bilgisyarımın ses simgesi kayboldu!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
Alkali©
Yüksek Ressam
Emektar

Üye No: 31,251

Tarih: 17 Haziran 2006, 14:25 Tek mesaj gösterimi1

arkadaşlar bilgisayarımın saatin yanındaki ses simgesi kayboldu ses var ama o işaret orada yok..bunun yanında daha birkaç şey daha vardı onlarda yok.. nereye kayboldular..niye kaybolmuş olabilirler..bana yardım edermisiniz...

Emektar

Üye No: 625

Tarih: 17 Haziran 2006, 15:51 Tek mesaj gösterimi2

Başlat'a sağ tıkla Özellikler'i seç alltaki Özelleştir düğmesine tıkla büyük ihtimalle etkin olmadığında gizle,yada her zaman gizle seceneği aktif olmuştur. buradan istediğin simgeleri her zaman göster diyerek sistem tepsinindeki (saatin yanındaki simgeler) simgeleri düzenleyebilirsin..

Game Over
Pano Yöneticisi

Üye No: 2,796
Gizli

Tarih: 17 Haziran 2006, 16:18 Tek mesaj gösterimi3

bu sana yardımcı olur Gülücük

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Alkali©
Yüksek Ressam
Emektar

Üye No: 31,251

Tarih: 17 Haziran 2006, 20:05 Tek mesaj gösterimi4

çok tşk ettim zbeedy çok saol durum düzeldi...ancak bu ellenmediği halde nasıl kapandığını anlamadım tekrar çok saol yardımın için..

Pano Yöneticisi

Üye No: 2,796
Gizli

Tarih: 17 Haziran 2006, 20:17 Tek mesaj gösterimi5

bazen boyle şeyler olur Gülücük telaşa no panik Çok Mutlu

diger parçalarıda getirmek istiyorsan başlat/çalıştır bölümüne msconfig yaz orda acılan sayfada başlangıç bölümü war orda tümünü etkinleştir dersin sonra bilgisayarı yeniden başlatırsın gelir hepicigi Çok Mutlu

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rapciemoo

Üye No: 194,727

Tarih: 09 Ocak 2011, 13:52 Tek mesaj gösterimi6

« Alkali©©© » demiş ki:
arkadaşlar bilgisayarımın saatin yanındaki ses simgesi kayboldu ses var ama o işaret orada yok..bunun yanında daha birkaç şey daha vardı onlarda yok.. nereye kayboldular..niye kaybolmuş olabilirler..bana yardım edermisiniz...

aynı sorun bende de var ama windows7 kullanıyorum yardım ederseniz cok tesekkür ederim...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle