phpbb2 plus

Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder « Önceki başlıkSonraki başlık »
Sayfa::  2
 Yazar  Mesaj
psikoercu

Üye No: 94,968

Tarih: 10 Nisan 2008, 23:07 Tek mesaj gösterimi11

upload ettim eğer bozulursa bir özel mesaj atın atarım yeni link Saygılar

http://uploaded.to/?id=bls8vi
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
Jetaime
ifteria

Üye No: 57,829

Tarih: 06 May 2008, 23:31 Tek mesaj gösterimi12

« bozUNtu » demiş ki:
çok güzel bir premoded sistemidir ancak ağır bir sistemdir yavaş çalışır. uzun zamandır geliştirilmesine rağmen içinde hala buglar var. kullanan varsa ve yavaşlığından şikayetçi ise birthday modun index.php değişikliklerini kaldırırsa verimi biraz artırabilir.

paylaşım için teşekkürler yddX

benim bir sorum olacaktı Türkboardun şu anda kullanılan sistemi phpbb2 plus mı ? yoksa bu mesajın yazıldıgı tarihten günümüzde kadar değiştimi Gülücük

bir diger sorumda İM portal mı yoksa phpbb2 plus mu daha kullanıslı ? hangisine daha cok destek veriliyor ? hangisi daha cok sorun cıkartıyor , ben her ikisinede yabancıyım ama birşeyler yapmak için çabalıyorum şu anda , yardımcı olursanız memnun olurum arkadaşlar Melek ama..
son bi şey phpbb2 plus Türkçe dil dosyalarının linkleri kırık yenileyebilecek birileri varmı acaba Füüü üüü üü
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Kullanıcının web sitesini ziyaret et MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
psikoercu

Tarih: 07 May 2008, 14:03 Tek mesaj gösterimi13

İlk Olarak PhpbbPlus Türkçe Dil Dosyası

http://uploaded.to/?id=onw1w8

Yine Diyim Bozulursan sanmam artık ama özel msj atın yine koyarım

birde benim bilgidim turkboardında plus ama baya bir düzenlenmiş hali bilmiyorum bu sitede biryerde öyle birşey okumuştum yada yanlış hatırlorum tam emin degilim

birde demişin ya importalmı yoksa phpbbplumı phpbbpls sın kullandıgı portal sistemi ezportal importallı yok zaten ben tavsiye etmem importalı ez portal daha iyi geliyo bana destek te iyidir yani her phpbb sitesinde ezportalla ilgili yardım ederler
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder MSNM Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
aksam_gunesi

Üye No: 130,253

Tarih: 04 Ağustos 2008, 21:49 Tek mesaj gösterimi14

Turkboard Category Hieacry modunun kurulu oldğu ptifo nun yazmış olduğu CH2 Premodunu kullanıyor araştırmalarıma göre ama tabi üstünde değişiklikler yapılmış ama ch2 premodunu kullanıyor ch2 premodunu indirebileceğinz adres http://ptifo.clanmckeen.com/ saygılar .... yanlış olabilir ama arkadaşlar emin değilim (: belkıde saf phpbb yı editledi kendilerine özel...
 Kullanıcı bilgilerini göster Özel mesaj gönder Alıntıyla Cevap Gönder Başa dön 
psikoercu

Tarih: 05 Ağustos 2008, 09:24 Tek mesaj gösterimi15

aksam_guneşi yanlış degil turkboard Category Hieacry kullanıyoo Çok Mutlu Ama gerçekten çk iyi editlenmiş şeklini çünkü Category Hieacry ile turkboardın arasında çk fark var
aksam_gunesi

Üye No: 130,253

Tarih: 05 Ağustos 2008, 21:23 Tek mesaj gösterimi16

bence pek yok herşey aynı almışlar ptifo temasını editlemişler Çok Mutlu birkacçda mod kurulmuış ama zor olmalı kodlar karışıyor o premodu kullanırken Çok Mutlu
psikoercu

Tarih: 05 Ağustos 2008, 21:25 Tek mesaj gösterimi17

yakaladım
MaSo

Üye No: 128,651

Tarih: 03 Eylül 2008, 00:14 Tek mesaj gösterimi18

muha mozaman emeğe haksızlık yapıyo alttaki telifyazıları nı silmiş Baygın Baygın
phpdodo

Uzaklaştırıldı
Üye No: 132,949

Yasaklandım

Tarih: 03 Eylül 2008, 00:16 Tek mesaj gösterimi19

premodun zaten imzası yok xLazi kurdum ben denedim localde
Mesajları göster:   
Yeni Başlık Gönder Cevap Gönder 2. sayfa (Toplam 2 sayfa) [Bu başlıkta 19 mesaj bulunuyor]
Sayfa::  2
« Önceki başlıkSonraki başlık »

Bu forumda yeni konular açamazsınız
Bu forumdaki mesajlara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız
Bu foruma eklenti dosyaları gönderemezsiniz
Bu forumdaki dosyaları indiremezsiniz
TurkBoard çerezlerini temizle