Bölüm Kuralları

Yeni Başlık Gönder Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
èvanèscè
thêatre ºf trag£d¥
Emektar

Üye No: 15,305

Tarih: 23 Ocak 2013, 00:12 Tek mesaj gösterimi1

Haber başlığı açarken; link eklemek zorunlu değildir, haberin alındığı sitesinin ismi yeterlidir. Yalnız, bazı istisnai durumlarda, yönetim tarafından istenildiği takdirde, kaynağın linkininin bildirilmesi zorunludur.

Yorum yaparken; bir başkasının yorumuna değil habere yorum yapmaya özen gösterelim. Eğer sorun oluşturan bir durum olursa üyeyi kendimiz uyarmak yerine, raporlayarak yöneticilere bildirelim.

Haber niteliği taşımayan karikatür, video içerikli ve geyikten ibaret başlıkların (haber kaynağı belirtilmiş olsa dahi) haberler bölümünde paylaşılması yasaktır. Bu türdeki başlıkları videolar ,karikatürler ya da Güncel Konular, Geyik Yaklaşımlar bölümü altında paylaşabilirsiniz.

Ayrıca, forumun tüm kuralları geçerlidir.

Hassasiyetiniz için teşekkürler,
Güzel paylaşımlar.

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle