Arkadaşınızı Korkutun!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
Xavi
Game Over
Pano Yöneticisi

Üye No: 2,796

Tarih: 26 Kasım 2008, 02:17 Tek mesaj gösterimi1

Mesela yanınızda bir arkadaşınız var diyelim. Onu korkutmak istiyorsunuz çok güzel bir şaka var gerçekten bilmeyenler ne yapacagını şaşırıyor tecrübeyle sabitlendi yani GülücükGülücük

Buraya giriyoruz.

Petition yazan kısma "pe." soracagınız sorunun cevabını yazıyoruz. ":" koyarak alt satıra geçiyor ve sorumuzu soruyoruz.

Yani karşımızda Peter varmış gibi güya Peter isimli şahıs bir kahinmiş gibi davranıyoruz. Gülücük
Oysaki işin hilesi şurda:

"Peter, please answer the following" yazan yerde kendi cevabımız gizli. Orda öyle görünebilir ama içinde kendi yazdıgımız cevap var.

Mesela ben sordum: Peter, Yanımda kim var ? dedim.

Üstteki,
"Peter, please answer the following" yazan yere "pe. Hakan-ayşe-uzun boylu memet- kel abbas birde hıyar sülo var." yazdım. ve sorumu sordum Peter benim önceki verdigim cevabı bana geri veriyor.

İşin makarasıda yanımızdaki şahıs durumun farkında olmadıgı için o soruları Peter cevaplamış sanıyor. Yani korkutma ölçüsü size kalmış. Artık ne sorarsınız yanınızdakini nasıl korkutursunuz size kalmış.

Yanınızdaki arkadaşınıza verin gazı verin gazı. Peter diye bir kahin var herşeyi biliyor herşeyi görüyor ona inanmalısın yoksa sana şunu yapar bunu yapar diye sonra peter'a sorular sorun cevaplarını zaten kendiniz üste yazdıgınız için eglencenize bakın hahahahaha

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder AIM YIM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Z4R4R

Üye No: 56,476

Tarih: 26 Kasım 2008, 02:39 Tek mesaj gösterimi2

Gizeme Sor isimli bi sitedede bunun aynisi vardi, ben yemedim ama cozememistimde ilk basta, ama cok arkadasima yedirdim bu sakayi cok guzel oluo hahahahaha
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
delidüs
Gayb

Üye No: 98,746

Tarih: 26 Kasım 2008, 04:31 Tek mesaj gösterimi3

Aaaaa Peter.
hahahahaha hahahahaha

Bu cok sulu bir $aka.
$akaladigim/iz arkada$lar geldi aklima, ne gülmü$tük : )

Bana yapilmadi, direk nasil oldugu anlatilmi$ti.
Hatta bir kac olayimizi anlatayim, cok komikti:
Biz kizlarla, bir erkek arkada$a yapmi$tik.
Onun sorusu, beni kim seviyor olmu$tu.
Bizde cevap olarak, cok samimi oldugu bir erkek arkada$inin ismini yazmi$tik.
Cocugun baki$lari, yüz $ekli bir anda degi$mi$ti.
Gül allah gül
Ama ilk önce inanmasi icin ona, onun hakkinda bildigimiz sorulari sorup cevaplari gösterdik. Oda tabi inanmi$ti Peter her$eyi biliyor diye.

Ve daha neler neler, gercekten o gün cok eglenmi$tik : )

Birde aile icinde yapmak vardi, o dahada süperdi.

Yazarken tekrar ya$adim o günü sanki.
hahahahaha

Ama en kötüsü, gercegi aciklamaya geldiginde olmu$tu.
Ne diyeyim, bence kimseye yapmayin.
hahahahaha

Refik Durbaş
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 3 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle