Coca Cola Sırrını Açıkladı

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  3
 Yazar  Mesaj
ozziegirl

Üye No: 48,588

Tarih: 24 Haziran 2007, 15:53 Tek mesaj gösterimi21

Yillardir dunyaya satiyor bu firma. O kadar bocegi nerden bulmus merak ediyorum:) Yoksa Cola fabrikalarinin bitisiginde birde bu bocek ciftliklerimi var hahahahaha hahahahaha Kusura bakmayin ama bana hic inandirici gelmiyor. Yillardir parfumlerin icinede fare teri kondugu yalani ortada dolasmisti.Gülücük Hersey bi yana yeri geldiginde alkolu su gibi icen bi toplum olan biz, simdi bocegin haram olup olmadiginimi arastiriyoruz:) Cola orda,isteyen icer isteyen icmez Saygılar

Emektar
Emektar

Üye No: 635

Tarih: 24 Haziran 2007, 17:15 Tek mesaj gösterimi22

Ne kadar Coca-Cola'yı sevmesem de haberin gerçekçi olduğunu düşünmüyorum...

Görmesen bile denizi,
Yukarıya çevir gözü:
Deniz gibidir gökyüzü...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
paLpebra
숨
Emektar

Üye No: 11,931
Gizli

Tarih: 24 Haziran 2007, 17:30 Tek mesaj gösterimi23

[email protected] Adresine Mail Attım Sitelerindeki Bize Ulaşın Bölümündeki Yerede Yazdım Hiç Bir Cevap Alamadım

Başlığıda Açmam, Haberin Yalanlanmaması ve Coca-Cola'nın Bu Konudaya Kayıtsız Kalmasıdır

Bende Coca-Cola Tüketicisi Olarak 4 Gün Bekledim Cevap Gelmeyincede Konuyu Açtım

Yalan İse Yalan Olduğunun Bir Şekilde İspatlanması Gerekiyor Yetkililerden Bir Açıklama Bekliyoruz

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Tutsak Melek
...iNaNCıN GöLGeSiNDe...

Üye No: 58,463

Tarih: 24 Haziran 2007, 17:53 Tek mesaj gösterimi24

En iyisi Cola Turka icmek... (:

The pain never goes away...
ai#3

Üye No: 79,179
Gizli

Tarih: 24 Haziran 2007, 21:25 Tek mesaj gösterimi25

inandırıcılıktan uzak hiç bir kanıta dayanmadan yapılan açıklama , coca cola nın böcek çiftlikleri nin resimleri çekilsinde inanalım Çok Mutlu

Üye No: 68,391

Tarih: 24 Haziran 2007, 21:29 Tek mesaj gösterimi26

« efersagun » demiş ki:
hmmm ben simdi resmen *Cochineal böceği yiyorum bi nevi yani...hadi bu neyse benim tiksinme gibi huyum cok yoktur ama gunah olmasi kafami karistirdi... ^o)

+1

aynen Hıhı
sega

Üye No: 75,585

Tarih: 24 Haziran 2007, 22:17 Tek mesaj gösterimi27

Türkiye burası abi
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
ser_krc
the original...

Üye No: 16,624

Tarih: 25 Haziran 2007, 09:12 Tek mesaj gösterimi28

« adebisi » demiş ki:
cok iimiş yhaaa bak kola içesim geldi şimdi gidip t alim barii Hehehehe

hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha aynen benimde canım çekti hahahahaha hahahahaha hahahahaha hahahahaha her türlü içerim yaaa...
sehzadesinan

Üye No: 75,301

Tarih: 25 Haziran 2007, 12:26 Tek mesaj gösterimi29

Bende Cola Bağimlisiyim ve Yazdiklarinizda Cogu mantikli. Yani bu haber bence yalandir. Dogru olsada birakamam saten . Şuan Dünyada İCİNDE NE OLDUGUNU BİLİPTE YEDİGİMİZ BİŞEY YOKKİ SATEN . 120 YİLDİR BU KADAR BOCEK NERDEN BULACAKLARKİ NESİLLERİ TUKENMİŞTİR Gülücük SATEN KAKTUSTE YAŞAYAN BİR BOCEKMİŞ YANİ SADECE COL GİBİ Sıcak bölgelerde yaşayabilir bu hayvan ... BENCE YALAN ...
rutin
TurkBoard Fan
TurkBoard Fan

Üye No: 55,893

Tarih: 25 Haziran 2007, 12:38 Tek mesaj gösterimi30

Hiç şaşırmadım.Zaten içinde adamakıllı bi şey olsa içeriğini açıklamalarından kaçınma gibi bi şey söz konusu olmazdı.

Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 3. sayfa (Toplam 6 sayfa) [Bu başlıkta 51 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  3
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle