Msnde olup kendilerini çevrimdışı gösterenleri görmek için..

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  6
 Yazar  Mesaj
ßatu
Çağan'ın Dayısı
Emektar

Üye No: 163

Tarih: 08 Şubat 2007, 15:45 Tek mesaj gösterimi51

Plus! Live'ın özelliklerindeki Genel sekmesinde sol altta scripts bölümü war..
Yüklediğin script'ler orada durur.. Ordan kaldırabilir veya iptal edebilirsin..

Disorientation..

Üye No: 60,826

Tarih: 08 Şubat 2007, 16:48 Tek mesaj gösterimi52

çok çok sağol Saygılar

Üye No: 8,367

Tarih: 06 Mart 2007, 00:52 Tek mesaj gösterimi53

« bybilal » demiş ki:
malesef anlaşılı çocuklar balın buardan...
plus live in belirlediğiniz kişi veya kişilerin yaptığı eylemlerden sizi haberdar etmek için olay bildirimleri hizmeti var.

plus/tercihler/özelleştir/olay bildirimleri

gelen sayfaya ekle dioruz istediğimiz kişi yada kişileri seçip ileri dioruz.
gelen sayfada oturum açtı yı seçip devam ediyoruz
ses ile bilgilendirmenin altındaki olay meydana geldiğinde ses çal kutucuğunu seçiyoruz.
ve gözat (....) dan desteklenen uzantılara göre bi ses seçiyoruz ve ileri dioruz
bu bilgilendirme hiçbir zaman sona ermeyecek işaretlioruz

bundan sonra kullanıcı ister çevrimdışı ister çevrimiçi oturum açsın belirlediğiniz ses çalacaktır.

ses çaldığı halde oturum açma bilgisi gelmediyse çevrımdışı girmiştir.

ona msj atarak şaşırtabilirsiniz

bende %100 çalışıor

bendede calismiyor.

Üye No: 56,476

Tarih: 15 Nisan 2007, 05:57 Tek mesaj gösterimi54

« paLpebra » demiş ki:
« gudubet » demiş ki:
Merak etme o kişinin bilgisayarına girebiliyorsun zaten bunu yapanlar var ama ben bunu yapmak istemiyorum daha kolay basit bir program lazım o kadar...

Madem Kendine Bu Kadar Güweniyorsun Git O zaman Kendin Bir Program Yaz Bu Kadar Ukala Olma İstersen...
Burada Sana Yardım Etmek İçin Çaba Sarfediyoruz

İddia Ediyorum Bir Kişi Messenger'ında Çewrimdışı Açmış İse Bunu Kimse AN-LI-YA-MAZ

Hayir anlayabilir arkadasim!!! MSN de bu mumkun,eger killandiysan girdiginden,telefonundan ararsin sorarsin olum bende programi var gordum ama yazamiom dersin duruma gore kivirirsin iste Gülücük Ben denedim oluo ama linki yok,zaten artik evden isten cepten aramanin dakikasi 25 kurus Gülücük Ugrasmayin girmeyin artik ozele!!!!!!
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Outliner
"Sena'm"

Üye No: 27,464

Tarih: 15 Nisan 2007, 09:51 Tek mesaj gösterimi55

« kibritkız » demiş ki:
tam hatırlamıyorum ama msn plus ın böle bi özelliği wardı sanırım bi bakın isterseniz

Messenger Discoveryde buna benzer bir özellik var ama sadece sizde msn discovery yüklü olması ve gizli oturum açan kişinin size konuşma penceresi açması gerekir bir şey yazmasına gerek yok konuşma penceresi açtığı zaman msn discovery şu kişi size konuşma penceresi açtı diye uyarı msj veriyor. Yoksa gizli oturum açan bir kişiyi şu kişi gizli oturum açtı diye uyarı vermiyor ve böyle bir program YOK.
Saygılar.

MertCn
_Photography_
TurkBoard Fan

Üye No: 52,071

Tarih: 15 Nisan 2007, 13:00 Tek mesaj gösterimi56

Msn Discovery Live kullanın

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Outliner
"Sena'm"

Üye No: 27,464

Tarih: 16 Nisan 2007, 09:40 Tek mesaj gösterimi57

« _MeRdo_ » demiş ki:
Msn Discovery Live kullanın

Msn Discovery Live'de bu özellik yok onu anlatmaya çalıştım.
Saygılar.

diiiiinnnnozor

Üye No: 72,957

Tarih: 18 May 2007, 21:22 Tek mesaj gösterimi58

« gudubet » demiş ki:
dur bakalım belki vardır bekliyeceğiz ve göreceğiz...

msn live messenger 8.0 plus programını indir kurduktan sonra özelliklerden masa üstü kişilerine gir ordan da kimi seçersen masa üstü çevrimdışı olduğunda masa üstü ikonda çevrimiçi gözükür.Hatta müzik eklentisi yaptığın zaman çevrimdışı oturum açtığı zaman bile müzik çalıyo umarım yardımcı olmuşumdur..
Jene_Vous
Nothing

Üye No: 76,887

Tarih: 23 Haziran 2007, 01:24 Tek mesaj gösterimi59

ArkadaşLAr Msn Discovery karşı taraftaki cevrim dışı açtıgında qösterior o program işe yarar discoveryi indirebilirisiniz burdada vardır o program ben görmüştüm
Jene_Vous
Nothing

Üye No: 76,887

Tarih: 28 Haziran 2007, 01:32 Tek mesaj gösterimi60

Ark.LAr DİscoveryLive var o programı bulun pc ye yükyelin birisi cevrim dışı girdiğinde onu qösterior ben bunu biliorum sadece başka bi program varmı bilemem ama
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 6. sayfa (Toplam 9 sayfa) [Bu başlıkta 85 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  6
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle