Foruma Resim Yüklenmesi / Resimli Anlatım

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3
 Yazar  Mesaj
sexylover

Üye No: 3,421

Tarih: 08 Mart 2007, 15:50 Tek mesaj gösterimi21

arkadaşlar ben bu resim yükleme olayını YAHOO da mail atarken deniyorum ama bi türlü olmuyo..link gözüküyo fakat fotografın çıkması lazım ama foto ortada yok???
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 4,058
Gizli

Tarih: 08 Mart 2007, 16:11 Tek mesaj gösterimi22

« sexylover » demiş ki:
arkadaşlar ben bu resim yükleme olayını YAHOO da mail atarken deniyorum ama bi türlü olmuyo..link gözüküyo fakat fotografın çıkması lazım ama foto ortada yok???

Mailde resim eklemek mi istiyorsun yoksa mail alanına resim ekleyip link vermek mi ?

Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..

Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sexylover

Tarih: 08 Mart 2007, 16:47 Tek mesaj gösterimi23

Precious arkadaşım ben o şekilde demek istemedim..
hani resimi imageshack ta yüklüyosun sonra ordan link alıp. mail de
[img]ilgili adres[/img] yazdıgında resimin gözükmesi gerekiyo ama resim degil link gözüküyo..benim sorunum bu yani...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Precious
Keyfim Yerinde :)
Bölüm Yöneticisi

Üye No: 4,058
Gizli

Tarih: 08 Mart 2007, 17:10 Tek mesaj gösterimi24

Maile Neden resimi yüklemiyorsun ? Yahoo da böyle birşey var Attach Filesden resimleri yüklüyorsun sonra karşı tarafta çıkar Hehehehe

Neyleyim umduğum gibi çıkmadı insanlar..

Sevdiğini mertçe seven kişi, pervane gibi özler ateşi. Sevip de yanmaktan korkanın, 'masal anlatmaktır' bütün işi...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Xavi
Admin
Admin

Üye No: 2,796
Gizli

Tarih: 09 Mart 2007, 03:31 Tek mesaj gösterimi25

html de [img] [/img] tag leri geçersiz olur. forum siteleri için geçerli olur bu komutlar sadece.
sen mailden sadece attachments bölümünden pc de kayıtlı olan resmi yukle gerisini yahoo halleder yani link alıp yahoda mail olarak gönderdigin zaman işe yaramaz Wink Hıhı

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
sexylover

Tarih: 09 Mart 2007, 13:52 Tek mesaj gösterimi26

arkadaşlar attach kısmından resim veya dosya ekleme yapılıyo bunu biliyorum her zaman yaptıgımız şey..fakat benim dedigim forumdaki gibi resimi öyle göstermek..bana gelen bazı maillerde resimler forumdaki gibi öyle gözküyo..ama ben neden bunu yapamıyorum sorun orda..
[img]ilgili adres[/img] yaptıgımda yahoo da bu olmuyo resim gözükmüyo..
Xavi
Admin
Admin

Gizli

Tarih: 09 Mart 2007, 23:51 Tek mesaj gösterimi27

hmm bak o zaman gonderecegin resmi http://www.imageshack.us sitesine ekle önce sonra "Direct link to image" yazan yerdeki linki kopyala Yahoo da mail yazdıgın yeri açıp altını çizdigim ikona tıkla onun içine yapıştır. sonra gönder Wink

sexylover

Tarih: 10 Mart 2007, 16:22 Tek mesaj gösterimi28

zbeedy arkadaşım..senin dedigin gibi denedim linki kopyalayıp yapıştırdım ama tamam dedigimde hiçbir görüntü yok oratada ne link çıkıyo ne de fotograf???
Xavi
Admin
Admin

Gizli

Tarih: 10 Mart 2007, 17:19 Tek mesaj gösterimi29

peki kendi kendine gondermeyi denedinmi ? oraya resim erkedigin zaman draft kısmında görünmüyor. dün ben denedim kendi kendime gönderdim gelen kısmında göründü foto Of yaa gene problem cıkarsa mailini ugrade etmeyi dene işallah işe yarar Of yaa

sexylover

Tarih: 10 Mart 2007, 17:25 Tek mesaj gösterimi30

valla ben zaten kendime gönderiyom hani oluyor mu diye denemek için ama olmuyor...
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 7 sayfa) [Bu başlıkta 69 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle