Yeni MSN Çıktı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3
 Yazar  Mesaj
dream_girl
just me
Geyik Takımı

Üye No: 55,566

Tarih: 30 May 2009, 01:31 Tek mesaj gösterimi21

« İzmir » demiş ki:
Gıcıklık kısmı çok ayırıntı içermesi ama kişiselleştirince 8,5 ten tek farkı resimlerin solda olması oluyo (: sökene kadar bende gıcık olmuştum ama memnunum şimdi ((:

2-3 aydir kullaniyom... dogru diyosun aslinda kisisellestirince iyi guzelde , resimleri evet sol tarafta kaliyo bide penceresi 8.5 kadar buyuk degil... yoksa gorunum olarak felan cok daha sempatik... bide onda cozemedigim tek olay su disarida yapinca durumunu otomatik cevab kismini bulamadim, pek kurcaladigimda soylenemez aslinda ... ama eski msn i yukledim tekrar ...
hee bide yeni msn de iki tarafta yeni surumuylese resim yollarkene kocaman cikiyo,sen sonradan duzeltiyosun sayfani... resimleri aldiinda da devam ediyolar sayfanda yukarda durmaya sen iptal edene kadar ... degisik ama guzel bea da, ben eskisini tercih ettim Çok Mutlu

Egeli Lodos

Üye No: 81,811

Tarih: 31 May 2009, 19:22 Tek mesaj gösterimi22

« dream_girl » demiş ki:
« İzmir » demiş ki:
Gıcıklık kısmı çok ayırıntı içermesi ama kişiselleştirince 8,5 ten tek farkı resimlerin solda olması oluyo (: sökene kadar bende gıcık olmuştum ama memnunum şimdi ((:

2-3 aydir kullaniyom... dogru diyosun aslinda kisisellestirince iyi guzelde , resimleri evet sol tarafta kaliyo bide penceresi 8.5 kadar buyuk degil... yoksa gorunum olarak felan cok daha sempatik... bide onda cozemedigim tek olay su disarida yapinca durumunu otomatik cevab kismini bulamadim, pek kurcaladigimda soylenemez aslinda ... ama eski msn i yukledim tekrar ...
hee bide yeni msn de iki tarafta yeni surumuylese resim yollarkene kocaman cikiyo,sen sonradan duzeltiyosun sayfani... resimleri aldiinda da devam ediyolar sayfanda yukarda durmaya sen iptal edene kadar ... degisik ama guzel bea da, ben eskisini tercih ettim Çok Mutlu

((: Konuşma penceresinin büyüklüğünüde ayarlayabiliyosun tek satırı istediğin kadar açabiliyosun,durumunu dışarıda yapınca direk otomatik mesaj penceresi açılıyor,evet resim olayına gelincede dediğin gibi bazen kocaman gidiyo bazen eskisi gibi gidiyo ona bende anlam veremedim ((:
Bende msn savunucusu gibi oldum ya (: 9 kullanacaksıııııııııııın
Hehehehe
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
dream_girl
just me
Geyik Takımı

Üye No: 55,566

Tarih: 31 May 2009, 22:10 Tek mesaj gösterimi23

« İzmir » demiş ki:
« dream_girl » demiş ki:
« İzmir » demiş ki:

((: Konuşma penceresinin büyüklüğünüde ayarlayabiliyosun tek satırı istediğin kadar açabiliyosun,durumunu dışarıda yapınca direk otomatik mesaj penceresi açılıyor,evet resim olayına gelincede dediğin gibi bazen kocaman gidiyo bazen eskisi gibi gidiyo ona bende anlam veremedim ((:
Bende msn savunucusu gibi oldum ya (: 9 kullanacaksıııııııııııın
Hehehehe

emredersiniz komtanim Çok MutluÇok Mutlu
guzel aslinda bisi demedim yaf ... nesse Çok Mutlu herseye alisildigi gibi ona da alisiliyo Hehehehe Ama bennn Melek ama.. Bay Bay yakaladım

Egeli Lodos

Üye No: 81,811

Tarih: 01 Haziran 2009, 14:46 Tek mesaj gösterimi24

Aferim hep böle ol Çok Mutlu
Şaka Utandı (:
busse_

Üye No: 163,114

Tarih: 01 Haziran 2009, 17:17 Tek mesaj gösterimi25

Çok karışık geldi bana ya :S
ganovak

Üye No: 101,390

Tarih: 08 Haziran 2009, 08:15 Tek mesaj gösterimi26

Ne zamandır kullanıyorum. Görüntüsü falan güzel ama ''dosya aktarımında çok yavaş'' Of yaa
"BaHaR"
RIP Paul Walker..
TurkBoard Fan

Üye No: 153,553

Tarih: 08 Haziran 2009, 10:31 Tek mesaj gösterimi27

ßeNde kuLLanıyorum şimdiLik ßir soruN yok Füüü üüü üü

Üye No: 60,091

Tarih: 15 Haziran 2009, 01:12 Tek mesaj gösterimi28

Mat 2 bana da hafif kaymış yow yow

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 3 sayfa) [Bu başlıkta 29 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle