COD4 Online'da level yedeklemek

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 10 May 2009, 12:46 Tek mesaj gösterimi1

Format atmışken bir faydamız olsun dedik. Cod4 ana kurulum dosyasında pb ve Players adlı iki klasörü formattan önce yedekleyin ve format sonrası oyunu kurup bir server üzerinde birkaç saniye oynadıktan sonra oluşan yenileriyle değiştirin. Yalnız, Player klasörünün altındaki Profiles klasöründe kullanıcı adımı istanbul yerine ClavicuLaNoX olarak değiştirdiğim halde, oyuna girdiğimde beni tekrar istanbul olarak algıladı. Bunun da nedeni, pb/svlogs içindeki log dosyalarından bir tanesinde 'istanbul' yazıyor olması idi. Onu değiştirip yeni kullanıcı adımı girdim. Yine de yemedi. Sanırım .data veya .dll dosyalarından birinde saklı ve değiştiremiyoruz.

Bunun dışında hala generalim. (:

Ha bir de hatırlatmadan geçmeyelim: Siz, Pc ile oynarken sizin karşınızdaki canavarlar şöyle bir olanak kullanmakta:

Ona göre ayağınızı denk alınız. Çok Mutlu

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
jackbauer
GodOfWar

Üye No: 59,074

Tarih: 10 May 2009, 21:09 Tek mesaj gösterimi2

Valla ben formattan önce sadece players klasörünü yedek alıyorum ve kullandığım cd key aynı oyunu en az 8 kere kurdum hiç sorun yaşamadım lvl lerde ama acemiler için faydalı bilgiler sağol.. yakaladım

TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 101,557

Yasaklandım

Tarih: 12 May 2009, 12:18 Tek mesaj gösterimi3

Teşekkürler ClavicuLa NoX, bu iyi oldu.
Geçenlerde pb ile uğraşırken nedendir bilinmez 1.lvl'den tekrar başlamak zorunda kaldım.
Ps üzerinden oynayan oyun canavarlarını da şiddetle kınıyor ve kıskanıyorum. Çok Mutlu

"Uçak, bizimkilere selam söyle."

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
efex61
Hamiş
TurkBoard Fan

Üye No: 60,954

Tarih: 12 May 2009, 12:20 Tek mesaj gösterimi4

Zaten mermi manyağı oldum...
Bu resimden sonra iyice şevkim kırıldı (:

Sefer-i Misafir

Üye No: 80,762

Tarih: 12 May 2009, 12:55 Tek mesaj gösterimi5

Server'a bağlanırken daha önce hiç görmediğim bir hata ile karşılaşıyorum. Setting game yazıyor, normalde 3-4 saniye bekledikten sonra oyuna bağlanabiliyordum. Format attıktan sonra 10 saniyeyi geçiyor, oyuna bağlanmıyor ve bir .dll hatası veriyor. Bunun nedeni nedir ? Ne yapılmalıdır ?

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 5 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle