Biletix'ten

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Üye No: 14,299

Tarih: 10 May 2011, 14:34 Tek mesaj gösterimi1

Henüz tâze iken yazmak istemiyorum, zîra ağzımdan/elimden çok kötü sözler çıkabilir, ama şimdi meselenin harâreti ile yazmazsam sonra üşeneceğimi de biliyorum.

Efendim, artık hepinizin mâlûmu olduğu üzere, Fenerbahçe'nin Kadıköy'deki hemen her maçına gidiyorum. Tabiî bu hevesim son haftalara (Kasımpaşa maçı ile birlikte) doğru arttığı için giderek bilet bulmakta sıkıntı çekilen bir döneme tekabül etti. E, şampiyonluğa giden bir Fenerbahçe ve o Fenerbahçe için para saçmaktan çekinmeyecek bir taraftar topluluğu söz konusu netîcede.

Bendeniz de öncelikli bilet hakkına sâhip olmak için, pederi de kandırıp, 2 hattımı(zı) Fenercell'e taşıdım. Yetinmedim, bir de gidip Taraftar Kart aldım. Bunların hepsi sâdece öncelikli 3 bilet alma hakkı içindi. Böylece iki hemşehrim, akrabam, yakın dostumla maçlara sıkıntı yaşamadan gidebilecektim.

Taraftar Kart'ım ancak bu haftaki maça yetişti. Yaklaşık 2 saat önce, uykumdan ferâgat edip sırf bilet almak için, uyandım. Zîra bugün Ankaragücü maçının biletleri öncelikli satışa çıkacaktı.

Saat 11:00 sularında Migros'ta 8 blokta yer görünüyordu. Öncelikle Taraftar Kart'ımla giriş yapıp bir bileti ayırttım. Ardından aynı Biletix hesâbıyla Fenercell üzerinden giriş yapmak istediğimde "Üyelik kart no ya da bilgileri hatâlı" gibi bir uyarıyla karşılaştım. Bunu daha önce de (Bkz. İBB maçı) tecrübe ettiğimden hemen babam adına açtığım diğer Biletix hesâbıyla ve onun Fenercell hattı ile giriş yapmaya çalıştım, fakat yine aynı uyarıyla karşılaştım.

Biletix Müşteri Hizmetleri ilk telefon görüşmemde benden, babama âit üyelik ve Fenercell hattı numarasıyla birlikte öncelikli bilet almak için gönderilen şifreyi alarak işlem yapmaya çalıştılar ve aynen benim gibi başarısız oldular. Bunun üzerine müşteri temsilcisi, ağ sayfası üzerinden e-posta göndererek durumu iletmemi istedi.

Bu direktif doğrultusunda e-posta göndermeye çalıştım, ama orada da sürekli hatâ mesajıyla karşılaştım. Bu kez, bu durumu (da) bildirmek adına tekrar müşteri hizmetlerini telefonla aradım. Karşıma Aybike Hanım çıktı. Kendisine, 1 saatten fazla süredir yaşamakta olduğum aksilikleri bir bir sıraladım. Beni biraz beklettikten sonra sabahtan beri bir sorun olduğundan, ama artık düzeltildiğinden, eski site-yeni site ayrımından bahsetti ve Taraftar Kart ile bilet aldığım hesâbımdan başka bir hesap kullanmamı önerdi. Kendisine zâten iki farklı Fenercell numaram ve yine iki ayrı Biletix üyeliğim olduğunu söyleyince beni yine beklemeye alıp bu kez (Dikkat buyurun!) her yeni işlemde yeni bir Biletix profili oluşturmam gerektiğini söyledi. Evet, yanlış okumadınız. Yani bu mantığa göre sezon başında olsak, bundan sonraki 16 maçın her birinde 3 bilet almak için sanırım toplamda 48 farklı profil oluşturmam gerekecekti. Baygın

Bu nasıl bir yöntemdir, sistemdir, işleyiştir arkadaş? Fenercell'e hattımızı taşırken husûsen soruyoruz ve ayrı ayrı 5 numarayla, 5 bilet alabileceğimizi söylüyorlar. Stadın (Maraton) altındaki kart başvuru masasından kart için forum doldurmadan önce bizzat soruyorum ve aynı kişiye âit Fenercell ve Taraftar Kart'ın birbirine engel teşkil etmeyeceği bilgisini alıyorum, fakat gelin görün ki manzara ortada.

Derdim ne? İki saat boyunca Biletix'le cebelleştikten ve iki yeni hesap daha oluşturmamın ardından maalesef sâdece 2 bilet alabildim. Üçüncüsü için kart onay kısmına geldiğimde uyarı aldım. Şu anda ise bilet alım sayfası dahi açılmıyor, zîra büyük ihtimalle artık bilet kalmadı. Ve düşünün ki biletler daha genel satışa dahi çık(a)madı.

Şimdi ben, kime kızayım, kime derdimi anlatayım, kime söveyim a dostlar? Hayır, doğrudan Biletix'e patlayacağım, ama yarım saattir çağrı merkezi numarası meşgul. Neutral

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
MichaeL
F E N E R B A H Ç E
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 118,574

Tarih: 10 May 2011, 14:39 Tek mesaj gösterimi2

Hiç uğraşmayın sayın hocam, ben size bizim konbineyi ucuzdan vereyim Füüü üüü üü

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Tarih: 10 May 2011, 14:46 Tek mesaj gösterimi3

« MichaeL » demiş ki:
Hiç uğraşmayın sayın hocam, ben size bizim konbineyi ucuzdan vereyim Füüü üüü üü

EyvAllah Mayk, ama üçüncü arkadaş vazgeçti bile. Zâten Bolu'dan gelecekti. Wink

Şu biletleri bastırayım hele (Sakata gelmeyelim. Hehehehe ), ondan sonra bildiğim her yere bu metni yapıştırmayı düşünüyorum.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
MichaeL
F E N E R B A H Ç E
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 118,574

Tarih: 10 May 2011, 14:49 Tek mesaj gösterimi4

Son haftalarda atmosfer çok iyi oluyordu, final haftası nedeniyle kaçıracağım bende maçı. Sümüklü

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Kelebeğin Günlüğü
Müstakbel ölü...
TurkBoard Fan

Tarih: 10 May 2011, 14:57 Tek mesaj gösterimi5

Seneye kombine şart. Şimdiden bizim gruptan 4-5 kişi "Tamam." dedi bile. Artık göründü bize Türk Telekom yolları. Elvedâ Biletix, merhaba huzur! Melek ama..
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 11 May 2011, 00:19 Tek mesaj gösterimi6

Biletix'i ne zaman şikayet edeceğini merak ediyordum, birkaç mesajından sonra. Uzun mesajları okumaya mecalim yok, özet geçtim.

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 6 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle