Msnde olup kendilerini çevrimdışı gösterenleri görmek için..

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3
 Yazar  Mesaj
SLaYeR_

Üye No: 48,150

Tarih: 13 Ağustos 2006, 20:32 Tek mesaj gösterimi21

« kabasakal » demiş ki:
bir yolu var arkadaşlar ama karşındakinin senin pencereni açması gerekiyor
bunu anlamak için pencere açıldığında kimin açtığını gösteren bi prg var (QuienCierrayAbre)
bu programı çalıştırın. akrşınızdaki kişi çevrimdışı iken bile açsa gösteriyor. daha sonra ona bir ileti yazın.yeni messenger sürümünde ileti biliyorsunuz ki ileti kişi messenger i açtığında ona iletiliyor...
işin güzel tarafı bundan sonra başlıyor...
kısa bi ileti yazın (mrb). Gülücük)) kişi çevrimdışıda olsa bu iletiyi alacak ve gayri ihtiyari size cevap verecek.Ve emin olun bu onu çok şaşırtacak.
bu prg mı form da buylabilirsiniz. Punky

arattım ama bulamadım bu programı?? QuienCierrayAbre

Müziğin rengi olur mu? Elbette olur! Hayatın,sistemin insana uyguladığı şiddet karşısında sesini çıkarmayı tercih eden,hem de o sesi olabilecek en yüksek volümle, en sarsıcı biçimde çıkaran müziğe ancak siyah yakışır.
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Cengiz Han
We do not forgive

Üye No: 19,902

Tarih: 13 Ağustos 2006, 21:33 Tek mesaj gösterimi22

yaw öyle bir program olsa zaten yayınlanırdı Hehehehe Hehehehe
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
eliah
Admin
Admin

Üye No: 23,892
Gizli

Tarih: 13 Ağustos 2006, 21:39 Tek mesaj gösterimi23

« SLaYeR_ » demiş ki:
« kabasakal » demiş ki:
bunu anlamak için pencere açıldığında kimin açtığını gösteren bi prg var (QuienCierrayAbre)
bu programı çalıştırın. akrşınızdaki kişi çevrimdışı iken bile açsa gösteriyor. daha sonra ona bir ileti yazın.yeni messenger sürümünde ileti biliyorsunuz ki ileti kişi messenger i açtığında ona iletiliyor...
kısa bi ileti yazın (mrb). Gülücük)) kişi çevrimdışıda olsa bu iletiyi alacak ve gayri ihtiyari size cevap verecek.Ve emin olun bu onu çok şaşırtacak.

forumumuzda mevcut.

BURDAN
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
gudubet

Üye No: 60,826

Tarih: 14 Ağustos 2006, 01:23 Tek mesaj gösterimi24

« eliah » demiş ki:
« SLaYeR_ » demiş ki:
« kabasakal » demiş ki:

forumumuzda mevcut.

BURDAN

tamam da benim aradığım bu program değil ki bu zaten bende var işe yarıyor ama bi yere kadar karşındaki insanda da bu program varsa yemi zaten yemeyecektir yani...

Üye No: 35,329

Tarih: 15 Ağustos 2006, 20:21 Tek mesaj gösterimi25

Bunu anlamanin bir yolu var aslinda.
Msn Live Discovery'yi kurduktan sonra cevrimdisi bir arkadasina mesaj yollarsin. Eger o cevrimdisi olan arkadasin bilgisayarin basindaysa mesaj penceresini acar. Ve tekrar kapattigindan sana pencereyi kapattigina dair bir mesaj gelir. Aklima baska bir cozum yolu gelmiyor.

Üye No: 12,921

Tarih: 15 Ağustos 2006, 22:41 Tek mesaj gösterimi26

karsınızdakının konusma penceresını acıyorsunuz ve bı m esaj yazıyorsunuz onlıne olunca ıletılecek dıyor buraya kadar off sanıyoruz ama tıtresım atarsanız ustune kısı mesaja bakacagından pencereyı acıyo ve tıtresım otamatık olarak ıletılıyor ve sızede tıtresım gonderdınız dıyor eger onlınesa ama offlınesa tıtresım gonremessınız dıyor ben denedım bende oldu.

Üye No: 46,697

Tarih: 10 Eylül 2006, 22:53 Tek mesaj gösterimi27

stuff plug var senin pencereni açtı mı görüyosun benim penceremi açan kaç kişiyi yakaldım çevrim dışıykenn hahahahaha iletide yazabiliosun indirin Hehehehe

Üye No: 3,312

Tarih: 11 Eylül 2006, 14:41 Tek mesaj gösterimi28

MSN Status Checker - Check who has Blocked you on MSN

http://www.blockstatus.com/msn/stchecker

en azından burdan çevrim dışı gözüken kişinin online mı yoksa offline mı oldugunu görebilirsin. diğer bilgiler zaten aktarılmış. saygılar.

Not. bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bilginiz olsun Gülücük

Üye No: 57,961

Tarih: 23 Eylül 2006, 18:15 Tek mesaj gösterimi29

ÜFFF BULAMADIM BENDE İSTİOM BU PROGRAMI...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
vaSSago
İstemem söz sevmeni.
Emektar

Üye No: 709

Tarih: 23 Eylül 2006, 18:33 Tek mesaj gösterimi30

« K-A-N-K-A » demiş ki:
MSN Status Checker - Check who has Blocked you on MSN

http://www.blockstatus.com/msn/stchecker

en azından burdan çevrim dışı gözüken kişinin online mı yoksa offline mı oldugunu görebilirsin. diğer bilgiler zaten aktarılmış. saygılar.

Not. bazen çalışıyor bazen çalışmıyor bilginiz olsun Gülücük

bunda online olanları bile offline gösteriyo ya Çok Mutlu

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 9 sayfa) [Bu başlıkta 85 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle