Akıl hastanesindeki göz oyma anı kamerada

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
 Yazar  Mesaj
X-Sir
''Körkütük Aşık''
Emektar


Kayıt: 18.01.2009
Üye No: 148,298
Offline
Tarih: 09 Haziran 2011, 16:26 Tek mesaj gösterimi1Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'de yaşanan kan donduran olay saniye saniye kameralara yansıdı. 40 yaşındaki H.Ş'nin aynı odada kalan diğer hasta Gürhan Dalaklı tarafından gözlerinin oyularak kör edildi.Sakarya'da karıştığı bir yaralama olayı sonrası mahkeme kararıyla akli dengesinin yerinde olup olmadığının belirlenmesi için sevk edildiği Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'nin müşahade odasında aynı odada kalan diğer hasta Gürhan Dalaklı tarafından 40 yaşındaki H.Ş.'nin gözlerinin oyulması güvenlik kamera görüntülerince an be an yansıdı. Habertürk'ün ele geçirdiği görüntülerde dehşet böyle gözler önüne serildi.

Mardin'de askerlik yaparken terör operasyonlarında arkadaşları yanında şehit olan 40 yaşındaki H.Ş., terhis olduktan sonra psikolojisik sorunlar yaşamaya başladı. Ardından da akli dengesini kaybetti. H.Ş., memleketi Sakarya'da bir yaralama olayına karışınca cezai ehliyetinin yerinde olup olmadığının araştırılması için mahkemece Bakırköy Ruh ve Sinir Hastalıkları Hastanesi'ne sevk edildi. Hastanenin 33'ncü servisindeki müşahade odasına konulan H.Ş, burada yatan diğer hasta Gürhan Dalaklı'nın saldırısına uğradı. Dalaklı, uykuda H.Ş'nin gözlerini oyarak çıkarttı.

20 SANİYE SONRA İKİNCİ SALDIRI!
Dehşet dakikalarına ait görüntülerde Gürhan Dalaklı, 28 Mayıs 2011 günü saat 22.37.47'de uyanıp, yatağından kalkarak H.Ş.'nin yatağının yanına gidiyor. Parmaklarını H.Ş.'nin gözlerine sokuyor. H.Ş'nin karşı koyması üzerine ikili arasında boğuşma yaşanıyor. 25'nci saniye ise Dalaklı, H.Ş.'den uzaklaşıyor. 20 saniye bekleyen Dalaklı ikinci saldırıya geçiyor. Duvara sıkıştırdığı H.Ş.'nin gözlerine parmaklarını ard arda sokmaya başlıyor. Bu sırada H.Ş. karşı koyuyor ancak başarılı olamıyor.

KAFASINI KOLLARININ ARASINA ALARAK GÖZÜNÜ OYUYOR
Dalaklı, duvara sıkıştırdığı H.Ş'nin kafasını kollarının arasına sıkıştırarak parmaklarını gözlerine sokmaya devam ediyor. H.Ş., tüm uğraşlarına rağmen kurtulmayı başaramıyor. Odanın kapısına doğru kaçan H.Ş.'yi saçlarından tutan Dalaklı, parmaklarını gözlere sokmaya devam ediyor. Daha sonra görevliler odanın ışığını yakıyor ve kapı açılıyor. Gözleri kör olan H.Ş. duvarlardan destek alıp, yürüyerek saat 22.40.30'da dışarı çıkıyor.

HİÇ BİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ YATAĞINDA OTURDU BAKICI İÇERİ GİREMEDİ
Odada kalan Gürhan Dalaklı ise hiçbirşey olmamış gibi dolaşıyor ve yatağına otuyor. 22.42.13'de hasta bakıcı kapı önüne kadar geliyor ancak içeri girmeye cesaret edemiyor. Dalaklı güvenlik görevlilerinin geldiğini görmesinin ardından yatağına uzanarak uyuyor gibi davranıyor. Saat 22.45.13'de içeri giren güvenlik görevlileri, DAlaklı'yı H.Ş.'nin yatağına yatırarak, el ve ayaklarını bağlıyor.Güvenlik görevlilerin H.Ş.'nin gözlerinin kör olmasıyla sonuçlanan saldırıdan 8 dakika sonra gelmesi ise dikkatlerden kaçmıyor

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYINIZ
http://www.internethaber.com/akil-hastanesindeki-g...52191h.htm
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
FAÇALI - 2
Her Gün Yeni Bir Aşk
Emektar


Kayıt: 24.09.2005
Üye No: 29,416
Şehir: Kayseri
Offline
Tarih: 09 Haziran 2011, 18:15 Tek mesaj gösterimi2

Akıl hastası iki kişinin aynı odada barındırılması ne kadar akıllıca?
_________________
Korkarak yaşıyorsan, yalnızca hayatı seyredersin...

 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 1. sayfa (Toplam 1 sayfa) [Bu başlıkta 2 mesaj bulunuyor] « Önceki başlıkSonraki başlık »


Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle