Coca Cola Sırrını Açıkladı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  4
 Yazar  Mesaj
roen

Üye No: 82,825

Tarih: 25 Haziran 2007, 15:01 Tek mesaj gösterimi31

din bi derece arkadaşlar da insan sağlığıyla büyük ölçüde oynanıyo Of yaa Of yaa isteyen içer istemeyen içmez olayı değil ben ce .zaten Türk milleti böğle işte bişiyi araştırmadan ne versen yer tadı güzel olsun da önemli olan o Füüü üüü üü
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
pruple_
~hayalperest~

Üye No: 28,036

Tarih: 25 Haziran 2007, 15:34 Tek mesaj gösterimi32

« ßatu » demiş ki:
Öküz altında buzağı..
İsteyen içer istemeyen içmez..
Daha basit açıklaması yok bu işin..

orası öyle zaten, kimse coca cola içmeyin demiyor ki... bilgilendirme amacıyla açılmış bir konu sadece.

tiksinmedim ben yine ya ne kadar geniş bir insanım Neutral ama haram kısmı canımı sıktı Cool

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
AyCii
..Dostluğa!..
Editör

Üye No: 3,555

Tarih: 25 Haziran 2007, 15:40 Tek mesaj gösterimi33

böcüklerrrrr hahahahaha hahahahaha

yok ben inanmıyorum. Tamamen rekabet stratejisi olarak görüyorum. Karşı firmaların attığı yalan olmadığı ne malum ? Birçoğunuz cocacola içmem diyor elbette sizin tercihiniz ancak Cola Turka, Pepsi' de olmadığı ne malum? madem ki böle birşey atılmış ortaya.. Melek ama..

Hedef belli CocaCola Türkiye'de pzarlamayı azaltacak, millet Pepsi yada Cola Turka' ya yönelecek
hahahahaha Yurtdışındaki mevzuları bilemem Füüü üüü üü Yüzyıllardır süregelmiş bir firma, yeni mi akıllarına gelmiş dava açmak. Ayrıca, geçenlerde gittiğim bir lokantada yediğim mezenin tarifini vermedi aşçı, nevar içinde diye merak ediyordum Melek ama.. Dava açmalımıyım Ama bennn Ama bennn Ama bennn

Kötü film yoktur, bi dilim nutella' lı ekmek vardir!

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Quiksilver
~ DE-JAVU ~

Üye No: 1,261

Tarih: 25 Haziran 2007, 16:37 Tek mesaj gösterimi34

çok ilginç... Utandı

tuncayeren

Üye No: 83,265

Tarih: 25 Haziran 2007, 20:37 Tek mesaj gösterimi35

nee yani bugüne kadar hep böceklemi beslendik akşam yemeklerinden sonraa Baygın

yedi yıl sonra
TurkBoard Fan

Üye No: 19,142

Tarih: 25 Haziran 2007, 20:40 Tek mesaj gösterimi36

1. bu davanın sonucunun böylece sonuçlandığından daha doğrusu cola nın içereğini açıladığından emin değilim,hala şüphelerim var.

2. iskeleti vücudunun dışında olan canlıların yenmesi dinimizde doğru değildir...bunu soran bi arkadaş avrdı başlarda sanki.

Üye No: 83,265

Tarih: 25 Haziran 2007, 20:49 Tek mesaj gösterimi37

« msadi » demiş ki:
1. bu davanın sonucunun böylece sonuçlandığından daha doğrusu cola nın içereğini açıladığından emin değilim,hala şüphelerim var.

2. iskeleti vücudunun dışında olan canlıların yenmesi dinimizde doğru değildir...bunu soran bi arkadaş avrdı başlarda sanki.

ŞİMDİ BUNUNLA İLGİLİ Bİ DAVA AÇSAK KAZANMA OLASILIĞIMIZ ÇOK YÜKSEK O ZAMAN!!!

Dükkan kapandı...

Üye No: 81,781

Yasaklandım

Tarih: 25 Haziran 2007, 21:49 Tek mesaj gösterimi38

Şu anda şu saniyede bu böceklerle dolu bir bardak içmekteyim. Gülücük

Üye No: 38,679

Tarih: 25 Haziran 2007, 22:03 Tek mesaj gösterimi39

« ozziegirl » demiş ki:
Yillardir dunyaya satiyor bu firma. O kadar bocegi nerden bulmus merak ediyorum:) Yoksa Cola fabrikalarinin bitisiginde birde bu bocek ciftliklerimi var hahahahaha hahahahaha Kusura bakmayin ama bana hic inandirici gelmiyor. Yillardir parfumlerin icinede fare teri kondugu yalani ortada dolasmisti.Gülücük Hersey bi yana yeri geldiginde alkolu su gibi icen bi toplum olan biz, simdi bocegin haram olup olmadiginimi arastiriyoruz:) Cola orda,isteyen icer isteyen icmez Saygılar

+11

After a peaceful night.
You took my heart away. I wish you could have stayed..
synonym

Üye No: 18,242

Tarih: 26 Haziran 2007, 02:02 Tek mesaj gösterimi40

hakkaten yaw pepsi kola farklı bir şey kullanmıyo ki belki şekeri farklı belki asitlik düzeyi ama o da kola Çok Mutlu pepsi cola özütü

biz de turkboard özütü mü yapsak açıklamayız da hem hahahahaha
benim üzerimde yaşayan her türlü mahlukatın larvasını alıp suyunu sıkabilirsiniz hahahahaha hahahahaha hahahahaha

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 4. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  4
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle