Ankara Adliyesi'ne nasıl gidilir?

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  1
 Yazar  Mesaj
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 04 Mart 2010, 21:03 Tek mesaj gösterimi1

Diyelim ki vatandaş, AŞTİ'de indi. Ankara Adliyesi'ne nasıl gider? En kısa yolu lazım.

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
maosxs
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 52,684
Gizli

Tarih: 04 Mart 2010, 21:47 Tek mesaj gösterimi2

En kolay yol taksi tutmak. Ama toplu taşımı soruyorsanız Ankaray ile gidişi tarif edebilirim. Malesef otobüsü bilmiyorum.

Otogarda inince Ankaray'a gidersiniz. Tabelaları takip edin, Ankaray yazıyor olması lazım hala. Son durak zaten AŞTİ, tren hangi perona gelirse gelsin binin. Kızılay'a gider buradan (son durağı Dikimevi). Kızılay'da inip Metro'ya geçin. Tabelalardan takip edebilirsiniz Metro'nun nerede olduğunu ya da kime sorsanız gösterir.

Bundan sonra Sıhhiye durağında inip yürüyebilirsiniz oraya kadar.

Resimle de anlatmaya çalıştım altta. Google Earth ile daha yakından veya uzaktan görüntü isterseniz ekleyim.

Otobüsle belki daha kolay olabilir, bilen arkadaşlar varsa yardımcı olsun.

NOT: Polislere kesinlikle yol sormayın, genelde yanlış tarif ediyorlar. Onun yerine taksici ya da normal sokaktaki vatandaşa sorun.

TurkBoard Fan

Üye No: 33,092

Tarih: 04 Mart 2010, 21:55 Tek mesaj gösterimi3

Aştiden kızılay metrosuna binin, oradan da hat değiştirip sıhhıyeye aktarma yapın, zaten adliye çıkışı diye gösteriyor. ya da aştiden karşıya geçin, sıhhıye dolmuşları var zaten sıhhıyeye yaklaşınca koskoca adliye binasını görmemek mümkün değil.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rutin
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 55,893

Tarih: 04 Mart 2010, 22:05 Tek mesaj gösterimi4

"Sıhhıye" ye giden herhangi bi vasıta sizi Adliyeye götürücektir.Metrodan aktarma falan yapmak bilmeyen için zor bi durum olabilir çünkü metro çıkışı kalabalık oluyo ve bilmeyen için kafa karışıklığına neden olabilir.

AsiJojuk
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Mart 2010, 22:08 Tek mesaj gösterimi5

Nox, zaten aştiden çıkıp karşıya geçince sıhhiyeye giden dolmuş bulman çok kolay. adliyeyi bulman ondan da kolay. Melek ama.. Melek ama..
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Mart 2010, 22:32 Tek mesaj gösterimi6

Anladım arkadaşlar, Sıhhiye'ye gitmem gerekiyor. Resimli anlatım için de ayrıca teşekkürler maosxs. Anladım şimdi.

11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
AsiJojuk
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Mart 2010, 22:53 Tek mesaj gösterimi7

Nox şimdi sıhhıyeye gideceksin... Sonra da...

Şaka şaka Çok Mutlu Çok Mutlu Çok Mutlu Ama bennn
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Mart 2010, 22:56 Tek mesaj gösterimi8

Bir zamanlar asteğmenlik yaptığım ile şimdi başka bir pozisyonda gidiyorum. Hayat ne garip. Neyse, umarım hayırlısı olur.

Wonderland, Ankara zaten çok karışıktır, bir türlü çözemediğim bir il. O yüzden şansını fazla zorlama. (:

11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
AsiJojuk
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Tarih: 04 Mart 2010, 23:21 Tek mesaj gösterimi9

Tamam nox pardon Ama bennn da ankara gerçekten karışık. istanbul bile daha düzenli kentleşmiş Çok Mutlu
Lahza
bAŞKentli (:
TurkBoard Fan

Üye No: 152,916

Tarih: 04 Mart 2010, 23:33 Tek mesaj gösterimi10

Ankara mı karısık yakaladım

Sımdıden hosgeldın C.Nox (:

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 12 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  1
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle