Hristiyan olan Türk Manken..

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
Senfoni79

Üye No: 26,081

Tarih: 22 Eylül 2005, 08:31 Tek mesaj gösterimi1

Hep Hırıstiyanlar Müslüman olacak değil ya. Manken kızımız Tuğçe, gönlünü kaptırınca, dinini değiştirdi. Evet Tuğçe Kazaz artık bir Hırıstiyan.
Yunan aktör Yorgo Şeitaridis ile aşkı sebebi ile Yunanistan'a gelen ve evlenemeye hazırlanan Tuğçe Kazaz, Yunanistan'ın ünlü dergilerinden Down Town dergisine Yorgo ile beraber pozlar verdi ve yeni hayatı konusunda açıklamalarda bulundu.

Kazaz, sevgilisi Yorgo ile Aralık ayında evleneceğini ve bugüne kadar İslam dinini seçmiş olmasına rağmen artık din değiştirdiğini ve Hıristiyan Ortodoks olduğunu açıkladı.

Ünlü manken, artık kısa dönemde kendisine Tuğçe Şeitaridis olarak hitap edilmesini tercih edeceğini belirtti ve Yorgo ile beraber olmaktan çok mutlu olduğunu ifade etti. Yorgo ile ilk tanışmalarından beri beraber olduklarını belirten Kazaz, ailesinin bu konudaki tepkileri konusunda yorum yapmamak istediğini söyledi.

Yorum:Ne yapalim,güzelim ülkede evlenecek erkek kalmamis sanirim...Yeni dininde kizcagizimaza artik mutluluklar dilerim..Herkes gider Mersine,Tugce gider tersine...Bu arada bu manken kim bilmiyorum,ilk defa bugün haberleri okurken gördüm.Burda bir sürü delikanli duruyor ama,gören yok...ne varsa yunanlida...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Senfoni79

Tarih: 22 Eylül 2005, 08:42 Tek mesaj gösterimi2

Tugcenin askida ortodoks dini imis..o zaman ne diyelim,tebrik edelim...Aski sectigi din mi,yoksa yunanli mi,yoksa para mi,yoksa baska seyler mi sonradan belli olur Çok Mutlu Çok Mutlu
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Senfoni79

Tarih: 22 Eylül 2005, 08:48 Tek mesaj gösterimi3

Yakisikli mi,biri benden mi bahsetti Çok Mutlu Yakisikliyim E be köylü kızı? ama bir Yunanlinin dokundugu bir kizi, pardon Kariyi kesinlikle alamam..Kusura bakmayin,ben cekiliyorum Çok Mutlu Çok Mutlu Bu arada Yunanca alacagi soyadda dehset Çok Mutlu
bayankargo

Üye No: 3,812
Gizli

Tarih: 22 Eylül 2005, 09:29 Tek mesaj gösterimi4

iki gün sonra adam aldatırsa hepimizden daha müslüman olur o!!

Üye No: 22,907

Tarih: 22 Eylül 2005, 09:43 Tek mesaj gösterimi5

Tuğçe Kazaz'ın Müslümanlığından ne olsun ya!.. Müslüman olsa zaten din değiştiremez! O ve onun gibilerin müslümanlığı nüfus cüzdanı müslümanlığı...
Aziz Nesin'in "Aşkım Dinimdir" kitabını okumadım, muhteviyatını bilmiyorum ama kitap adının ilk anlamına bakınca şunu söylemek istiyorum; "Dinsiz adamın aşkımı olur..." (ateist olduğu malumunuzdur)

Tarih: 22 Eylül 2005, 09:48 Tek mesaj gösterimi6

« bykilic @ Prş Eyl 22, 2005 9:43 am » demiş ki:
"Dinsiz adamın aşkımı olur..."

+1 slcn Applause slcn Applause slcn Applause slcn
bayankargo

Üye No: 3,812
Gizli

Tarih: 22 Eylül 2005, 10:00 Tek mesaj gösterimi7

bir yunanlılyla beraber olmak mı ,evlenmek mi!!! aman Allahım!!!!

başka ırk mı kalmadı!

genlerimizle bizim çocuklarımızada tasınacak bu güvensizlik ve kin duygusu!!!

Üye No: 2,043

Tarih: 22 Eylül 2005, 12:13 Tek mesaj gösterimi8

Artik nediyeyim.

Bizim Millet Avrupli olmanin ugruna kisiligini de kaybediyor, kafayi da yigiyor.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
BLooDWaRd
Dubliner
Emektar

Üye No: 619

Tarih: 22 Eylül 2005, 12:22 Tek mesaj gösterimi9

Allah affetsin
novalcin

Üye No: 6,417

Tarih: 22 Eylül 2005, 12:39 Tek mesaj gösterimi10

Mhuahuauhahua . Ne olursa olsun zaten hiç sevmem . Uyuz olduğum tipinden iğrendiğim biri .
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 5 sayfa) [Bu başlıkta 44 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle