Bilgisayar Mühendisliği Hakkında ?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
broiling

Üye No: 359

Tarih: 25 Eylül 2010, 21:30 Tek mesaj gösterimi1

merhaba arkadaşlar ben lise mezunuyum mesleki lise yani 1 yıl oldu mezun olalı ve bu sene hazırlanmaya başladım dersaneye feln başlıcam bugün kaydımı yaptırırken ilginç birşey söylediler bana hangi bölüme gittiğimi sorunca yetkililer ben Mesleki Liseye gidiyorum Elektronik okuyorum ama alan dışı bi bölüme girmeyi düşünüyorum dedim onlara Bilgisayar mühendisliği sayısal a giricem diye bildirdim onlara ama onlar istersen Mesleki dersleri gör YGS de de girebiliyorsun 4 Yıllık Mühendisliğe Yani lgs ye gerek duymadan güzel puan alarak girebilirsin Bilgisayar Mühendisliğine diye söylediler bana ve bu Mesleki bakımdan mühendislik ise bu sene çıkmış öyle dediler Şimdi dolaşmadığım site kalmadı doğru mu değilmi diye ama hiç bi yerde öyle birşey yazmıyor sadece 2 yıllık görebiliyorsun ki 2 yıllık işime yaramaz sizin bu konu hakkında herhangi bi bilginiz varmı varsa paylaşabilirmisiniz Of yaa
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FAÇALI - 2
Her Gün Yeni Bir Aşk
Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 25 Eylül 2010, 22:31 Tek mesaj gösterimi2

Teknoloji Fakültesini kastetmiş olabilirler. Bitirince "mühendis" ünvanı alıyorsun yine. Başvuru alan kişilerin bunu bilmemesi normal(!).

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
broiling

Tarih: 25 Eylül 2010, 23:22 Tek mesaj gösterimi3

« FAÇALI - 2 » demiş ki:
Teknoloji Fakültesini kastetmiş olabilirler. Bitirince "mühendis" ünvanı alıyorsun yine. Başvuru alan kişilerin bunu bilmemesi normal(!).

Gülücük FAÇALI - 2 Ne büyük insansın ya Gülücük Ne zaman işim düşse hemen sen yardımcı oluyorsun çok teşekkür ederim gerçekten. Pekala aynı yolamı cıkıyor ? Yani özetlersek yow yow
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FAÇALI - 2
Her Gün Yeni Bir Aşk
Emektar

Üye No: 29,416

Tarih: 25 Eylül 2010, 23:44 Tek mesaj gösterimi4

Şu an bilgisayar mühendisliği okuyan arkadaşlar, Teknoloji Fakültesi bitiren kişinin "Mühendis" ünvanı almasından hoşlanmıyorlar Meslek Lisesi okudukları için. Bana göre Meslek Lisesi okuyup, Teknoloji Fakültesi kazanan ve bitiren birisi şu an bilgisayar mühendisliği okuyan birisinden daha üstündür. Kendi düşüncemdir. Bana göre aynı kapıya çıkar ikisi de. Kime göre çıkmaz bilmem.

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 25 Eylül 2010, 23:49 Tek mesaj gösterimi5

Adamın işi yardım etmek. Façalı- 2 olmasa işiniz zor. ... (Peki)

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
broiling

Tarih: 26 Eylül 2010, 00:12 Tek mesaj gösterimi6

ClavicuLa NoX katılıyorum kardeşim Gülücük FAÇALI - 2 ben şimdi baktım Teknoloji Fakültelerine ve kontenjanlarına bakıcam açılmadıda yarın ösym nin sitesinden hallederim .Biraz bakındım bir kaç siteye mühendislik ünvanıda yeni verilmiş bu şansı iyi değerlendirmeliyim bilgilerin için Çok teşekkür ederim Gülücük Allah Sonumuzu Hayır Etsin
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle