Tek mesaj gösterimi  Başlık: 7 yeni film vizyonda 
Yazar Mesaj
èvanèscè
Emektar
Emektar


MesajTarih: 14 Temmuz 2012, 07:44    Mesaj konusu: 7 yeni film vizyonda Alıntıyla Cevap Gönder

Sean Penn'in yaşlı bir rock yıldızını canlandırdığı 'Olmak İstediğim Yer', Oliver Stone'un yıldız oyuncularla dolu yeni filmi 'Vahşiler', mafya babası Edmond Vidal'in hayatını anlatan 'Bir Mafya Hikayesi' ve korku türündeki ATM haftanın öne çıkanları...

Bu hafta, ''ATM'', ''Vahşiler'', ''Tımarhane'', Yaşam Savaşı'', ''Cinnet Gecesi'', ''Olmak İstediğim Yer'', ''Bir Mafya Hikayesi'' adlı dram, gerilim ve korku türündeki 7 film vizyona girdi.Olmak İstediğim Yer (2011)
This Must Be the PlaceVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012

Oyuncular:
Sean Penn (Cheyenne), Eve Hewson (Mary), Frances McDormand (Jane), Judd Hirsch (Mordecai Levy), Heinz Lieven (Aloise Lange), Kerry Condon, Olwen Fouere (Mary\''s Mother), Simon Delaney (Jeffery), Joyce Van Patten (Dorothy Shore), Liron Levo (Richard), Harry Dean Stanton, Shea Whigham (Ernie), Gordon Michaels (Tattoo Mike), David Byrne , Seth Adkins (Jimmy), Peter Carey (Saks Clerk), Julia Ho (Saks Elavator Woman), Grant Goodman (Tommy), Sarab Kamoo (Saks Woman), Sam Keeley (Desmond), Gavin O''Connor (Bank employee), Bern Cohen (Rabbi Cohen), Robert Herrick (Airport Business Man), Tim Craiger (Cowboy Airport Passenger), Kef Lee (Concert Attendee), Madge Levinson (Jackie), Andrea Mellos, Davis Gloff (Gun Shop Owner), Sarah Carroll (Woman on Ship), Clarence Olinger (Concert Patron), Jann Hight, Eliezer Meyer (Rabbi Elli ), Dave Krieger (Batman ), Mark C. Schwarz (Funeral Atendee ), Joseph Smith (Club Security )

Ekip:
Paolo Sorrentino (Yönetmen), Umberto Contarello (Senaryo), Paolo Sorrentino (Senaryo), Ronald M. Bozman (Yapımcı), Carlotta Calori (Yapımcı), Francesca Cima (Yapımcı), Nicola Giuliano (Yapımcı), Ed Guiney (Yapımcı), Andrew Lowe (Yapımcı), Stefano Massenzi (Yapımcı), Andrea Occhipinti (Yapımcı), Viola Prestieri (Yapımcı), Laurent Pétin (Yapımcı), Michèle Pétin (Yapımcı)

Puan:
Bu film 10 kullanıcıdan ortalama 6.6 / 10 puan almış. 6.6 / 10

Konu:

Sean Penn ve Frances McDormand’ın başrolünü paylaştıkları filmde babasına işkence etmiş eski bir Nazi askerinin peşine düşen yaşlı bir rock yıldızı anlatılıyor.

Yönetmeni Paolo Sorrentino’nun Cannes geçmişinde 2004 yılındaki “The Consequences of Love” ile bir Altın Palmiye adaylığı ve 2008’deki “Il Divo” ile Jüri Ödülü bulunuyor. Sean Penn''in ellili yaşlarındaki bezgin rock yıldızı Cheyenne''i canlandırdığı bu yol hikayesini seyrederken, Cheyenne’nin esprilerinin arkasındaki hüzne, günlük yaşamın içine gizlenmiş sırlara ve gerçekleşmesi zor görünen rastlantılara tanık olacaksınız.

Vahşiler (2012)
SavagesVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012

Oyuncular:
Taylor Kitsch (Chon), Blake Lively (O), Emile Hirsch (Spin), John Travolta (Dennis), Uma Thurman (Paqu), Salma Hayek (Elena), Trevor Donovan (Matt), Aaron Johnson (Ben), Benicio Del Toro (Lado), Joel Moore (Craig), Gillian Zinser, Mía Maestro, Demián Bichir (Alex), Elena Varela (Maria), Sandra Echeverría (Magda), Gary Stretch (Bad Ass Biker), Leonard Roberts (Hayes), Alexander Wraith (Solomon), Jonathan Patrick Moore, Gonzalo Menendez (Hernando), Jake McLaughlin (Doc), Joaquín Cosio (El Azul), Jessica Lee (Li), Olesya Grushko (Sun Worshiper), T.J. Myers (Restaurant guest), Antonio Jaramillo (Jaime), Ami Haruna (Annie), Akima (Tribal Chief of Police), Tony Sagastizado I (Neighbor), Diego Cataño (Esteban), Anthony Cutolo (Billy), Robbie Corbett (Drug Courier), Amber Dixon Brenner (Sophia), Robson Vieira (Brazilian Translator Diego Santos), Karishma Ahluwalia (Chad\''s Girlfriend), Lucinda Serrano (Myrna), Ralph Echemendia (Paul), Kaj Mollenhauer (Sarah), Roberto C Escobar (Elena\''s Bodyguard), Nana Agyapong (Delivery Girl ), Christian Baha (D.E.A. Agent ), Tatjana Bluchel (Beachgoer ), Kurt Collins (Waiter ), Florine Elena Deplazes (Beach Girl ), Sarah B. Downey (Hotel Guest ), Freedom (D.E.A. Agent ), Erin Hammond (Mall Shopper ), Nick Hermz (Lado Cartel #2 ), Mylo Ironbear (Tribal Officer Padden ), Brett Johnson (Hot Beach Guy ), Ron Kari (Biker on Bike ), Sun Jae Kim (Hot Beachgoer ), Aaron Kunitz (Young Chon ), Anthony Martins (Cartel Guy #2 ), Sam Medina (Mexican Cartel Member ), Maya Merker (Elena\''s Maid ), Livia Milano (Woman on Escalator ), Marco Morales (Cartel #1 ), Donnabella Mortel (Reporter ), Alan D. Purwin (Helicopter Pilot ), Matt Riedy (Seven ), Tatiana Sarasty (Annie\''s Friend ), Mauricio Solis (Bodyguard )

Ekip:
Oliver Stone (Yönetmen), Shane Salerno (Senaryo), Don Winslow (Senaryo), Oliver Stone (Senaryo), Don Winslow (Senaryo), Todd Arnow (Yapımcı), Evan Bates (Yapımcı), Moritz Borman (Yapımcı), Eric Kopeloff (Yapımcı), Shane Salerno (Yapımcı), Fernando Sulichin (Yapımcı)

Puan:
Bu film 3 kullanıcıdan ortalama 7.0 / 10 puan almış. 7.0 / 10

Konu:

Üç Oscar ödüllü yönetmen Oliver Stone, oyuncu kadrosunda Taylor Kitsch, Blake Lively, Aaron Johnson, John Travolta, Uma Thurman, Benicio Del Toro, Salma Hayek, Emile Hirsch ve Demian Bichir gibi ünlü yıldızları barındıran gerilim filmi Savages ile beyaz perdeye dönüyor. Film, The New York Times tarafından 2010 yılının en iyi 10 kitabı arasında gösterilen, Don Winslow’un yazdığı çok satan suç romanından uyarlandı.

Sakin ve yardımsever bir Budist olan Ben (Johnson) ile eski bir donanma üyesi ve paralı asker olan en yakın arkadaşı Chon (Kitsch), iki Laguna Beach girişimcisidirler. Kârlı bir iş olan evde yetiştiricilik işiyle uğraşan ikili şu ana dek üretilen en iyi marihuanaları yetiştirmektedir. İki arkadaş ayrıca, olağanüstü güzel Ophelia’ya (Lively) karşı duydukları sıra dışı aşkı da paylaşmaktadır. Bulundukları Güney Kaliforniya şehrinde cennet gibi bir hayat sürmektedirler. Ta ki Meksikalı Baja Karteli’nin gelip, üç arkadaşı kendilerine katılmaya zorlayana dek...Uyarısız Şiddet: ATM (2011)
ATMVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012

Oyuncular:
Alice Eve (Emily), Josh Peck (Corey), Brian Geraghty (David), Will Woytowich (Sargent), Aaron Hughes (Patrolman), Glen Thompson (Harold), Robert Huculak (Robert), Steve Nagribianko (BGP)


Ekip:
David Brooks (Yönetmen), Chris Sparling (Senaryo), Paul Brooks (Yapımcı), Dan Clifton (Yapımcı), Phyllis Laing (Yapımcı), Joe Laurin (Yapımcı), Peter Safran (Yapımcı)
Puan:
Bu film 10 kullanıcıdan ortalama 4.8 / 10 puan almış. 4.8 / 10Konu:Geç saatte ofisten çıkan 3 arkadaş para çekmek için bir ATM’de dururlar. Bu rutin aktivite, gençler için umutsuz bir yaşam mücadelesine dönüşecektir.
Kimliği belirsiz garip bir adam ATM’nin kapısında beklemekte ve dışarı çıkmalarına izin vermemektedir. Gençlerin bu esrarengiz adamla mücadele etmekten başka seçenekleri yoktur.Bir Mafya Hikayesi (2011)
A Gang StoryVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012

Oyuncular:
Gérard Lanvin (Momon Vidal), Tchéky Karyo (Serge Suttel), Daniel Duval (Christo), Dimitri Storoge (Momon Vidal jeune), Patrick Catalifo (Commissaire Max Brauner), François Levantal (Joan Chavez), Francis Renaud (Brandon), Lionnel Astier (Dany Devedjian), Valeria Cavalli (Janou Vidal), Estelle Skornik (Lilou Suttel), Olivier Chantreau (Suttel jeune), Stéphane Caillard (Janou jeune), Florent Bigot de Nesles (Nick Le Grec jeune), Nicolas Gerout (Christo jeune), Olivier Rabourdin (Charles Bastiani), Simon Astier (Dany Devedjian jeune), Laurent Richard (Jean Daugé), Laurent Fernandez (Zerbib), Manu Lanvin (Stany Vidal), Etienne Chicot (Le Grec), Nicolas Abraham (Cheveux), Laurent Olmedo (Berry), Christophe Kourotchkine (Maître Ambre), Simon Sportich (Raoul le Dingue), David Kammenos (Carlo), Jacques Lacaze (Riton le Bordelais), Pasquale Hugo D''Inca (Robert Mangin), Jean-Pierre Laurent (Le prêtre), Jean-Pierre Léonardini (Paul Vidal), Pierre-André Gilard (Diego), Mounira Kachouche (Hôtesse bar), Linda Massoz (Infirmière Arles), Jo Fogetta (Chico ), André Lopez (Tony), Jean-Louis Quiniou (Président du tribunal 77), Alexandre de Seze (Lieutenant Moreau), Tim Wantersten (Lucas Suttel 7 ans), Christian Neil Vidal (Momon Vidal 8 ans), Virginie Arnaud (Flic BAC Arles 1), Louis Vidal (Pépino), Cédric Weber (Flic BRI 2), Jordan Prenat (Petit gitan fête Momon), Vincent Trouilleux (Frère Raoul), Valentin Robby Wanterstein (Stany Vidal 5 ans), Laurent Vercelletto (Juge d\''instruction), Iago Cottier David (Gamin 1), Sian Ramond (Gamin 2), Johann Tarres (Gamin 3), Stéphane Naigeon (Flic interrogatoire), Bernard Villanueva (Maton prison), Jacques Chambon (Adjoint au maire), Misha Brice Cortes (Dany 8 ans), Ari Najjarian (Christo 8 ans), Morad Slimani (Jeune Maghrébin), M. Oudjail (Garde du corps Nick le Grec ), Caroline Derrien (Une petite amie ), Pierre Yves Lenik (Un des jurés )

Ekip:
Olivier Marchal (Yönetmen), Olivier Marchal (Senaryo), Edgar Marie (Senaryo), Edmond Vidal (Senaryo), Jeremy Burdek (Yapımcı), Cyril Colbeau-Justin (Yapımcı), Jean-Baptiste Dupont (Yapımcı), David Giordano (Yapımcı), Nadia Khamlichi (Yapımcı), Adrian Politowski (Yapımcı), Gilles Waterkeyn (Yapımcı)

Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10

Konu:

Fakir bir çingene kampında büyüyen Edmond Vidal (veya takma ismiyle Momon) için en önemli şey sadakat, gurur ve ailedir. Kiraz çaldığı için kendisine hapis hayatını tanıştıran Serge Suttel''le bile hala arkadaştır.

Suttel ve Momon geçmişte organize bir suça da karışmıştır. Kurdukları ekip sayesinde 1970''lerin en ünlü silahlı soyguncuları olmuşlardır. Karşı konulamayan yükselişleri 1974 yılında tutuklanmalarıyla son bulmuştur.

Bugün 60''ına yaklaşan Momon hayatının o dönemini unutmak ister. "İşten" emekli olunca huzur bulmuştur.

Geçmişte çok acı çekmiş olan karısı Janou''ya, basit ve evrensel değerlere sahip bu adama aşırı derecede saygı duyan çocuklarına ve torunlarına oldukça anlayışlı ve kibar davranmaktadır. Ama sonra geçmişine dair hiçbir şeyi inkar etmeyen Serge Suttel ortaya çıkar.


Yaşam Savaşı (2011)
Declaration of WarVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012

Oyuncular:
Valérie Donzelli (Juliette), Jérémie Elkaïm (Roméo), César Desseix, Gabriel Elkaïm, Brigitte Sy (Claudia), Elina Löwensohn (Alex), Michèle Moretti (Geneviève), Philippe Laudenbach (Philippe), Baptiste Bouillon (Nikos), Bastien Bouillon (Nikos), , Anne Le Ny, Frédéric Pierrot, Elisabeth Dion « gizleEkip:
Valérie Donzelli (Yönetmen), Valérie Donzelli (Senaryo), Jérémie Elkaïm (Senaryo)


Puan:
Bu film 2 kullanıcıdan ortalama 3.5 / 10 puan almış. 3.5 / 10
Konu:

Cannes Eleştirmenler Haftası’nın açılış filmi olan La Guerre Est Declarée, senaryosunu da yazan başrol oyuncuları Valérie Donzelli ve Jérémie Elkaïm’in kendi yaşadıklarından yola çıkarak çektikleri bir yapım.

Film, oğullarının hastalığı yüzünden yaşamın acımasız, beklenmedik karmaşıklığına atılıveren genç bir çiftin aşkını canlı ve dinamik bir tarzda anlatıyor. Roméo ve Juliette iki genç oyuncudur. İlk görüşte birbirlerine aşık olurlar, beraber yaşamaya başlarlar ve bir çocukları olur. Başta Adam''ın bazı huyları onlara garip gelse de üstünde durmazlar, onun normal bir çocuk olduğunu iddia ederler. Ama kısa süre içerisinde gerçeği kabullenmek zorunda kalırlar. Zira Adam''a beynindeki bir tümörden dolayı kanser teşhisi konmuştur. Şimdi genç çift hastalığı kabul edip ona ve çocuklarının ölümüne karşı canla başla bir savaşa girişeceklerdir... Valérie Donzelli ve Jérémie Elkaïm’in kendi yaşadıklarından yola çıkarak çektikleri filmin dünya prömiyerini geçtiğimiz sene Cannes Film Festivali''nde yapılmıştı.
Tımarhane (2012)
GraystoneVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012
Oyuncular:
Oliver Stone (Oliver), Sean Stone (Sean), Alexander Wraith (Alex), Pete Antico (Pete), Monique van Vooren, Antonella Lentini (Antonella), Zana Markelson (Zana), Monique Zordan (Monique), John Schramm (John)
Ekip:
Sean Stone (Yönetmen), Sean Stone (Senaryo), Alexander Wraith (Senaryo), David P. Beitchman (Yapımcı), Csaba Bereczky (Yapımcı), Dean Blechman (Yapımcı), Antoni Gimel-Lecosse (Yapımcı), Amaury Markey (Yapımcı), Elmira Naymark (Yapımcı), Giulia Prenna (Yapımcı), Michelle Seanez (Yapımcı), Kaila York (Yapımcı)Puan:
Bu film 1 kullanıcıdan ortalama 6.0 / 10 puan almış. 6.0 / 10


Konu:

Anlatılanlara göre, terk edilmiş akıl hastahanesine girmeye cesaret eden herkes delirmektedir. Alex, hastahanede bu dünyaya ait olmayan varlıklara dair deliller olduğunu söyleyince Sean, bir kız arkadaşıyla birlikte gece hastaneye girmeye ikna olur. Üç arkadaş, çok geçmeden kendilerini labirente benzeyen binaların içinde kaybolmuş halde bulur.
Cinnet Gecesi (2011)
The IncidentVizyon tarihi:
13 Temmuz 2012

Oyuncular:
Anna Skellern (Lynn), Rupert Evans (George), Dave Legeno (J.B.), Richard Brake (Harry), Kenny Doughty (Max), Eric Godon (The Pill Inmate), Darren Kent (Pete), Joseph Kennedy (Ricky), Marcus Garvey (William), Sandro Mastronardi (Ambulance Man), Ian Lyons (Police Lieutenant), Martin Swabey (Underwear Inmate), Chuck Hargrove (Oswald), Claude Stark (Tim), Azghoud Farid (Dangerous psychopath 2), Milano Angelo (L\''homme qui porte wendell - frère harper), Biondolillo Pascal (James harper), Nina Newman (Jennifer)
Ekip:
Alexandre Courtès (Yönetmen), S. Craig Zahler (Senaryo), Jérôme Fansten (Senaryo), Wassim Béji (Yapımcı), Emilie Châtel (Yapımcı), Doug Davison (Yapımcı), Roy Lee (Yapımcı)Puan:
Bu film 4 kullanıcıdan ortalama 5.5 / 10 puan almış. 5.5 / 10

Konu:

George, Max ve Ricky bir rock grubunda müzik yapmaktadırlar. Küçük yerlerde sahne alsalar da ünlü olmayı hayal etmektedirler. Parasız kaldıklarında bir tımarhanede çalışmak zorunda kalırlar. Fakat bir gece büyük bir fırtına tımarhanede elektriklerin kesilmesine yol açar. Merkezi sistemle kilitlenen kapılar açılır ve tımarhanede yaşayan hastaların hepsi ansızın serbest kalır. Üçlü için hayatta kalma mücadelesi başlamıştır.


Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder
TurkBoard çerezlerini temizle