Ilgın Olut / Neva

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
L£0N
sen kuşları boşver
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 48,692

Tarih: 08 Şubat 2008, 14:46 Tek mesaj gösterimi1

"Ne daha gerçek olabilirdi ki... 20 yaşında, gülümsediğinde gözlerinde çiçekler açan, pamuktan kalbiyle mutluluğu ve sevgiyi arayan, kemanına, hastalarına ve bana, evet, merhameti, koşulsuz sevmeyi yıllarca önce unutmuş bana aşık bir ömürlü nadide bir kelebek gibi narin, sessiz sedasız, kısacık ömürlü nadide bir kelebek gibi dünyamı güzelleştirdikten sonra usulca gitmesinden..."

Yıllar geçti üzerinden... Genç adam yıllar boyunca yaşadıklarının bir anını bile unutmadı. Genç bir kızın yalnızca kadınlara özgü derin bir yalnızlıkla sevgiyi ve mutluluğu arayışını, bunun için yaşadığı masum çırpınışları görememişti.

Şimdi ise tüm yaşananlar uzaklarda kalan acı dolu bir hatıra gibi. Geldi, arkasında koskoca bir boşluk bıraktı ve geçip gitti. Çok garip, bu boşluk hep içerilerde bir yerlerde duruyor ve hiçbir şey dolduramıyor onu. İşyerinde çalışırken, evde veya dışarıda dostlarla birlikteyken, çok derinlerdeki bir parça her şeyden ayrı... Sürekli içinizde çalan, sizden başka kimsenin duymadığı bir müzik gibi...

Evdeki herkes gidip yatağınıza uzandığınızda ve bütün sesler kesildiğinde ruhunuzda o garip, berrak ama güçlü müzik duyuluyor sadece. Çok iyi tanıdığınız, varlığına iyice alıştığınız, ruhunuzu okşayan bir melodi.

Vicdanın pırıltılı, ince, yumuşacık fakat o çok güçlü melodisi...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
NeverLand
umutkan
Emektar

Üye No: 32,658

Tarih: 08 Şubat 2008, 14:58 Tek mesaj gösterimi2

aldım şey evde bekliyo

neva

eva ve ben için aldım ne yalan soyleyeyim Çok Seviyor

teşekkürler..

TÜRK
Emektar

Üye No: 75,312

Tarih: 08 Şubat 2008, 15:47 Tek mesaj gösterimi3

« NeverLand » demiş ki:
aldım şey evde bekliyo

neva

teşekkürler..

Ikinizi bir arada gormek guzel Çok Seviyor

Üye No: 33,836

Tarih: 06 Temmuz 2008, 17:16 Tek mesaj gösterimi4

arkadaşlar okumayanlar için büyük bir kayıpp...ben 4 defa okudum... cok mukemmel bır kıtap bılgınıze...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 11 Temmuz 2008, 22:10 Tek mesaj gösterimi5

« NeverLand » demiş ki:
aldım şey evde bekliyo

neva

teşekkürler..

bizim kitabimiz Heyoo Öpücük Sümüklü Öpücük

439
..........
TurkBoard Fan

Üye No: 28,433

Tarih: 11 Eylül 2008, 07:49 Tek mesaj gösterimi6

Başlangıçta "bu ne saçma sapan bir kitaptır, 16-17 yaşındaki çocukların üniversitedeki geyiklerini okumak için mi başladım bu kitaba" diye dövünmüştüm. Lakin başladığım hiç bir şeyi bitirmeden bırakmamamın en büyük ödülünü bu kitapla aldım.

Kitabın yarısına gelinceye kadar sıkılabilirsiniz, ama sakın bırakmayın. Anlatım dili olması gerekenden daha yalın. Konuşur gibi yazmış. İyide olmuş. Ama sonunda gerçekten ağladım. Yaşanmış bir hikaye olmasıydı belkide beni bu kadar derinden etkileyen. Kitabın ortalarında "hala böylesi aşklar varmış" diye düşünürken, sonunda "keşke olmasaymış" diyorsunuz.

Şiddetle tavsiye edilir.

TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 60,187

Tarih: 08 Kasım 2008, 21:00 Tek mesaj gösterimi7

439 unda Dediği gibi ''keşke oLmasaymış '' demekten kendini aLamıyorsun...

Tanıtım için TeşekkürLer Sub.

PoéSie
Fötr
TurkBoard Fan

Üye No: 112,362

Tarih: 13 Haziran 2009, 18:02 Tek mesaj gösterimi8

Keşke ilk iki yüz sayfayı okuduktan sonra kaybetseymişim kitabı.
BAL'lı karakterlerin işlenişi dışında bir güzellik bulamadım.

Gökyüzü çatlar birden
ve bahçe yorulur.
eloise_

Üye No: 164,806

Tarih: 20 Haziran 2009, 10:36 Tek mesaj gösterimi9

kitaba başladığımda çok güldüm bitirirken hüngür hngür ağladım..
busse_

Üye No: 163,114

Tarih: 20 Haziran 2009, 12:35 Tek mesaj gösterimi10

Geçen otobüste birisi okuyordu dikkatimi çekmişti Füüü üüü üü Yakın zamanda okumak istediğim bi kitap =)
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 15 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle