Vizyonda bu hafta

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 25 May 2012, 16:25 Tek mesaj gösterimi1

7 yeni film vizyonda


Cannes'ın açılışını da yapan Wes Anderson'ın son filmi 'Moonrise Kingdom', 3 boyutlu olarak izleyiciyle buluşan 'Siyah Giyen Adamlar' serisinin üçüncü filmi, Angelina Jolie'nin Bosna Savaşı'nı anlatan filmi 'Kan ve Aşk', doğaüstü öğeler içeren gerilim 'Şeytanın Yüzü' haftanın öne çıkanları...


Bu hafta vizyona 7 yeni film girdi.

Moonrise Kingdom (2012)
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Bruce Willis (Yüşbaşı Sharp ), Edward Norton (Scout Master Ward ), Bill Murray (Bay. Bishop ), Frances McDormand (Bayan Bishop ), Jared Gilman , Tilda Swinton (Sosyal Görevli), Jared Gilman , Kara Hayward , Kara Hayward , Jason Schwartzman (Kuzen Ben), Bob Balaban, Bob Balaban, L.J. Foley (Izod), Lucas Hedges (Redford), Rob Campbell , Chandler Frantz (Gadge ), Rob Campbell , Harvey Keitel (Komanda Pierce), Owen Wilson ( ), Harvey Keitel (Komanda Pierce)

Ekip:
Wes Anderson (Yönetmen), Roman Coppola (Senaryo), Wes Anderson (Senaryo), Jeremy Dawson (Yapımcı), Sam Hoffman (Yapımcı), Scott Rudin (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 7.0 / 10 puan almış. 7.0 / 10

Konu:

Sıradışı, sıcak ve eğlenceli aile hikayeleri ile dikkat çeken Amerikalı bağımsız filmlerin yönetmeni Wes Anderson''ın yeni filmi Moonrise Kingdom, birbirinden ünlü oyunculardan oluşan kadrosu ile dikkat çekiyor. Filmin senaryosu, ünlü yönetmen Francis Ford Coppola''nın oğlu Roman Coppola ve Anderson''a ait. Moonrise Kingdom, 2012 Cannes Film Festivali''nin açılış filmiydi.

Film, 1960''lı yıllarda küçük bir kasabadan kaçan genç aşıkları ve onları bulmak için seferber olan kasaba halkının maceralarını anlatıyor.


Siyah Giyen Adamlar 3 (2012)

Men in Black III
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Will Smith (Agent Jay), Tommy Lee Jones (Agent Kay), Josh Brolin (Young Agent K), Emma Thompson (Oh), Alec Baldwin, Jemaine Clement (Boris), Sharlto Copley (Alien), Rip Torn (Zed), Nicole...

Ekip:

Barry Sonnenfeld (Yönetmen), Etan Cohen (Senaryo), Lowell Cunningham (Senaryo), G. Mac Brown (Yapımcı), Laurie MacDonald (Yapımcı), Walter F. Parkes (Yapımcı), Steven Spielberg (Yapımcı)

Puan:
Bu film 7 kullanıcıdan ortalama 7.4 / 10 puan almış. 7.4 / 10

Konu:

Bilimkurgu ile komediyi başarılı bir şekilde birleştiren Men in Black serisine devam ediliyor. Siyah Giyen Adamlar üçüncü kez karşımızda!. Başrollerinde Tommy Lee Jones ve Will Smith''in yer aldığı Men in Black serisinde Ajan K’nın hayatı ve gezegenin kaderi risk altındayken, Ajan J’nin zamanda geri gidip olayları düzeltmesi gerekiyor.

Ajan J anlar ki evrende Ajan K’nın ona asla anlatmadığı sırlar mevcuttur. Bunlar Ajan J’nin ortağını, çalıştığı kurumu ve insanlığın geleceğini kurtarmak üzere genç Ajan K ile birlikte çalışmaya başlamasıyla birer birer ortaya çıkacaktır.Kan ve Aşk (2011)

In the Land of Blood and Honey
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Rade Serbedzija, Nikola Djuricko, Zana Marjanovic (Ajla), Branko Djuric , Goran Kostic (Danijel), Milos Timotijevic, Dolya Gavanski (Maida), Jasna Beri, Goran Jevtic , Levente Törköly, Irena Mulamuhic, Fedja Stukan, Vanessa Glodjo, Jelena Jovanova, Aleksandar Djurica, Dado Jehan, Alma Terzic, Margaréta Szabó, Edis Zilic, Yehan Jehan

Ekip:
Angelina Jolie (Yönetmen), Angelina Jolie (Senaryo), Simon Crane (Yapımcı), Tim Headington (Yapımcı), Angelina Jolie (Yapımcı), Graham King (Yapımcı), Tim Moore (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 5.0 / 10 puan almış. 5.0 / 10

Konu:

Angelina Jolie''nin yönetmen koltuğunda yapımın konuus şöyle: 1990''lı yılların başında Balkanlarda Bosna Savaşı sürerken, Sırbistan için savaşan asker Danijel, esir kampında tutulan ve savaştan da önce tanıdığı Bosnalı Ajla ile yeniden karşılaşır. Farklı etnik kökenlerden gelen ve aslında düşman olması gereken bu iki insan, geçmişten gelen duyguları ile içinde yaşadıkları zorunlu savaş koşulları arasında kalır. Bir zamanlar birbirleri için değerli olan iki insanın hislerini, savaşın zalimliği köreltmiştir...Şeytanın Yüzü (2011)

Le moine
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Vincent Cassel (Capucin Ambrosio), Déborah François (Valerio), Joséphine Japy (Antonia), Sergi López (Le débauché), Catherine Mouchet (Elvire), Jordi Dauder (Père Miguel), Geraldine Chaplin (L\''abbesse), Roxane Duran (Soeur Agnès), Frédéric Noaille (Lorenzo), Javivi (Frère Andrés ), Martine Vandeville (Leonella), Pierre-Félix Gravière (Frère Iago), Serge Feuillard (Le tuteur), Ernst Umhauer (Le novice), Jean-Francois Vendroux (L\''homme au bébé ), Juliette Savary (Une soeur bavarde), Pascal Loison (Le possédé), Gabriel Ignacio (Le procureur), Jean-Charles Dumay (Le juge), Ana Pérez Plasencia (La servante), María Begoña Mancho (Soeur Ursule), Jean-Marc Galluis (Partégueur), Rosa María Rodríguez (Elvire jeune), Francisco Tomás (Musicien 1), Guillem Ballart (Musicien 2), Nil Ripoll Esteban (L\''enfant Mateo), Jean-Claude Dauphin (Narrateur ), Pere Vall

Ekip:
Dominik Moll (Yönetmen), Matthew Lewis (Senaryo), Dominik Moll (Senaryo), Anne-Louise Trividic (Senaryo), Pilar Benito (Yapımcı), Jordi Berenguer (Yapımcı), Ricardo Fernandez-Deu (Yapımcı),...

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Gotik yazar Matthew Gregory Lewis’in 1796 tarihli romanının yeni uyarlaması Şeytanın Yüzü, doğaüstü öğeler içeren dini bir gerilim filmi görüntüsü altında bir ahlak hikâyesi anlatıyor.

Ünlü Fransız aktör Vincent Cassel, inancı sorgulanan dindar, çalışkan ve saygıdeğer rahip Ambrosio rolünde. Doğduğunda bir Kapuçin manastırının kapısına terk edilen Ambrosio, dürüstlüğünden çekinilen çetin bir vaizdir, fakat kör edici baş ağrıları ve yinelenen kâbuslardan mustariptir.

Asla baştan çıkarılamayacağından emin olsa da gizemli bir çırağın gelişiyle inançları sarsılacak ve günaha sürüklenecektir. Yönetmen Moll, Lemming ve Harry, İyiliğinizi İsteyen Bir Dost ile tanınıyor.Canavarlar Sofrası (2011)

The Monsters'' Dinner
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Gizem Erdem, İbrahim Selim, Pınar Töre, Tuğrul Tülek

Ekip:
Ramin Matin (Yönetmen), Kamdine Khosrowkhavar (Senaryo), Oguz Kaynak (Yapımcı), Ege Yildirim (Yapımcı), Emine Yildirim (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Herhangi bir ülke, herhangi bir akşam, herhangi bir mekan ve herhangi bir evli çift. Her şey çok normal başlar. J. ve M. akşam yemeğinde arkadaşları K. ve D.’yi ağırlayacaktır. Misafirler gelir, hediye verilir, salona oturulur ve sohbet başlar. Ancak karakterlerin yaşadığı çarpık evren yavaş yavaş kendini hissettirmektedir: Sanatla ilgili her şey yasaklanmıştır, kibir ve nefret dolu sözler normal kabul edilmektedir ve gözlerinin önünde polisin kapı komşularını öldürülmesi hiç kimseyi şaşırtmaz.
Edepsiz Kız (2010)

Dirty Girl
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Juno Temple (Danielle), Milla Jovovich (Sue-Ann), William H. Macy (Ray), Mary Steenburgen (Peggy), Tim McGraw (Danny), Elsie Fisher (Tiffany), Maeve Quinlan (Janet), Nicholas D''Agosto (Joel), Dwight Yoakam (Joseph), Brian Baumgartner (Concierge), Nate Hartley (Charlie), Brent Briscoe (Officer perry), Jonathan Slavin (Mr Potter), Jack Kehler (Doc Shelby), Gary Grubbs (Principal Mulray), Pat Healy (Billy), Jernard Burks (Bus Driver), Jim Cody Williams (Biker Guy), Ben Reed (Mike), Rob Boltin (Peter), Andrew Ableson (Jade), David Petruzzi (Bobby), Jeremy Dozier (Clarke), Natalie Amenula (Benita), Madison Meyer (Mindy), Cheryl Hawker (Officer Helen), Vivian Smallwood (Shellie), R. Michael David (Biker in Strip Club ), Jonathan Lucas (Pilot\''s voice), Grady Lee Richmond (Bar Manager), Zach Lasry (Brad), Mark Casimir Dyniewicz (Cowboy in Strip Club )

Ekip:
Abe Sylvia (Yönetmen), Abe Sylvia (Senaryo), Robert Bevan (Yapımcı), Rachel Cohen (Yapımcı), Pamela Koffler (Yapımcı), Michael Lesser (Yapımcı), Jonathan McCoy (Yapımcı), Cyril Megret (Yapımcı), Rob Paris (Yapımcı), Charles Pugliese (Yapımcı), Christine Vachon (Yapımcı), Daniel Crown (Yapımcı), Jana Edelbaum (Yapımcı), Craig Gartner (Yapımcı), David Grace (Yapımcı), Lilly Hartley (Yapımcı), Samantha Horley (Yapımcı), Joan Huang (Yapımcı), Susan Jackson (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 6.3 / 10 puan almış. 6.3 / 10

Konu:

Danielle’nin aykırı tavırları özel eğitime mahkûm edilmesine neden olur. Bu zoraki eğitimde utangaç, gay eğilimli ve hiçbir arkadaşı olmayan Clarke ile tanışır.
Clarke, azılı bir eşcinsel düşmanı olan babası tarafından askeri okula gönderileceği için kaçma isteği ile kıvranmaktadır. Böylece, ceplerinde beş kuruş olmaksızın küçük kasabadan kaçarak Kaliforniya’ya doğru yola koyulurlar
Sevimli Kedi İş Başında (2011)

Top Cat
Vizyon tarihi:
25 Mayıs 2012

Oyuncular:
Rául Anaya (Don Gato ), Jorge Arvizu (Benito / Cucho ), Mario Castañeda Partido (Lucas Buenrostro ), Jim Conroy (Additional Voices ), Rolando de Castro (Juez de la corte ), Ben Diskin (Spook ), Melissa Disney (Trixie ), Chris Edgerly (Benny ), Eduardo Garza (Panza ), Jason Harris (Top Cat / Griswald / Strickland / Choo Choo / Brain / Big Gus ), Guzmán Jesús (Demóstenes ), Bob Kaliban (Judge / Police Chief / Mayor ), Sebastián Llapur (Oficial Matute ), Bill Lobely (Officer Dibble ), Luis Fernando Orozco (Espanto ), Matthew Piazzi (Fancy Fancy ), Rosalba Sotelo (Trixie ), Fred Tatasciore (Robot / Gorilla ), Ricardo Tejedo (Rugelio )

Ekip:
Alberto Mar (Yönetmen), Timothy McKeon (Senaryo), Kevin Seccia (Senaryo), Fernando de Fuentes (Yapımcı), Jose C. Garcia de Letona (Yapımcı), Alan Ituriel Perez (Yapımcı), José Luis Massa (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Top Cat ve onun haşarı çetesi eski düşmanları polis Dibble ile tehditkar yeni bir komiser ile karşılaşırlar, Top Cat’in oyunlarını engellemek ve çeteyi çok sevdiği mahallelerinden çıkarmak için her ikisini de hiçbir şey durduramayacaktır.

Ancak çete evlerini korumak için hızlıca harekete geçer, yollarına çıkan güçleri daima akıllıca alt edeceklerine şüphe yoktur!

_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sLev7n
llll ı lı ıl lıll
Emektar


Kayıt: 07.02.2008
Üye No: 108,499
Offline
Tarih: 25 May 2012, 20:54 Tek mesaj gösterimi2

teşekkürler Saygılar
_________________
Yaşamak : ümitli bir iştir, sevgilim,
yaşamak :
seni sevmek gibi ciddî bir iştir...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
X-Sir
''Körkütük Aşık''
Emektar


Kayıt: 18.01.2009
Üye No: 148,298
Offline
Tarih: 25 May 2012, 21:39 Tek mesaj gösterimi3

Teşekkürler...
_________________


En yeni, en iyi Uğur Gürsoy karikatürleri için;
http://www.facebook.com/pages/U%C4%9Fur-G%C3%BCrso...ef=tn_tnmn
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle