Yaz Tatili

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
Yol_Gezer
Aşka Amade

Üye No: 135,803

Tarih: 11 Haziran 2010, 04:09 Tek mesaj gösterimi1

Biliyorum ki öğrenciler ve çalışanlar için yaz tatili bi vaz geçilmez koskoca senenin yorgunluğunu atmak için bir kaç ay dinlenme molası ama ben istemiyorum!!!

İlla olacaksada daha kısa olsa olmazmıydı yada parçalar halinde...

Şimdi diyeceksiniz "Ula Delirdin mi? Tatili bulmuşsun daha ne istiyon, eşşek gibi çalışmak mı derdin ne?"
yoo aslında öyle bi düşünce yok kafamda ben sadece aşık bir insanım. Hatta aşık bir üni. öğrencisiyim.
Sevdiğimle aramda dalar kadar mesafe var okulda herşey çok güzel ama tatilerde hele şu 3 aylık kesintisiz yaz tatilinde sevdiğimi görememe, sarılamama duygusu bana işkence ediyor resmen. 3 ay ne ki geçer diyeceksiniz ama benim için geçmiyor, zaman oluyor kaplunbağ. Nereye kafamı yormaya kalksam illa aklımda sevdiğim. Offfff offfff ne biçim işdir bu yahu herkez tatil geldi diye 4 döner bense triplere giriyorum. Acaba ben mi çok fazla seviyorum ne? Of yaa Sümüklü

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FAÇALI - 2
Her Gün Yeni Bir Aşk
Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 11 Haziran 2010, 08:15 Tek mesaj gösterimi2

Sevdiğinizin bulunduğu şehre gidin tatil için. Tatil olmasa bile değişik yerler görmek, gezmek iyidir (Daha önce gitmediyseniz tabi). Füüü üüü üü

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
puspus
-=RuH=-
Emektar

Üye No: 3,604

Tarih: 11 Haziran 2010, 08:32 Tek mesaj gösterimi3

Sevenlerin arasına mesafe girmez.

F E N E R B A H Ç E
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 118,574

Tarih: 11 Haziran 2010, 08:38 Tek mesaj gösterimi4

''Uzaklığı dert eden sevgili,biz Yaradanı da görmeden semedik mi ? ''
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
cartman666
ETAP HAYVANI

Üye No: 75,730

Tarih: 11 Haziran 2010, 10:05 Tek mesaj gösterimi5

ikinizde yaz okuluna kalın sorun çözülsün Çok Mutlu

Askin Kizi
Geyik Takımı

Üye No: 63,256

Tarih: 11 Haziran 2010, 11:56 Tek mesaj gösterimi6

« MichaeL » demiş ki:

yorumsuzzz Saygılar

ben 5 sene esimden 3500 kilometre uzakda yasadim ve sen 3 aylik yani 90 günlük bi tatili sorun ediyorsun söyle düsün fazla yan yana olmakda iyi degildir az uzak kalin az özleyin bir birinizi kavusunca daha cok kiymet biliyor insan... konusun hergün ona cicek gönder bir birinize güzel jestler yapin onu her saniye düsündügünü belli et uzaklik nedirki... daha askerligi var yapmadiysan tabii Çok Seviyor onun icin bunlarada sükretmeyi bilmelisin arkadasim...

vive l'Amour`

Üye No: 72,921

Tarih: 11 Haziran 2010, 13:23 Tek mesaj gösterimi7

Allah başka dert vermesin. Mesafe dediğin nedir ki? Bir arada olmaya belki engel ama sevmeye değil. (:
Hem 'özlemek iyidir bazen, kavuşmalar adına.' Emin ol teselliden ibaret değil bu sözüm. Tecrübeyle sabit. (:

Nowhere left to hide

Üye No: 55,211

Tarih: 01 Temmuz 2010, 23:29 Tek mesaj gösterimi8

« MichaeL » demiş ki:

harika Saygılar

Mustafa Kemal ATATÜRK
spinelli

Üye No: 187,009

Tarih: 03 Temmuz 2010, 01:16 Tek mesaj gösterimi9

« puspus » demiş ki:
Sevenlerin arasına mesafe girmez.

« MichaeL » demiş ki:

bu sözlerin doğruluğuna lafım yok ama ;
özlemin dağlar kadar olmuşsa Utandı gördüğün rüyalarda hep o yer alır olmuşsa Utandı aklından kalbinden hiç çıkmıyorsa Utandı yeri geldiğinde onu düşünürken gözlerinin dolu dolu olduğunu fark ediyorsan Sümüklü elinde olmadan dert edebiliyorsun kiii..Çok Seviyor
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 9 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle