Başlık Açmadan Önce Lütfen Okuyun...

Yeni Başlık Gönder Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
GaNDaLF
DeDe
Emektar


Kayıt: 09.03.2005
Üye No: 814
Şehir: TB RoCK CLuB
Offline
Tarih: 09 Haziran 2006, 14:22 Tek mesaj gösterimi1

Bu bölümü Amatör Gruplar, Sanatçılar ve Onların Demoları için ayırdık. Bütün demo albümleri ve parçaları burda paylaşabilirsiniz. Grupların dağılmış olmaları yada devam etmiyor olmaları önemli değil. Yada artık profesyonel olarak devam ediyor olabilirler. Her ne olursa olsun bütün demolar bu bölümde paylaşılacaktır.

Buranın düzenli olması hepimizin görevi. Yaklaşık 5 saat süreyle bu bölümün düzenlenmesi için uğraştım. 7 sayfalık bir başlık şuanda 2 sayfa. Bir daha böyle bir ortam oluşturmamak için bazı kurallara uymamız gerekiyor.


 1. Burda sadece amatör çalışmalar yayınlanacak. Gerçekten müzikle şimdilik amatörce ama ileride bu işi profesyonel yapmak istiyorsanız bu bölümü kullanın.

 2. Bunu kız arkadaşım için yaptım, sınıfta eğleniyorduk, matrak geçiyorduk zaten gibi ve buna benzer başlıklar açıldığında kesinlikle silinecektir.

 3. Açtığınız başlıklar ne yapmak istediğinizi anlatsın. Başlıkların konu açıklaması kısmına mümkünse tarzınızı yazın.

 4. Ve konun içinde kendinizden bahsedin. Kendinizi mutlaka tanıtın. Varsa web sitenizin adreslerini verin.

 5. Başlık açan arkadaşlar, mutlaka detaylı bilgi versinler. İnternette her duyduğunuzu amatör çalışma diye buraya eklemeyin. Matrak geçmek mahiyetinde binlerce başlık dolaşıyor çünkü.

 6. Detaylı bilgi verilmeden açılan başlıklar kesinlikle kaldırılacaktır. Enazından web sitesi adresi yada grup ve sanatçı hakkında kısa bilgi yada parçalar hakkında geçerli bir yorum.

 7. Birden fazla parça varsa, konular ana başlık altına açılacaktır. Tek parçalar ise Tek Parçalar Bölümüne eklenecektir. Buna uymayanların açtıkları başlıklar kaldırılacaktır.

 8. Herhangi bir sanatçının veya grubun parçalarını ayrı ayrı konular halinde açmak kesinlikle yasaktır. Bir başlık açıyorsunuz ve sürekli onun altından devam ediyorsunuz. Aynı gruba veya
  sanatçıya ait A parçası başka bir başlıkta, B parçası başka bir başlıkta olursa, kesinlikle başlıklar kaldırılacaklardır.

 9. Kişisel çalşımalarınızı burda paylaşmayın. Onlar için kişisel çalışmalar bölümünü açtık. Onları orda paylaşın. Buraya açtığınız her başlık kaldırılacaktır.

 10. Unutmayın bu bölümü gruplarımıza ve sanatçılarımıza yardımcı olabilmek için açtık. Kendilerini tanıtabilmelerini yada onları tanıtmaya yardımcı olmak için açtık.

_________________
Sokaktayım kimsesiz bir sokak ortasında
Yürüyorum arkama bakmadan yürüyorum
Yolumun karanlığa saplanan noktasında
Sanki beni bekleyen bir hayal görüyorum.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Bu başlık kilitlenmiştir; cevap yazamaz, mesajları değiştiremezsiniz 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [1 Mesaj] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle