Cin Ali, Heidi, Yakari, Voltran, Kalimero, Retkit

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3
 Yazar  Mesaj
[email protected]@
D3L1

Üye No: 91,601

Tarih: 24 Aralık 2007, 18:15 Tek mesaj gösterimi21

Yıllar Ne cabuk geçiyor
hiçde farkında degıLım
YAsımın basına koymuslar 2 ama ben etkısız olmak ıstıyoRum 0 gibi Sümüklü
O saflıgı o temızlıgı
saflık buldugum cızgılerı ıstıyoRum..
He-man,Heidi,TShubasa,Taş devri ,Redkit,voltRon

eski oyunlarımı ıstıyoRum

Gazoz Kapagından Tasolar yapmak,kıbrıt kagıtlarından pişti oynamak ,Çivilerle Daire cizmek.bılyalı arabamla bayırdan asaga kaymak. salıncakta Gokyuzunu fethetmek,Misketlerımle arkdaslarımı kekmek .....

Sımdıkı cocuklar gıbı Pc basında OturMaq DegıL

dâr-ı dünyada
Bir de ne yaptıysam
...içimden atamadığım köpeklerim
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
:NâZenDe:
~~BLueBerry~~
Resimli Şarkı

Üye No: 52,768

Tarih: 24 Aralık 2007, 19:10 Tek mesaj gösterimi22

daha dün ne yaptığını hatırLamayan ben,hafızamda derin yer etmiş bir çocukLuk taşıyorum.
tüm arkadasLarım benden büyüktü ama en iyi onLarLa anLaşırdım
evde ne var ne yok topLayıp senaryoLar yazar tiyatro oyanardık
biLet biLe keserdik.
akşam vakitLeri sakLambaçLar,istopLar,yakartopLar...

arkadaş bahçeLerinde yapıLan piknikLer

herşey güzeLdi çocukken
o zamanLar en cok anneLerimizi severdik bide uğurLu bebekLerimizi

özLemeye değerdi herşey öyLe güzeLdi ki

TeşekkürLer Sch...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Tutsak Melek
...iNaNCıN GöLGeSiNDe...

Üye No: 58,463

Tarih: 24 Aralık 2007, 19:45 Tek mesaj gösterimi23

Sümüklü

The pain never goes away...
''vazgeçtim''
.

Üye No: 51,734

Tarih: 24 Aralık 2007, 19:57 Tek mesaj gösterimi24

en çok heidi ve seker kiz candy i izlemeye bayilirdim hatta ablamla izlerdik, bide benim müthi$ Türk filmleri a$kim vardi... sokakta oynamak yerine Türk filmlerine bakardim, ve her seferinde "aaaa ben buna bakmi$tim demekten bikmadan usanmadan deyip tekrar tekrar izlerim geri kalan zamanda ise saklambaç, yakar top, gizli sinema vs vs...
ben 80 li yillarin sonunda dogmusta olsam eskiler her zaman guzel, aslinda cocukluklarimiz herzaman güzel her zaman ozlemekten vazgecmiycegimiz...

Gecenin en koyu oldugu an, sabahin en yaklastigi zamandir...
i_miss_you

Üye No: 5,010

Tarih: 24 Aralık 2007, 20:07 Tek mesaj gösterimi25

ayy ne güzeldi o günler. ip atlamak kızlı erkekli. evin içinde ve dışında çadır kurmak... kız olmama rağmen torpil kız kaçıranlarla oynamak... maç yapabilmek sokakta (nasıl olursa olsun futbol basket voleybol pek fark etmezdi) misket (ütmesiz oynamayı severdim kendimin olanı başkasına vermek istemediğim için Gülücük ).kılınç alıp shera olmak. gece dışarda oyun oynamak. korku filmleri kiralayıp kormadan dalga geçerek izlemek..... geçmişe döndüm güzeldi:)
ClavicuLa NoX
Bye people!
TurkBoard Fan

Üye No: 87,619

Uyarı : 1

Tarih: 24 Aralık 2007, 21:05 Tek mesaj gösterimi26

Clementine izleyip de psikopat olmayanını görmedim.

X: Hemen üye olayım.
11 Temmuz 2011:
Not-Not: 
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
aycaizel
aycaizel

Üye No: 1,678

Tarih: 24 Aralık 2007, 21:38 Tek mesaj gösterimi27

yaa vallahi cocuklugumu hatırladım emegine saglık Çok Seviyor Çok Seviyor Çok Seviyor
korkmaz

Üye No: 12,566

Tarih: 24 Aralık 2007, 22:13 Tek mesaj gösterimi28

Harika bir konuya deginmissiniz. Cok severdim o zamanlarin cizgi filmlerini. Gunesin oglu esteban in hastasi (O YUZDEN DE AVATARIMDA VE MSN IMDE KULLANIRIM HEP), kayip dunyalarin tutkunu, celementine nin asigi idim. Voltran, Calimero, Yakari, Heman, Seker Kiz ve bircogunu muzikleri ile birlikte ezbere bilirim hala. Hepsi hala dun gibi gozumun onunde. Heidi yi de bilirim ama izlemedigim birtek o vardi sanirim. Birde Musti vardi. Musti gel oglum gel diye elllerini one arkaca cekisi vardi ki sormayin.
Iste sizlere goruntulu ve muzikleri ile 80 lerin cizgi filmlerinden bir demet.
Bolum sorumlusu arkadasin konuyla direkt alakali oldugu icin videoyu anlayisla karsilayacagini umuyorum.
Saygilarimla...

Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 1,042

Yasaklandım

Tarih: 24 Aralık 2007, 22:30 Tek mesaj gösterimi29

2.5 yıl önce aynı kouyu konuşmuştuk gerçi ama söylenecek o kadar çok şey varki konuş konuş bitmez...

Tek kanallı televizyon devrinin güzellikleri işte (:

Cumartesilerimi pek hatırlamıyorum çok özel değildi ama pazar günleri bu tv yüzünden ev ahalisini nasıl uyandırmadan o saatte onları izleyecem derdine düşerdim. (Kimse hatırlamamış ben Nils ve Uçan Kaz'ı favorilerimdendi ) Hatta sabah sabah bu clementine ve uçan kazı izleyecem diye işitme engelli haber bültenini bile gözümü kırpmadan izlerdim (: Sonra öğle arası pazar konseri Şok Hehehehe varmıydı başka o dönem pazar konseri izleyen benim gibi bilmiyorum ama trt radyo neslinden olan annemin uzun menzilli terliklerinden az yemedim ona o müzik işgencesini yaşattığım için Çok Mutlu

Hele yakın bir zamanda öyle bir aşiv geçtiki elime o zamanlardan kalma sormayın. Bay meraklıyı hatırlayan var mı Füüü üüü üü Hani lala lala laaa laa diye yürürken onu güldüren bişi olduğunda abakandi dabirirgurukiri baaa ve sonrasında puhhahaaaa haa haha diye kahkayı basan sevimli yaramaz. Ailecek onun hastasıydık.
Rahmetli Cenk Abi Utandı

Varyemez, hayalet avcıları, ninja kaplumbağalar, neydi o mogi mogi kostebek, sonraa calimero Çok Mutlu

hadi biraz biberleyelimmm.... Punky

aa unutmadan alvin teodor ve simon Çok Mutlu

Bi de bi de disney'in eski zamanları Çok Mutlu gofy, dunald Çok Mutlu

o kadar çokki sayacak şeyler ...

denver, sevimli hayalet, 80 günde devrialem Çok Mutlu
kayıp dünyalar, esteban... yakari

off yeter Çok Mutlu

"Dünden yeni, bugünden eski"

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Lehfan
- nâr -
TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 1,042

Yasaklandım

Tarih: 24 Aralık 2007, 22:34 Tek mesaj gösterimi30

Hızlı gonzaleeez

Atom Karıncaaaa

Çok Mutlu Çok Mutlu

Clementine'in ne kadar fransızca ingilizce müziği varsa toplamıştım bi ara isteyen olursa boşuna istemesin, arasın bi zahmet Çok Mutlu Çok Mutlu

Bay Bay Bay Bay

"Dünden yeni, bugünden eski"

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 4 sayfa) [Bu başlıkta 40 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle