Msn Kullanıcılarının Dikkatine!!

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
Xavi
Admin
Admin

Üye No: 2,796
Gizli

Tarih: 18 Haziran 2006, 20:33 Tek mesaj gösterimi11

tabiki arkadasım deiştirebilirsin.

mailini açınca sağ ust koşede Türkçe ise seçenekler ingilizce ise Options almanca ise optionen yazılı bir kısım war. oraya tıklarsın Türkçeyse zaten gizli soru bölümü cıkar ingilizce ise Secret Question bölümü olur oradan deiştirebilirsin..

işte güzel bir gizli soru ve cevapı  Gülücük GülücükGülücük

"İnna Lillâhi Ve İnnâ İleyhi Raciûn"
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
rebel_crow
worc_leber
TurkBoard Fan

Üye No: 21,343
Gizli

Tarih: 18 Haziran 2006, 20:45 Tek mesaj gösterimi12

zbeedy süper anlatmışsın, helal Çok Mutlu

arkadaşlar en çok dikkat etmeniz gerekn 2 şey:

fake maillere kanmayın (sahte mail: sizden kullanıcı adınızı ve şifrnizi yazıp göndermesnizi isteyen mail)

msn üzerinden gönderilen dosyaları virüs taramasından geçirip açın

Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Xavi
Admin
Admin

Gizli

Tarih: 18 Haziran 2006, 20:58 Tek mesaj gösterimi13

teşekkür ederim arkadasım. artan msn vakalarına az da olsa engel olabilmek için elimden geleni yapıyorum işte. bilmeyen arkadaslar için gerekli olur bu tür anlatımlar.

saygılar..

anadolurock
O Şimdi Asker
O Şimdi Asker

Üye No: 19,831

Tarih: 18 Haziran 2006, 21:01 Tek mesaj gösterimi14

bilgi için teşekkür ederim..
megadeth

Üye No: 57,402

Tarih: 19 Haziran 2006, 01:57 Tek mesaj gösterimi15

güzel bilgiler sağolsın walla ben kamera olayını bilmiyodum dikkat edecem artık Hıhı
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
paLpebra
숨
Emektar

Üye No: 11,931
Gizli

Tarih: 19 Haziran 2006, 02:47 Tek mesaj gösterimi16

zbeedy

Helal Walla Çok Güzel Anlatmışsında Abi Sanal Klavyeye Çok Güldüm Walla + kamera olayını bende bilmiyordum uyarın için teşekkürler..
akno

Üye No: 102

Tarih: 25 Haziran 2006, 10:22 Tek mesaj gösterimi17

peki arkadaşlar dün gece sanırım msn çalındı benim çünkü tekrardan giremiyorum dünden beri acaba bu durumda ne yapmak lazım yardımcı olabilirmisiniz ltf
Xavi
Admin
Admin

Gizli

Tarih: 26 Haziran 2006, 12:01 Tek mesaj gösterimi18

girdigin şifre yanlış diyorsa eger msn in calınmıştır. onun haricinde başka bişiler yazıyorsa örnegin; sorun gider veya baglantı kurulamadı yeniden deneyin falan diyorsa msn in calınmamıştır baglantıdan kaynaklanan problem wardır.

egerki msn in calındı ise gizli soru bölümünden yeni şifre alabilirsin.
gizli sorunuda deiştirmiş ise support a mesaj yazman gerekir ama oda %10 ihtimal msn ini kurtarabilrsin alternatif mail yazdıysan eger msn e ilk kayıt oldugun zaman alternatif mailine de şifre isteyebilirsin he birde özel şirketler için vs. özel msn hesabı acılıyor egerki öle bişi de yoksa msn ini kurtarman cok zor.

Yasak_Resim

Üye No: 10,454

Tarih: 26 Haziran 2006, 12:20 Tek mesaj gösterimi19

teşekkürler arkadaş emeğine ve yüreğine sağlık..... Baygın
Tramisu

Üye No: 33,083

Tarih: 26 Haziran 2006, 16:26 Tek mesaj gösterimi20

Ya herşeyi analdım da o senin msn de kız resmi var onu nası yaptın anlamadım Füüü üüü üü
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 8 sayfa) [Bu başlıkta 76 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle