Tereza rüya yorumluyor

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  ... 23
 Yazar  Mesaj
tereza

Üye No: 89,659

Tarih: 06 Temmuz 2008, 18:27 Tek mesaj gösterimi221

yürürken rüyanda mitolojik tanrılarıda görüyorsun galiba Wink
durumunuz vahim diyorum sağlıklı günler diliyorum (umarım bi daha rüya görmezsin hahahahaha hahahahaha )

mutluluk faraziyedir

Üye No: 84,452

Tarih: 06 Temmuz 2008, 18:29 Tek mesaj gösterimi222

umarım görmem zaten konu iyice saptı en iyisi susayım ben tereza Çok Mutlu

Üye No: 82,088

Tarih: 06 Temmuz 2008, 18:38 Tek mesaj gösterimi223

« tereza » demiş ki:
« shedevil » demiş ki:
inatla yesil seten bir bluz goruyorum bu aralar... Anlami ne olabilir??

düşüncende kim varsa sorgulama ve git mutlu olacağını biliyorsun ..korkular engelliyor seni

fena parçaladım galiba idare et Gülücük

yok yok hala tek parcayim
saol tereza Öpücük Öpücük

TurkBoard Fan

Uzaklaştırıldı
Üye No: 59,756

Yasaklandım

Tarih: 06 Temmuz 2008, 18:41 Tek mesaj gösterimi224

« tereza » demiş ki:
232 rakamların dili
2 uyumdur ilişkilerde mutluluktur yaşamayı bilmektir ...bu rakam iki kere tekrar etmiş ...3 pozitif yönüdür organizasyon yönetici ruhtur özgürlüktür...senin için yaşamın anlamı özgürce hareket edebilmek bunu sağladığında mutlu olabiliyorsun ...o zaman bu rakamlar öğretmenlik mesleği için değil işletme iktisat ...bu mesleklerle bir takım yerledeki aksaklıkları düzeltebilirsin buda sana yaşam hazzı verebilir...
offf be ne yazdım ..tebrikler tereza hahahahaha Hehehehe kendimi seviyorum ya Çok Seviyor

güzel atıştı ama ben sayısalcıyım işletme seçilmiyo benim bölümden Çok Mutlu

Yalanlarınız Kadar Gerçek Değilsiniz...

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
tereza

Tarih: 06 Temmuz 2008, 19:19 Tek mesaj gösterimi225

« RemoxiL » demiş ki:
« tereza » demiş ki:
232 rakamların dili
2 uyumdur ilişkilerde mutluluktur yaşamayı bilmektir ...bu rakam iki kere tekrar etmiş ...3 pozitif yönüdür organizasyon yönetici ruhtur özgürlüktür...senin için yaşamın anlamı özgürce hareket edebilmek bunu sağladığında mutlu olabiliyorsun ...o zaman bu rakamlar öğretmenlik mesleği için değil işletme iktisat ...bu mesleklerle bir takım yerledeki aksaklıkları düzeltebilirsin buda sana yaşam hazzı verebilir...
offf be ne yazdım ..tebrikler tereza hahahahaha Hehehehe kendimi seviyorum ya Çok Seviyor

güzel atıştı ama ben sayısalcıyım işletme seçilmiyo benim bölümden Çok Mutlu

seçebilirsin remoxil yanlış hatırlamıyorsam puanın düşmüyor ...merak ettim sınavdan sonra puanını kaç olarak hesaplattın ve oöbp kaç ???

Tarih: 06 Temmuz 2008, 19:21 Tek mesaj gösterimi226

« shedevil » demiş ki:
« tereza » demiş ki:
« shedevil » demiş ki:
inatla yesil seten bir bluz goruyorum bu aralar... Anlami ne olabilir??

düşüncende kim varsa sorgulama ve git mutlu olacağını biliyorsun ..korkular engelliyor seni

fena parçaladım galiba idare et Gülücük

yok yok hala tek parcayim
saol tereza Öpücük Öpücük

dedim ya iidare et fena parçaladım ahhhh tereza bak bi daha olmasın hıııı hahahahaha hahahahaha

Üye No: 55,442

Tarih: 21 Temmuz 2008, 07:24 Tek mesaj gösterimi227

normalde imkansızlıkların baş gösterdiği asla olmayacak bir eski erkek arkadaş var..eskiden aynı sokakta otururduk. sonra her ikimizde taşındık.. rüyamda ise ;

yine o sokakta oturuyoruz her ikimizde ve buluşuyoruz arka sokakta.. sürekli sizli bi yerlere gidioz, çok seviyoruz birbirimizi.. yağmurun altında ıslanıoz. her ne kadar istemesekte onun ailesi görüo bizi.. sonra bi ağacın altına gidioz yağmurdan kaçmak için ve orda yan yana uyuyoruz..gece ağacın altında uyumuşken sabah bi yatakta uyanıyoruz.. ertesi sabah normalde bnm düğünüm var başkasıyla.. kaçmaya karar veriyoruz.. babama ve anneme souyorum vazgeçemezmiyim die, o satten sonra olamayacağını falan söylüyolar.. bu arada bi tel gelio bizim faturalarımızı ödemediğimize dair, ben düğün günü kardeşimi alıp fatura ödemeye gitme bahanesiyle onla kaçmayı düşünüom.. sonra evden çıkıyoruz kardeşimle yürüken onla telde falan konuşuoz. normal hayatta hiç olmadığı kadar güvenliyim ona karşı... sonra uyanıyorum...
yorumunu çok mrk ettim tereza...

TurkBoard Fan

Üye No: 97,185
Gizli

Tarih: 07 Nisan 2009, 12:57 Tek mesaj gösterimi228

agaç adamlar görüyorum ben bu aralar..ve hep kaçıyorum ışığı açmayın die bagırıyorum.. Füüü üüü üü

''mavi isyan''

Uzaklaştırıldı
Üye No: 96,968
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 07 Nisan 2009, 15:31 Tek mesaj gösterimi229

« shafak » demiş ki:
normalde imkansızlıkların baş gösterdiği asla olmayacak bir eski erkek arkadaş var..eskiden aynı sokakta otururduk. sonra her ikimizde taşındık.. rüyamda ise ;

yine o sokakta oturuyoruz her ikimizde ve buluşuyoruz arka sokakta.. sürekli sizli bi yerlere gidioz, çok seviyoruz birbirimizi.. yağmurun altında ıslanıoz. her ne kadar istemesekte onun ailesi görüo bizi.. sonra bi ağacın altına gidioz yağmurdan kaçmak için ve orda yan yana uyuyoruz..gece ağacın altında uyumuşken sabah bi yatakta uyanıyoruz.. ertesi sabah normalde bnm düğünüm var başkasıyla.. kaçmaya karar veriyoruz.. babama ve anneme souyorum vazgeçemezmiyim die, o satten sonra olamayacağını falan söylüyolar.. bu arada bi tel gelio bizim faturalarımızı ödemediğimize dair, ben düğün günü kardeşimi alıp fatura ödemeye gitme bahanesiyle onla kaçmayı düşünüom.. sonra evden çıkıyoruz kardeşimle yürüken onla telde falan konuşuoz. normal hayatta hiç olmadığı kadar güvenliyim ona karşı... sonra uyanıyorum...
yorumunu çok mrk ettim tereza...

afedersın lakın ben yorumlyabılırmıyım????

''mavi isyan''

Uzaklaştırıldı
Üye No: 96,968
Gizli

Yasaklandım

Tarih: 07 Nisan 2009, 15:37 Tek mesaj gösterimi230

Yorumlara dikkat!
exUBert

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 23. sayfa (Toplam 24 sayfa) [Bu başlıkta 233 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  ... 23
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle