Vizyonda bu hafta

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 18 May 2012, 23:07 Tek mesaj gösterimi1

6 yeni film vizyonda

Kuzey Afrikalı bir diktatörün kahramanlık hikayesini anlatan komedi 'Diktatör', Monica Bellucci'nin başrolünde olduğu 'Yakıcı Bir Yaz', Başrollerinde Cameron Diaz ve Jennifer Lopez'in oynadığı 'Dikkat Bebek Var', 3 boyutlu olarak yeniden perdeye gelen 'Güzel ve Çirkin' haftanın öne çıkanları...Bu hafta 2'si yerli olmak üzere 6 yeni film vizyona girecek.
Diktatör (2012)
The Dictator
Vizyon tarihi:
18 Mayıs 2012

Oyuncular:

Megan Fox , Anna Faris, Sacha Baron Cohen, Ben Kingsley, John C. Reilly , B.J. Novak, Kevin Corrigan , Jason Mantzoukas

Ekip:
Larry Charles (Yönetmen), Sacha Baron Cohen (Senaryo), Alec Berg (Senaryo), David Mandel (Senaryo), Jeff Schaffer (Senaryo), Sacha Baron Cohen (Yapımcı), Peter Baynham (Yapımcı), Alec Berg (Yapımcı), Anthony Hines (Yapımcı), David Mandel (Yapımcı), Dan Mazer (Yapımcı), Scott Rudin (Yapımcı), Jeff Schaffer (Yapımcı), Todd Schulman (Yapımcı)

Puan:

Bu film 4 kullanıcıdan ortalama 7.3 / 10 puan almış. 7.3 / 10

Konu:

O, ülkesine demokrasinin gelmesini engellemek için her koşulla, her engelle sonuna kadar mücadele eden ve direnen bir diktatör!

Amerikan televizyon dünyasının çılgın Borat’ı Sacha Baron Cohen, son bombası Brüno’dan sonra “Diktatör” ile sinema perdesine dönüyor. Tiranlık kuran bir diktatörün yapabileceği ve neden olabileceği bütün saçma sapan olayları en absürt noktaya taşıyan filmin yönetmenliğini ve yapımcılığını önceki filmlerinde de beraber çalıştığı Larry Charles üstleniyor. Filmde Cohen dışında Megan Fox, Anna Faris, Ben Kingsley ve Jason Mantzoukas gibi isimleri görmek mümkün.Yakıcı Bir Yaz (2010)
Un été Brûlant
Vizyon tarihi:
18 Mayıs 2012

Oyuncular:
Monica Bellucci (Angèle), Louis Garrel (Frédéric), Céline Sallette (Élisabeth), Jérôme Robart (Paul)

Ekip:
Philippe Garrel (Yönetmen), Giorgio Magliulo (Yapımcı), Patrizia Massa (Yapımcı), Patrizia Massa (Yapımcı)

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Çok sıcak bir yaz gecesinde, spor bir araba ağaca çarpar. Bir yıl önce… Paul ressam Frédéric ile tanışır. Frédéric, Angèle ile yaşamaktadır. Zaman geçer, Angèle, Frédéric’i terk eder. Frédéric korkunç bir kaza geçirmiştir. Frederic kazanın aslında bir kaza olmadığını itiraf eder ve ölür. Sıcak bir yaz günü, kilisede, Paul arkadaşının naaşına bakmaktadır.Dikkat Bebek Var (2012)
What to Expect When You''re Expecting
Vizyon tarihi:
18 Mayıs 2012

Oyuncular:
Elizabeth Banks (Wendy), Anna Kendrick (Rosie), Cameron Diaz (Jules), Brooklyn Decker (Skyler), Jennifer Lopez (Holly), Chace Crawford (Marco), Rodrigo Santoro (Nate), Dennis Quaid (Ramsey), Joe Manganiello (Davis), Matthew Morrison (Evan), Chris Rock (Vic), Wendi McLendon-Covey (Kara), Genesis Rodriguez, Megan Mullally, Thomas Lennon (Craig), Ben Falcone (Gary), Cheryl Cole, Rob Huebel (Gabe), Kim Fields , Rhoda Griffis, Jeff Chase , Amir Talai, Jessie Ward , Mimi Gianopulos, Maria Howell, Steve Coulter , Taylor Kowalski, Tabatha OQuinn, Wilbur Fitzgerald, Katie Kneeland , Grace Baine, Yvette Tucker, Eric Mendenhall, Scott Poythress, Michael H. Cole, Turcotte Twins, J.T. Seidler, Max DiNatale, Richard Mitchell, Haji Abdullah, Aerli Austen, Lisa M. Barfield, Catherine Barrow ( ), Brian Bascle ( ), Jesse Burch , Chelsea Cardwell, Joe Crosson, Jacquelyn Dowsett, Cynthia Evans, Megan Hayes, Kelly Hinman ( ), Kathlene Huslin, Cait Johnson, Matt Jones, Ronnie Kantorik, Jim Keisler ( ), Macsen Lintz, Matthew Lintz ( ), Sharon Morris , John Fitzgerald Page, Pete Pelfrey, Ryan Geoffrey Perez, Joshua Reid-Davis ( ), Joel Rogers , Harley Max Shellhammer, Gregory Marshall Smith, J. Todd Smith, Christoph Vogt, Nico Ward , Rebel Wilson, Jacqueline Marie Zwick

Ekip:
Kirk Jones (Yönetmen), Shauna Cross (Senaryo), Heather Hach (Senaryo), Heidi Murkoff (Senaryo), Mark Bakshi (Yapımcı), Douglas McKay (Yapımcı), Mike Medavoy (Yapımcı), Arnold Messer (Yapımcı), Erik Murkoff (Yapımcı), Heidi Murkoff (Yapımcı), Alan Nevins (Yapımcı), David Thwaites (Yapımcı)

Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 5.0 / 10 puan almış. 5.0 / 10

Konu:

Kirk Jones’un yönettiği ve Cameron Diaz, Matthew Morrison, Dennis Quaid ile Elizabeth Banks’ın oynadığı Dikkat Bebek Var (What to Expect When You’re Expecting), sevilen bir kitaptan uyarlama.

Birçok kere yılın en çok satan kitabı ünvanını alan ve tüm dünyada 35 milyon adet satan dizi halinde yayınlanan kitapların ilki olan Bebeğinizi Beklerken Sizi Neler Bekler’den uyarlanan Dikkat Bebek Var, eli kulağında olan ebeveynlik görevlerinin güçlükleri nedeniyle, kesişen hayatları altüst olan beş çift hakkında muhteşem ve dokunaklı bir komedi filmi.

Güzel Ve Çirkin (1991)
Beauty and the Beast 3-D
Vizyon tarihi:
18 Mayıs 2012

Oyuncular:
Paige O''Hara (Belle ), Robby Benson (Beast ), Richard White (Gaston ), Jerry Orbach (Lumiere ), David Ogden Stiers (Cogsworth / Narrator ), Angela Lansbury (Mrs. Potts ), Bradley Pierce (Chip ), Rex...

Ekip:
Gary Trousdale (Yönetmen), Kirk Wise (Yönetmen), Linda Woolverton (Senaryo), Roger Allers (Senaryo), Brenda Chapman (Senaryo), Burny Mattinson (Senaryo), Brian Pimental (Senaryo), Joe Ranft (Senaryo), Kelly Asbury (Senaryo), Chris Sanders (Senaryo), Kevin Harkey (Senaryo), Bruce Woodside (Senaryo), Tom Ellery (Senaryo), Robert Lence (Senaryo), Jeanne-Marie Leprince de Beaumont (Senaryo), Howard Ashman (Yapımcı), Don Hahn (Yapımcı), Sarah McArthur (Yapımcı), Alan Menken (Müzik)

Puan:
Bu film 15 kullanıcıdan ortalama 7.9 / 10 puan almış. 7.9 / 10

Konu:

Walt Disney Animasyon Stüdyoları’nın büyüleyici klasiği “Güzel ve Çirkin”, Disney Digital3D™’le beyaz perdeye geri dönüyor ve Disney klasiklerinde yepyeni bir çığır açarak muhteşem bir 3 boyutlu deneyim sunuyor. Filmde Bel’in büyüleyici serüveni konu ediliyor. Bel, korkunç canavarın kalesine hapsettiği çok güzel bir genç kadındır. İçinde bulunduğu durumun çaresizliğine rağmen Bel kalenin büyülü çalışanları arasından Çaydanlık, Şamdan ve Masa Saati’yle arkadaş olur ve bu sayede canavarın iç dünyasına bakıp orada gerçek bir prensin ruhunu ve kalbini görür.

Howard Ashman ve Alan Menken’in unutulmaz müzikleri ve yapımda görev alan son derece yetenekli vokaller sayesinde “Güzel ve Çirkin” En İyi Film Oscar’ına aday gösterilen ilk animasyon filmi olmuştur.


Sağ Salim (2012)
Vizyon tarihi:
18 Mayıs 2012

Oyuncular:
Burçin Bildik (Salim), Alper Saldıran (Recai), Fulya Zenginer (Nihal), Hüseyin Avni Danyal (Muhtar), Kenan Ece (Ayhan), Murat Akkoyunlu (Gucur Osman), Kamil Güler (Mehmet), Kevork Türker (Ramiz), Orçun Kaptan (Orhan), Tevfik Inceoglu (Tahsin), Yakup Yavru (Halit)

Ekip:
Ersoy Güler (Yönetmen), Ersoy Güler (Senaryo), Alper Erze (Senaryo), Korhan Uğur (Senaryo), Seyda Delibasi (Senaryo), Ersoy Güler (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Hayatını biricik kamyonetiyle köyden kasabaya mal götürerek kazanan Salim’in, kendisi gibi kimsesiz birinin cenazesini Mersin’den Sivas’a ücretsiz götürmeyi kabul etmesiyle başlayan macerası. Yönetmen Ersoy Güler’in “istemeden bilerek yapılan herşey hakkında bir film” dediği Sağ Salim, tamamı bir günde geçen sevimli bir komedi - macera filmi.

Öz Hakiki Karakol: Asayiş Berkemal Aga (2012)
Vizyon tarihi:
18 Mayıs 2012

Oyuncular:
Cengiz Bozkurt (Hasan), Emin Maltepe (Güney Baba), Oktay Gürsoy (Yakışıklı), Serkan Genç (Niyazi), Sezgin Cengiz (Cenker), Hasan Demirtaş (Kenan)

Ekip:
İbrahim Güler (Yönetmen), İbrahim Güler (Senaryo), Erdal Bektaş (Senaryo), Yusuf Güler (Yapımcı), Kayahan Nacar (Yapımcı), Ceyhun Büyükbeşe (Yapımcı), Batuhan Fırat (Müzik)

Puan:
Bu film 4 kullanıcıdan ortalama 9.0 / 10 puan almış. 9.0 / 10

Konu:

Başrollerini Cengiz Bozkurt, Emin Maltepe, Oktay Gürsoy, Serkan Genç, Sezgin Cengiz ve Hasan Demirtaş''ın paylaştığı, “Herkesin içinde bir polis vardır” ana fikrinden yola çıkan film, Osmanlı’nın büyük dolandırıcılarından Eyüplü Halit’in efsanelerle dolu hayat hikayesini temel alıyor.

Cezaevinden yeni çıkan üç kağıtçı Hasan (Cengiz Bozkurt), yaptığı soygun planını uygulamak için beceriksiz mahalle arkadaşlarıyla birlikte dolandırıcılığa tövbe etmiş Kuzey Baba’yı ikna etmeye gider. Kısa yoldan zengin olma hayaliyle yanıp tutuşan gençler, birden kendilerini çakma bir köy karakolunda polis olarak bulurlar.
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sLev7n
llll ı lı ıl lıll
Emektar


Kayıt: 07.02.2008
Üye No: 108,499
Offline
Tarih: 19 May 2012, 00:02 Tek mesaj gösterimi2

teşekkürler

güzel ve çirkin 23 nisanda olsaydı Füüü üüü üü

_________________
Yaşamak : ümitli bir iştir, sevgilim,
yaşamak :
seni sevmek gibi ciddî bir iştir...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar


Kayıt: 20.06.2005
Üye No: 15,305
Şehir: in your dreams
Offline
Tarih: 22 May 2012, 16:39 Tek mesaj gösterimi3

Diktatör'u sabirsizlikla bekliyordum ama sevmedim okadar..
_________________
Kışa ait olduğumu sanıyordum
ben şimdi yeşil bir ağacım.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle