Vizyonda bu hafta

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 12 May 2012, 09:48 Tek mesaj gösterimi1

6 yeni film vizyonda

Bu hafta vizyona üçü yerli olmak üzere altı yeni film girdi. Haftanın filmleri ''İkizler Firarda'', ''Can Dostum'', ''Koruyucu'', ''Aşk ve Para'', ''Efsanelerin Dansı: Anadolu Ateşi'' ve ''Can''…
Bu hafta üçü yerli olmak üzere toplam 6 yeni film vizyona girdi.

İkizler Firarda (2012)


Vizyon tarihi:
11 Mayıs 2012

Oyuncular:
Necmi Yıldırım, Nagehan Başer, Sümer Tilmaç, Cengiz Küçükayvaz, Oya Aydoğan, Seda Sayan, İkranur Demirtaş, Ferganur Demirtaş

Ekip:
Yusuf Güven (Yönetmen), Necmi Yıldırım (Yönetmen), Necmi Yıldırım (Senaryo)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10
Konu:

Sihirbazlık yaparak hayatını geçindiren Necmi’nin ikiz kızları vardır. İkizler annelerini kaybettikten sonra babalarına çok bağlanmışlardır ve bir gün babalarından duydukları bir konuşmayı yanlış anlayarak annelerinin hayatta olduklarını zannetmeleriyle onu bulmaya, Bursa’ya gitmeye karar verirler. Komik ve maceralı bir hikâye başlar…Can Dostum (2011)
The Intouchables
Vizyon tarihi:
11 Mayıs 2012

Oyuncular:
François Cluzet (Philippe), Omar Sy (Driss), Anne Le Ny (Yvonne), Audrey Fleurot (Magalie), Clotilde Mollet (Marcelle), Alba Gaïa Kraghede Bellugi (Elisa ), Cyril Mendy (Adama), Christian Ameri (Albert), Grégoire Oestermann (Antoine), Joséphine de Meaux, Dominique Daguier, François Caron, Thomas Solivéres, Dorothée Brière, Marie-Laure Descoureaux, Emilie Caen, Sylvain Lazard, Jean François Cayrey, Ian Fenelon, Renaud Barse, François Bureloup, Nicky Marbot, Benjamin Baroche, Jérôme Pauwels, Antoine Laurent, Fabrice Mantegna, Hedi Bouchenafa, Caroline Bourg, Michel Winogradoff, Kévin Wamo, Elliot Latil, Alain Anthony, Dominique Henry, Pierre-Laurent Barneron


Ekip:

Olivier Nakache (Yönetmen), Eric Toledano (Yönetmen), Olivier Nakache (Senaryo), Eric Toledano (Senaryo), Arnaud Bertrand (Yapımcı), Dominique Boutonnat (Yapımcı), Hubert Caillard (Yapımcı), Nicolas Duval-Adassovsky (Yapımcı), Laurent Zeitoun (Yapımcı), Yann Zenou (Yapımcı)

Puan:
Bu film 8 kullanıcıdan ortalama 8.1 / 10 puan almış. 8.1 / 10


Konu:

Geçirdiği kazadan sonra felç olan zengin aristokrat Philippe, cezaevinden çıkmış Driss’i bakıcısı olarak işe alır. Herkes Driss’in bu iş için uygun olmayacağını düşünürken, Philippe O’na inanır ve bir şans verir. Film, dünya dursa yan yana gelmeyecek olan bu iki karşıt dünya görüşünün çarpışmasının ve zamanla çılgın bir dostluğa dönüşmesinin, insanı derinden etkileyen hikâyesini anlatıyor.


Koruyucu (2011)
Safe

Vizyon tarihi:
11 Mayıs 2012

Oyuncular:
Jason Statham, Chris Sarandon (Mayor Tremello), Robert John Burke (Kaptan Wolf), James Hong (Han Jiao), Anson Mount (Alex Rosen), Reggie Lee (Chang), Victor Pagan, Danny Hoch (Julius Barkow), Brian Anthony Wilson, Igor Jijikine, Jennifer Wiener , Danielle McKee, Daoud Heidami, Alex Ziwak, Jay Giannone, Matt O''Toole , Brian James Pepe, Danni Lang, Brian Smyj, Jessica Czop, Barry Bradford, Jennifer Rouse, James Colby, Suzanne Savoy, Jennifer Skyler, Robert Bizik, Uzimann, Ann-Marie Jordan, Steven J. Klaszky, Chris Perillo, Marty Krzywonos, Gary Cherkassky, Kevin Cannon , Lyman Chen, Stephen Oyoung, Kimberly Villanova, John Mitchell , Bejay Rose, Shing Ka, John Jillard Sr., Tim Carr , Marc Bicking, John Wooten , Matt Dellapina, Ryan Tygh, Traci Law , Orathay Dethluxay, Ben Sinclair, Kate Rogal, Catherine Chan, Steve Fantini, Angel Rodriguez , Chris Clemens, Gilbert Soto , Laurence Covington , Gary Beck , Nicole Lee , Marvina Vinique, Tony Cheng , Newt Wallen, Howie Brown, Mihir Pathak, Jeff Boyarsky, Kelvin Whui, Tom Tansey, Frank Apollonio, Joe Barlam, Chanee Davis, Tom Delconte, Jim Ewald, Jian, Michael J. Kraycik, Tim Lajcik ( ), John R. Mitchell, Ken Myers , Billy Reil, Frank Rossi , Will Souders, Aleksandra Svetlichnaya

Ekip:
Boaz Yakin (Yönetmen), Boaz Yakin (Senaryo), Lawrence Bender (Yapımcı), Dana Brunetti (Yapımcı), Steve Chasman (Yapımcı), Stuart Ford (Yapımcı), Brian Kavanaugh-Jones (Yapım)

Puan:
Bu film 7 kullanıcıdan ortalama 7.4 / 10 puan almış. 7.4 / 10

Konu:

Yeraltı suç örgütü 10 yaşındaki Çinli matematik dahisi Mei’yi kaçırır ve Amerika’ya götürür. Böylece örgütün bütün belgeleri küçük kızın aklında olacaktır. Luke Wright, New Jersey’de ikinci sınıf bir dövüşçüdür. Evsiz ve beş parasız yaşamakta ve intihar etmeyi düşünmektedir. Rus Mafyası küçük kızı Triadların elinden kaçırmaya çalışırken, Luke Wright olayı görür ve müdahale eder.

Aşk ve Para (2011)
One for the Money
Vizyon tarihi:
11 Mayıs 2012

Oyuncular:
Katherine Heigl (Stephanie Plum), John Leguizamo (Jimmy Alpha), Debbie Reynolds (Grandma Mazur), Daniel Sunjata (Ranger), Jason O''Mara (Joe Morelli), Sherri Shepherd (Lula), Patrick Fischler (Vinnie Plum), Leonardo Nam (John Cho), Brenna Roth (Sara), Nate Mooney (Eddie Gazarra), Gavin-Keith Umeh (Benito Ramirez), Ana Reeder (Connie), Adam Paul (Bernie Kuntz), Jack Erdie, Lisa Ann Goldsmith, Jeffrey Jones , Michael Laurence , David Barckhoff, Jarrod DiGiorgi, Michelle Herforth, Jackson Nunn, Jake Andolina, Jason Baker, Madeline S. McEneney, Aaron Kleiber, John D. Matthews, Gregory W Bartley, Jaesyn Reese, Tony Amen, Ryan Michelle Bathe, Robert Brown ( ), Andrew G Buchan, Alexis Ferrante, John Gaydos, Alana Hixson, William Kania , Tiffany Sander McKenzie, Robert Oppel, Kyle Quinn, Joshua Elijah Reese ( ), Michelle Vezzani, James Werley

Ekip:

Julie Anne Robinson (Yönetmen), Liz Brixius (Senaryo), Janet Evanovich (Senaryo), Karen McCullah Lutz (Senaryo), Kirsten Smith (Senaryo), Wendy Finerman (Yapımcı), Katherine Heigl (Yapımcı), Sidney Kimmel (Yapımcı), Andre Lamal (Yapımcı), Gary Lucchesi (Yapımcı), Tom Rosenberg (Yapımcı), Zane Weiner (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 5.0 / 10 puan almış. 5.0 / 10

Konu:

Altı aydır işsiz olan Stephanie, son çare olarak kuzeninin, kefalet senedi veren şirketinde tahsilât ajanı olarak çalışmaya başlar. Tercih ettiği silah, biber gazı spreyidir ama bu durum Stephanie''nin kuzeninin en büyük borçlusunu yakalamasını engellemez: Bu kişi cinayet zanlısı, eski polis Joe Morelli''dir. Evet, lise yıllarında Stephanie’yi baştan çıkarıp terk eden Joe Morelli. Böylece Stephanie''yi heyecan dolu günler bekler.
Efsanelerin Dansı: Anadolu Ateşi (2012)


Vizyon tarihi:
11 Mayıs 2012

Ekip:
Mustafa Erdoğan (Yapımcı)


Puan:


Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10


Konu:


Kaynağını Anadolu’nun binlerce yıllık mitolojik ve kültürel tarihinden alan, her yöreden derlenmiş 3000 halk dansı figürü 3D olarak sinemaseverlerin karşısına çıkıyor. Ünlü dans gösterisinin sinema filmi detaylı çekimleri 100 kişilik animasyon ve profesyonel 3D çekim ekibi tarafından 6 aylık süre içinde gerçekleştirildi. Dünya standartlarında 3D efekt ve animasyonlar ile desteklenerek izleyiciyi konseptin içinde tarihte yolculuğa çıkartıyor.

Can (2011)
Vizyon tarihi:
11 Mayıs 2012

Oyuncular:
Selen Uçer, Serdar Orçin, Erkan Avcı, Yusuf Berkan Demirbağ, İdil Yener, Cengiz Bozkurt, Serhat Nalbantoğlu, Erdal Cindoruk, Zeynep Yalçın , Nisa Melis Telli

Ekip:

Raşit Çelikezer (Yönetmen), Raşit Çelikezer (Senaryo), Tamer Çıray (Müzik)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 8.0 / 10 puan almış. 8.0 / 10

Konu:

48. Altın Portakal Film Festival''inde "Jüri Özel Ödülü" ve "Seyirci Ödülü" kazanan Can, Sundance Film Festivali’nde de Jüri Özel Ödülü''ne layık görüldü.

Ayşe ve Cemal birbirlerini çok sevmiş ve evleneli birkaç yıl olmuştur, büyükşehirde mutlu mesut yaşıyorlardır. Tek eksikleri bir çocuktur. Normal yollardan çocuk sahibi olamayınca Cemal’in zoruyla illegal yollardan çocuk sahibi olurlar. Ancak başından beri bu duruma karşı tavır alan Ayşe çocuğu bir türlü bağrına basamaz ve çocuk bir yaşına gelirken Cemal evi terk eder. Ayşe çocuktan kurtulmak için her yolu deneyecek ama bir türlü başaramayacaktır.


_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mavi...
Hüzünbaz


Kayıt: 14.04.2012
Üye No: 197,512
Offline
Tarih: 12 May 2012, 12:43 Tek mesaj gösterimi2

ilk sıra ' koruyucu ' da
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle