Arkadaşlar öncelikle merhaba

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
aaaa

Üye No: 13,106
Gizli

Tarih: 31 Ekim 2005, 19:36 Tek mesaj gösterimi1

merhaba arkadaşlar model uçakçılıkla ilgilenirim ama uçağım yok diyorsanız THY'nin sattığı en pahalısı 10 ytl olan uçaklardan alabilirsiniz bende iki tane var, bir tanede uzaktan kontrollü vardı ama babam uçururken kırdı, yanlış duymadınız ben, 13 yaşında olan ben uçurabilirken babam kırdı!
isterseniz kursu da var ama gitmeniz profesyonel anlamda faydalı olur, burada amacımız profesyonel olarak değil de amatör-amatör kıyısından köşesinden bu işi yutmak. Uçağınızı başta kendiniz yaparsınız, zaman geçtikçe tutku olur milyarlarca lira harcarsınız. Tabi 2 milyarlıklardan da satın alabilirsiniz:) seçim sizin,
eğlenceli ve ucuzdur ama bütçenize ve tutkunuza bağlıdır!
10 ytl'lik uçakları fuarlarda thy standlarından satın alabilirsiniz 2 ytl'ye de var!
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
dark_night

Üye No: 37,748

Tarih: 03 Ocak 2006, 20:24 Tek mesaj gösterimi2

bu model ucakları tam olarak hangı fuarlarda satıyolar acaba
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
elinde.gitarin.war.mi
en şebokoliğinden ....

Üye No: 8,710

Tarih: 17 Şubat 2006, 11:45 Tek mesaj gösterimi3

« aaaa » demiş ki:
merhaba arkadaşlar model uçakçılıkla ilgilenirim ama uçağım yok diyorsanız THY'nin sattığı en pahalısı 10 ytl olan uçaklardan alabilirsiniz bende iki tane var, bir tanede uzaktan kontrollü vardı ama babam uçururken kırdı, yanlış duymadınız ben, 13 yaşında olan ben uçurabilirken babam kırdı!
isterseniz kursu da var ama gitmeniz profesyonel anlamda faydalı olur, burada amacımız profesyonel olarak değil de amatör-amatör kıyısından köşesinden bu işi yutmak. Uçağınızı başta kendiniz yaparsınız, zaman geçtikçe tutku olur milyarlarca lira harcarsınız. Tabi 2 milyarlıklardan da satın alabilirsiniz:) seçim sizin,
eğlenceli ve ucuzdur ama bütçenize ve tutkunuza bağlıdır!
10 ytl'lik uçakları fuarlarda thy standlarından satın alabilirsiniz 2 ytl'ye de var!

bu THY deki uçaklar sadece maket mi

yoksa uzaktan kontrollüleri de war mı

warsa onlar kaç para acaba
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
cerebro

Üye No: 50,656

Tarih: 03 Mart 2006, 12:24 Tek mesaj gösterimi4

thy yi bilmiyorum ama thk nın modelleri var ahsaptan kendiniz yapıyorsunuz. bunlar lastik motorlu ucaklar veya planörlerdir. ilk defa yapacaksanız planörleri tercih edin, lastik motorlulardan da çekirgeyi. diğer modellerin gövde imalatı sizi zorlayacaktır. daha sonra rc modellere geciniz. bilgisayarımda birkaç plan mevcut isteyen arkadaslara e-mail ile gönderebilirim.
elinde.gitarin.war.mi
en şebokoliğinden ....

Üye No: 8,710

Tarih: 08 Mart 2006, 16:40 Tek mesaj gösterimi5

walla ben rc uçak istiom
en ucuza bu thk modelleri mi oluo
nası alabilirim nerden temin edebilirim...
cerebro

Üye No: 50,656

Tarih: 08 Mart 2006, 18:24 Tek mesaj gösterimi6

bulabileceğin en ucuz modeller thk nınkilerdir. bulunduğun ildeki turk hava kurumu subesinden temin edebilirsin. rc de 500$ın üzerinde fiyatları var. ama toys'r us da rc oyuncak ucaklar ve helikopterler cok daha ucuza satılıyor.
ufuzun

Üye No: 52,934

Tarih: 31 Mart 2006, 01:00 Tek mesaj gösterimi7

selam cerebro.bana o bahsettiğin planlaran mailliye bilir misin.şimdiden tesekkü[email protected]
mette02

Üye No: 96,241

Tarih: 13 Kasım 2007, 19:40 Tek mesaj gösterimi8

merhaba ben ömer mete şu thy nin rc uçağını merak ettimde o uçağı hangi marka üretiyor nerde satılıyor eğer biliyorsan fiyatı hakkında bilgiverebilirmisin birde thy nin maket uçaklarını hangi marka üretiyor nerede satılıyor aşağıdaki adresime mail. atarsanız çok teşekkür ederim şimdiden sağolun
email: [email protected]
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 18 Kasım 2007, 01:56 Tek mesaj gösterimi9

http://www.tayyareci.com/ sitesinde de geniş bir maket uçak arşivi var. Ben geçen sene internet üzerinden almıştım, tavsiye edebilirim.

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Pirates
...Edep Ya Hu !...

Üye No: 62,202

Tarih: 21 Aralık 2007, 17:50 Tek mesaj gösterimi10

Hezarfen'in daimilerindenim diyebilirim Melek ama..
Vakit buldukça gidiyorum , kuzenimde var ama daha ben alamadım ne yazık ki Ama bennn
10 milyar dediler Şok
Üzerine biraz daha koyarsak 2. el güzel bir araba alırız diye cevapladık hahahahaha
Linke bakmakta fayda var , teşekkürler Melek ama..

Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle