hangi üniversitelerde var??

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
gonik_kiz
kronik güleç surat:)

Üye No: 72,951

Tarih: 08 Ekim 2007, 21:08 Tek mesaj gösterimi1

arkadaşlar ben sadece 2 üniversite biliorum kültür ve bilkent yardımcı olursanız sevinirim genetik mühendisliği ya da moleküler biyoloji ve genetik bölümü hangi üniversitelerde var?????????

Tatli Cadi
Askin Kizi
Geyik Takımı

Üye No: 63,256

Tarih: 08 Ekim 2007, 21:32 Tek mesaj gösterimi2

valla gonik kiz genler genetiklerden bana gina geldi beni artik sarmiyorlar hahahahaha sen klonlamaya gec derim bilsem yardimci olurum ama söyle yardimci olayim bilkenti unut iyi seyler duymadim hakkinda adi gibi yada göründügü gibi bi yer degil

çalışmaktan usandııı
TurkBoard Fan

Üye No: 19,142

Tarih: 08 Ekim 2007, 22:15 Tek mesaj gösterimi3

bende fazla olduğunu sanmıyorum..çok kasıntı pahalı zor ve ileri teknoloji bölüm olduğunu biliyorum..puanlarıda hep tavanlarda gezer.

Üye No: 48,016

Tarih: 09 Ekim 2007, 05:16 Tek mesaj gösterimi4

Tıp fakültesi okuyup daha sonra (TUS)genetik alanında uzmanlaşsan sanki daha iyi olur...en azından alternatifi bulunur...

bir varmış, bir yokmuş...

Üye No: 86,053

Tarih: 09 Ekim 2007, 18:25 Tek mesaj gösterimi5

en son baktığımda moleküler biyoloji,genetik bölümü odtü ve itüde de vardı. istanbulda bir ünide daha olmalı ama hatırlamıyorum... bence bilkent,odtü,itü gayet iyiler. ama özel üniversite olarak soruyorsan bilemem.

eğer tıp üstüne genetik dersen şunu diyeyim ki sadece tıp 6 sene üstüne genetik için okuman lazım.iyi bir tıp fakültesine giremeyeceğin puanla güzel bir genetik kazanabilirsin. ayrıca tıbbın genetiği hep insanla ilgilenir. hayvanla otla uğraşmaz...

Not-Not: 
ayrıca eğer puanla ilgili bir derdin varsa odtüdeki genetik bölümündeki bir hoca(5 yıl önce) "biyolojiye gelin üstüne seçmelileri genetik alın yaklaşık denk gelir. aslında genetik bölümüne gerek yoktu. açtık bölümü iyi puanlı öğrenciler doluştu biz de anlamadık. ama genetiğe gelenler daha çalışkan diye dersleri biraz daha ağır veriyoruz." demişti. şimdilerde birşey değişti mi bilemem ama...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
deadhunt05

Üye No: 184,636

Tarih: 04 May 2010, 21:18 Tek mesaj gösterimi6

istanbul koç bilkent ye :-({|= ditepe :( itü ...heyooo.. fatih sivaniversitesinde var
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle