Çalınan msn adresini geri alma

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  5
 Yazar  Mesaj
serkan_ss

Üye No: 55,109

Tarih: 28 Nisan 2006, 11:09 Tek mesaj gösterimi41

benimde 1 ay once gitmişdi bende sayinin yaptıgı gibi yaptım artık beklicem bugun attım maili. yeni adres aldım ama sırf inat olsun diye alyorum zaten herkese sildirdim:) simdiden tesekkurler MaXwELL olsada olmasada.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
haki55

Üye No: 36,743

Tarih: 29 Nisan 2006, 16:56 Tek mesaj gösterimi42

işe yarıo gerçekten 2 günde aldım mailimi
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
yang3

Üye No: 58,859

Tarih: 25 May 2006, 13:18 Tek mesaj gösterimi43

selam ...15 gündür deniyorum msn hotmail Türkiye seçeneginde soru işareti çıkıyor ve bir yazı zaten hesabınız açık başka bir hesapla girin diyor yaıyorum dediklerini yinede olmuyor kardeş ne olur bi çözüm bul.... Tiryaki
MaXwELL
[HaRdWaRe MaSTeR]
Emektar

Üye No: 625

Tarih: 25 May 2006, 13:47 Tek mesaj gösterimi44

http://support.msn.com/eform.aspx?productKey=passp...ct=eformts

Microsoft Passport Network
E-mail Support
(required fields*)
1
Provide your Microsoft Passport Network sign-in information or personal e-mail address

*Full Name:Profilinizdeki Isim

*What e-mail address would you like a response sent to? şuanda kullandığınız hotmail,msn.com adresiniz

Primary e-mail address/member ID associated with the account you are inquiring about: Çalınan Adresiniz

*I forgot my passport

*Send me an email to reset my passport

Bundan sonraki boş yere profilinizdeki bilgileri girin doğum tarihi kullandığınız şifreler bu konudaki ilk sayfalardan yardım alabilirsiniz

*Frequency of the issue:First Time

*How do you access your account?Computer

*Who is your ISP?Msn

*Type of Internet connection:Dsl

*Have you recently installed any new software (if you enter yes please add more comments in the text box above)? No

Bu şekilde Kolay gelsin

Tarih: 25 May 2006, 15:35 Tek mesaj gösterimi45

Name :
- Sign-in name :
- Date of birth :
- Country or Region : (Profildeki Bilgileriniz)
- State :
- ZIP or Postal Code :

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
account registration: (Çalındığı tarih)

- **List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember: (kullandığınız şifreler)
- **List as many of your Folders as you can remember:(en son yada gelen maillerden bazıları,konuları kimlerden geldiği)
- **The name of your Internet Service Provider(kullandığınız internet sağlayıcınızın adı (örnek: turk telekom)
. If you access your account from outside your home please include the name of the organization.(e mail adresinizi iştemi evdemi kullanıyorsunuz.for home yada for work yazın)
You may check it by going to:(kullandığınız bilgisayardaki ip adresi)

- **List of Secret Questions and Answers historically associated with your account secret questions :(kullandığınız gizli sorular)

işte burda yazan herşeyi aynısıyla ordaki boş bırakılan yeremi yazıcam Türkçe terlerini kendi bilgilerimi girerek..
MaXwELL
[HaRdWaRe MaSTeR]
Emektar

Üye No: 625

Tarih: 25 May 2006, 15:41 Tek mesaj gösterimi46

- Name (kayıtta kullandığınız ismi yazınız)
- Sign-in name (çalınan mail adresinizi yazınız)
- Date of birth (kayıt edilmiş doğum tarihinizi yazınız)
- Country or Region (kayıttaki ülkenizi yazınız)
- State (şehri yazınız kayıttaki)
- ZIP or Postal Code (posta kodu)

- Approximate date of last successful sign-in, or an approximate date of
account registration.(son giriş tarihinizi yazınız)

- ()List as many former passwords you used with this account as far back as you can remember(son kullandığınız şifreyi yazınız)

- ()List as many of your Folders as you can remember (listenize son gelen mailleri ve adresleri yazınız )

- ()The name of your Internet Service Provider. If you access your account from outside your home (for example, from school or work) please include the name of the organization. (for work )

You may check it by going to www.whatismyip.com.. buradan yada www.theturkboard.com anasayfasından ip numaranı öğren

parantez içindeki yerlere kendine ait bilgileri yaz boşluğa kopyala,yapıştır ve mailin gelmesini bekle

bana bu konu hakkında pm den ulaşabilirsiniz arkadaşlar ..

Tarih: 25 May 2006, 15:54 Tek mesaj gösterimi47

teşekkür................... Saygılar teşekkür...................
Cengiz Han
We do not forgive

Üye No: 19,902

Tarih: 26 May 2006, 19:02 Tek mesaj gösterimi48

ama adam bilgilerin hepsini deiştirdiyse bu dediklerininz olmaz Wink
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
radyoses

Üye No: 1,068

Tarih: 27 Haziran 2006, 12:24 Tek mesaj gösterimi49

MRB.ADANA RADYO SES 'DEN HÜLYA BEN...... KUSURA BAKMAYIN BEN SİZDEN Bİ RACADA BULUNUCAM.... BİZ www:edit TurkBoard-Destek : Forumlarda mail adresinizi vermeyin! ADRESİNİ UZUN SÜREDEN BERİDİR KULLANIYODUK AMA HACERLAR KIRMIŞ BİZİM SİTEYİM MSN ADRESİM BU OLDUGUNDAN DOLAYI TÜM ADRESLERİM BUNUNLA BERABER GİTTİ BANA YARDIMCI OLURMUZUNUZ EGER ADRESİMİ SİZİN DE YARDIMINIZLA TEKRAR GERİ ALABİLİRMİYİM....BEN SİZİN DEDİĞİNİZ GİBİ YAPTIM AMA HİÇ BİR FAYDASI OLMADI....YANİ BAŞARAMADIM.....

ŞİMDİDEN TŞK. EDERİM SAĞOLUN.

[email protected]
şebo_mvö_rock

Üye No: 51,258

Tarih: 07 Temmuz 2006, 18:11 Tek mesaj gösterimi50

Benimde msn adresimi hacklediler.... mailin Türkçe yerlerini sildim doğru bilgileri yazıp yolladım.
This is an unmonitored mailbox.
bu mail geldi 5-10 kere tekrar yolladım maili.
parolayı sıfırlamak için bir link gönderdiler fakat linke bastım ve şöyle yazdı
Bağlantı artık geçerli değil
E-posta bağlantısının süresi doldu veya bu bağlantıyı zaten kullandınız. Bu görevle ilgili daha fazla yardım için bu sayfadaki Yardım bağlantısını tıklatın
şimdi ne yapmam gerekio??? Üzgünüm
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 5. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 59 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  5
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle