler''in ''Pamuk Prenses ve Yedi Cüceler'' masalından üst yaş grubuna hitap eden yeniden uyarlama. 18 yaşındaki Pamuk Prenses (Stewart) sadece hayvanlarla arkadaşlık eden ve her geçen gün daha da güzelleşen bir kızdır. Üvey annesi Kötü Kraliçe Ravenna (Theron) onu gittikçe daha da fazla kıskanmaya başlar.

Ravenna onu öldürmeye kalkıştığında Pamuk Prenses, Kraliçe''den intikam almaya çalışan Eric (Mortensen) adlı bir avcının yardımıyla kaçar. Eric çok huysuz biridir ama Pamuk Prenses''e ormandaki kötü yaratıklara karşı kendini korumayı öğretir. Pamuk Prenses zehirli elmayı yediğinde çocukluk aşkı Prens Charmant''ın onu öpüp dudaklarını çözmesi ve iyileştirici iksiri içirmesi gerekir. Pamuk Prenses Eric''e aşık olduğunu düşünüyordur, ama Eric onu gerçek aşkının Prens Charmant olduğuna ikna eder.

Aramızda Bebek Var (2011)

Un Heureux Evénement


Vizyon tarihi:
01 Haziran 2012

Oyuncular:
Louise Bourgoin (Barbara Dray), Pio Marmaï (Nicolas Malle), Josiane Balasko (Claire), Thierry Frémont (Tony), Gabrielle Lazure (Édith), Firmine Richard (La sage-femme), Anaïs (Daphné), Daphné Bürki (Katia), Lannick Gautry (Docteur Camille Rose), Gérard Lubin (Doktor Jonathan Malle), Nicole Valberg (La gynécologue), Louis-Do de Lencquesaing (Jean-François Truffard), Ophélie Koering (Vendeuse sex-shop), Amélie Glenn (Vendeuse Maman à Tous Prix), Patrick Spadrille (Daniel), Dominique Baeyens (Mme Tordjmann, la voisine), Michel Nabokoff (M. Tordjman, le voisin), Aïssatou Diop, Fanny Hanciaux, Mélanie Vaysse, Annick Johnson, Laure Voglaire, Naïma Ostrowski, David Foenkinos (Armand, le père de Barbara ), Myriem Akeddiou (Infirmière maternité )

Ekip:

Rémi Bezançon (Yönetmen), Eliette Abecassis (Senaryo), Rémi Bezançon (Senaryo), Vanessa Portal (Senaryo), Genevieve Lemal (Yapımcı)
Puan:
Bu film 5 kullanıcıdan ortalama 6.6 / 10 puan almış. 6.6 / 10

Konu:

“Hayatımı tepetaklak etti, köşeye sıkıştırdı beni, sınırlarımı zorladı... Dibine kadar kendimden vazgeçmeyi, şefkati ve fedakârlığı öğretti bana. Peki, annem bana bunları niye hiç anlatmadı? Niye kimse bu konudan bahsetmiyor?” İlk çocuklarının doğumuyla birlikte tasasız hayatları kesintiye uğramış genç bir çifti anlatan Aramızda Bebek Var, genç bir annenin günlüğünden hareketle, hamilelik ve doğum tabusunu yıkıyor. Eliette Abecassis’in otobiyografik romanından uyarlanan ve ünlü Fransız yönetmen Rémi Bezançon’un üçüncü uzun metrajı olan bu sıcak ve hınzır film, prömiyerini Toronto Film Festivali’nde yaptı.

Arıza Aşk (2011)

Bellflower


Vizyon tarihi:
01 Haziran 2012

Oyuncular:
Evan Glodell (Woodrow), Jessie Wiseman (Milly), Tyler Dawson (Aiden), Rebekah Brandes (Courtney), Vincent Grashaw (Mike), Zack Kraus (Elliot), Keghan Hurst (Sarah), Alexandra Boylan (Caitlin), Bradshaw Pruitt (Mad Dog\''s Bartender), Brian Thomas Evans (Dirty Trucker), Britta Jacobellis (Neighbor With Dogs), Ceaser Flores (Scary Man at Party), Chris Snyder (Tattoo Guy), Dan Dulle (Motorcycle Owner), Jon Huck (Himself), Jet Kauffman (Feisty Girl), Josh Kelling (Fancy Waiter), Ken Bailey (Homicide Detective), Mark Nihem (Liquor Store Clerk)

Ekip:
Evan Glodell (Yönetmen), Evan Glodell (Senaryo), Paul Edwardson (Yapımcı), Brian Thomas Evans (Yapımcı), Luis Flores Jr. (Yapımcı), Evan Glodell (Yapımcı), Vincent Grashaw (Yapımcı), Joel Hodge (Yapımcı), Jet Kauffman (Yapımcı), Jonathan Keevil (Yapımcı), Josh Kelling (Yapımcı), Lenny Powell (Yapımcı), Ari Presler (Yapımcı), Chelsea St. John (Yapımcı), Efraim Wyeth (Yapımcı), Byron Yee (Yapımcı)
Puan:
Bu film 4 kullanıcıdan ortalama 5.0 / 10 puan almış. 5.0 / 10

Konu:

Bazen hayatın en basit ve en belirgin gerçeklerini görmek daha zordur. Ama her şeyi yakıp yıktıktan sonra, geride kalan tek şey yine o gerçeklerdir. Bellflower iki arkadaşın yetişkinliğe geçiş dönemlerinde yaşadıklarını anlatıyor. Küresel bir kıyametin yaşanacağını düşünen ikili, bunun için hayali çeteleri "Medusa Anne" için yol açmak amacıyla boş zamanlarını alev püskürtücüler ve kitle imha silahları yaparak geçirmektedir. Dünyanın sona ermesini beklerken, gençlerden biri güzel bir genç kadına aşık olur. Yeni bir arkadaş grubuna dahil olan gençler ihanet, aşk, nefret, sadakatsizlik ve aşırı şiddet içeren bir yolculuğa çıkarlar.
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz


Kayıt: 14.04.2012
Üye No: 197,512
Offline
Tarih: 02 Haziran 2012, 07:58 Tek mesaj gösterimi2

teşekkürler eva
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rüzgar
kırmızı
TurkBoard Fan


Kayıt: 17.04.2010
Üye No: 183,645
Şehir: véndétta
Offline
Tarih: 02 Haziran 2012, 09:39 Tek mesaj gösterimi3

ilgımı ceken pek olmadı..

Tesekkur eva (:

_________________
.. .

Her şeyi geç
gece başını yastığa koyduğunda
gördüğün yüz onun yüzüyse; seviyorsun bitti.


.. .
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ex Oriente lux6 gün kaldı
Kayıt: 04.07.2011
Üye No: 196,181
Offline
Tarih: 02 Haziran 2012, 11:45 Tek mesaj gösterimi4

bugün Prometheus günü Punky
_________________
haapşu..
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 4 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle