almanyadaki alışveriş magazaları nereleri acaba

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
fantaxxx

Üye No: 1,793

Tarih: 14 Ocak 2007, 20:24 Tek mesaj gösterimi1

selam arkadaşlar almanyanın ünlü alışveriş magazaları nereleri eger bileniniz varsa lütfen tanıtın bide almanyanın en büyük hava alanı neresi nerde lütfen bilen arkadaşlar sölerse sevinirim saolun şimdiden
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Outliner
"Sena'm"

Üye No: 27,464

Tarih: 14 Ocak 2007, 20:43 Tek mesaj gösterimi2

İyide neden ?

fantaxxx

Üye No: 1,793

Tarih: 14 Ocak 2007, 20:55 Tek mesaj gösterimi3

ya alışveriş için neden olurmu ünlü magazaları nereleri sadece merak ettim eger burası turizm konusuysa merak ettiğimiz yerleri ögrenmek isteriz parkları cafeleri magazaları buralar nereleri bilen varmı
Outliner
"Sena'm"

Üye No: 27,464

Tarih: 14 Ocak 2007, 21:09 Tek mesaj gösterimi4

« fantaxxx » demiş ki:
ya alışveriş için neden olurmu

Evet olur. İstanbula alışverişe gidiyorum dersen. İstanbulun en iyi alış veriş yerlerini araştırırsın. Türkiyenin değil. Münih'e gidiyorum oranın en iyi alışveriş yerleri neresidir dersende Almanyayı araştırmazsın bilmem anlatabildim mi ?.
« fantaxxx » demiş ki:
ünlü magazaları nereleri sadece merak ettim

Googlede gereken açıklamaları bulursun eminim.

avionic

Üye No: 69,147

Tarih: 25 Ocak 2007, 14:28 Tek mesaj gösterimi5

amacin ne ne almak istiyorsun. teknoloji urunleriyse aradigin ben surekli mediamarkt ve saturn u kullaniyorum. cogu urunun garantisi turkiyedede gecerli oluyor. ama aradigin giyim magazalariysa yanina bile yaklasma derim. ucuz olarak kick ve wallmart var. ama onlarda cok adi. alisveris merkezi olarakta koln de kaufhof var yalniz bir cevahir le kiyasladigimda kulube gibi kaliyor. canim turkiyem daha iyisi yok..
yesil

Üye No: 69,983

Tarih: 03 Şubat 2008, 14:51 Tek mesaj gösterimi6

« fantaxxx » demiş ki:
selam arkadaşlar almanyanın ünlü alışveriş magazaları nereleri eger bileniniz varsa lütfen tanıtın bide almanyanın en büyük hava alanı neresi nerde lütfen bilen arkadaşlar sölerse sevinirim saolun şimdiden

En büyük havaalani Frankfurt am Main de (:

C&A,H&M gibi birsürü yer var alisveris icin..
yengeç73

Üye No: 129,727

Tarih: 19 Temmuz 2008, 21:20 Tek mesaj gösterimi7

almanya' nın en büyük hava alanı frankfurt am main hava alanı doga yı seviyorsan güneye gideceksin munchen ( münih) taraflarına ama akşam 20:00 den sonra hayat oralarda ölü. ama eylenmeye gideceksen frankfurt,stutgart, hamburg, yada berlin'e gideceksin en büyük alışveriş merkezi berlin' de adı kdv akmerkesi tek bir mağaza olarak düşün boyner gibi ama sırf marka var yanı 100 euro dan aşşağı pantolon bulamassın. avrupanın en büyük alışveriş mağazası dikat et kaybolma. birde berline gidersen adagio ya git iyi eylenirsin..bendende selam söyle. Hıhı

Lakin bir lafa bakarım laf mı diye,
bir de söyleyene bakarım adam mı diye...
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 7 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle